Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

15 μηνες και συνεχιζουμε.......

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

βαρυχειμωνια που θα μεινει στην ιστορια!!!! θα χιονισει και στο σταυρο!!!!!
    Απο Μαρτη...Μαρτης-γδαρτης..........κι απο Αυγουστο χειμωνα!!!!!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Spartan Εμφάνιση μηνυμάτων
      Τασο μια φραση λεει!!!θα γυρισει ο τροχος(θα μαμησει και ο φτωχος)χαχαχαχαχα!!
      εντάξει δεν είμαστε και τόσο φτωχοί,απλά τα τελευταία χρόνια το κακό παραέγινε. ακόμα και εγώ που είμαι σχετικά μικρός από το 2001 μέχρι το 2006 που τα θυμάμαι καθαρά έχω δει 1 μεγάλο(2001) και 3-4 ακόμα χιόνια των 5-10-15 εκατοστών στη θεσσαλονίκη. και πριν από το 2001 από όσα έχω ακούσει ή έχω δει για παλιούς χιονιάδες δεν υπήρχε πρόβλημα. επειδή όμως μας χρωστάει 1(για να μην πω 2) μεγάλα χιόνια σαν το 2001 και 4-5 μικρότερα όλα αυτά τα χρόνια οι φιλοδοξίες μου όχι απλά δεν μειώνονται αλλά αυξάνονται κιόλας. φυσικά θα χαρώ και με ένα 10ποντο,αλλά ο στόχος μου είναι να δω 30+. να σπάσει εκκωφαντικά η αχιονία και όχι με ένα χιόνι που παλιά ήταν τυπικό. και επιπλέον να πω ότι δεν με ενδιαφέρει ούτε η διάρκεια του χειμώνα ούτε αν θα κάνει 20αρια όλο τον χειμώνα. θέλω ένα διήμερο με χιόνι όλη μέρα και μετά 2-3 μέρες κρύο να το παγώσει

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Spartan Εμφάνιση μηνυμάτων
        Τασο μια φραση λεει!!!θα γυρισει ο τροχος(θα μαμησει και ο φτωχος)χαχαχαχαχα!!
        +1000000...έτσι...έρχεται η ώρα του φτωχού φέτος...
        sigpic​

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από salonikatasos Εμφάνιση μηνυμάτων
          εντάξει δεν είμαστε και τόσο φτωχοί,απλά τα τελευταία χρόνια το κακό παραέγινε. ακόμα και εγώ που είμαι σχετικά μικρός από το 2001 μέχρι το 2006 που τα θυμάμαι καθαρά έχω δει 1 μεγάλο(2001) και 3-4 ακόμα χιόνια των 5-10-15 εκατοστών στη θεσσαλονίκη. και πριν από το 2001 από όσα έχω ακούσει ή έχω δει για παλιούς χιονιάδες δεν υπήρχε πρόβλημα. επειδή όμως μας χρωστάει 1(για να μην πω 2) μεγάλα χιόνια σαν το 2001 και 4-5 μικρότερα όλα αυτά τα χρόνια οι φιλοδοξίες μου όχι απλά δεν μειώνονται αλλά αυξάνονται κιόλας. φυσικά θα χαρώ και με ένα 10ποντο,αλλά ο στόχος μου είναι να δω 30+. να σπάσει εκκωφαντικά η αχιονία και όχι με ένα χιόνι που παλιά ήταν τυπικό. και επιπλέον να πω ότι δεν με ενδιαφέρει ούτε η διάρκεια του χειμώνα ούτε αν θα κάνει 20αρια όλο τον χειμώνα. θέλω ένα διήμερο με χιόνι όλη μέρα και μετά 2-3 μέρες κρύο να το παγώσει
          Οχι ρε συ με παρεξηγησες!!τον ορο φτωχος δεν τον ανεφερα για τα χιονια που εχει ριξει στην θεσσαλονικη!!αλλα γενικως για τα τελευταια ατυχης γεγονοτα.Απλα ειναι και θεμα συγκιριων στην τελικη για να δεις και κατι ιστορικο ιδιετερως μεσα σε πολεις.Και συμφωνο με το σκεπτικο σου!!!κανεις δεν θελει να εχει και τις 90 ημερες χιονια και κρυα τον χειμωνα κακα τα ψεμματα.Και με 2,3 ημερες να μας κανει απο ενα τετοιο γεγονος!!!ολοι ευχαριστημενοι θα ειμαστε εδω μεσα.
          Last edited by Spartan; 27-06-13, 15:25.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από IceGeorge Εμφάνιση μηνυμάτων
            +1000000...έτσι...έρχεται η ώρα του φτωχού φέτος...
            Ετσι ειναι αδερφε!!!παμε γερα με αισιοδοξια.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
              Ψηφίζω Βαρυχειμωνιά που θα μείνει στην Ιστορία. Είναι πλέον καιρόs να κάνει και σε εμάs, ήδη ο Αζορικόs δείχνει τα δόντια του αφού μπορεί να σηκωθεί μέχρι πολύ πολύ βόρεια.
              Συμφωνώ με ’γγελο. Τέλος.
              Γέτι Ιμαλαϊων ®

Σχολιασμός

Working...
              X