Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΠΡΟΒΛΕΨΗ

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• ΠΡΟΒΛΕΨΗ

Παιδες απο 28 Ιουνιου εως και 8 Ιουλιου θα βρισκομαι οικογενειακως για διακοπες στην Λακοπετρα στη ΒΔ Αχαια.....
    Τι προβλεπεται για την περιοχη ???
    Θα εχω δυτικο ρευμα να ειμαι καλα η θα ψηθω με ΒΒΑ?

Αν βγει όπως δείχνει το gfs με ψυχρή λίμνη στην Κ.μεσόγειο, μάλλον δυτικό θα έλεγα.

Σχολιασμός

για αρχή λογικά καλά θα είσαι. και μέχρι το 00αρι όπως τα λέει ο φίλιπ. στο 6αρι όμως όλα άλλαξαν και λίμνη πλέον δεν υπάρχει παρά μόνο ένας αυλώνας που την έκανε για άλλες πολιτείες και έρχεται από τα δυτικά και πάλι ζέστη
      00αρι

6αρι

Σχολιασμός

Φιλε γιωργο κανε υπομονη ενα 2ημερο ακομα να κατασταλαξουν τα πραγματα καιρικος για να εισαι σιγουρος.
        Υ.Γ Μολις ειδα το 6αρι!!και πουθενα δεν φαινεται να ερχεται νεο κυμα ζεστης απο τα δυτικα!!(μεχρι της 192 ωρες που ειδα).Σταδιακη πτωση της θερμοκρασιας δειχνει το κυριο για το μεγαλυτερο μερος της χωρας.Αυτος ο χαρτης ειναι χαρτης πιεσεων,(βαλε και τον αντοιστιχο χαρτης τις ιδιες ωρες) σε θερμοκρασιες στα 850!!για να δουμε ολλοι τις ζεστες που λες στον γιωργο οτι ερχονται σε παρακαλω.
        Last edited by Spartan; 23-06-13, 14:17.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Spartan Εμφάνιση μηνυμάτων
          Φιλε γιωργο κανε υπομονη ενα 2ημερο ακομα να κατασταλαξουν τα πραγματα καιρικος για να εισαι σιγουρος.
          Υ.Γ Μολις ειδα το 6αρι!!και πουθενα δεν φαινεται να ερχεται νεο κυμα ζεστης απο τα δυτικα!!(μεχρι της 192 ωρες που ειδα).Σταδιακη πτωση της θερμοκρασιας δειχνει το κυριο για το μεγαλυτερο μερος της χωρας.Αυτος ο χαρτης ειναι χαρτης πιεσεων,(βαλε και τον αντοιστιχο χαρτης τις ιδιες ωρες) σε θερμοκρασιες στα 850!!για να δουμε ολλοι τις ζεστες που λες στον γιωργο οτι ερχονται σε παρακαλω.
          εγώ πιστεύω ότι θα έρθει νέο κύμα ζέστης μόλις μπει ο ιούλιος. προσωπική μου γνώμη μου είναι.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από salonikatasos Εμφάνιση μηνυμάτων
            εγώ πιστεύω ότι θα έρθει νέο κύμα ζέστης μόλις μπει ο ιούλιος. προσωπική μου γνώμη μου είναι.
            Α ενταξει ρε συ πες το ετσι(απλα με μπερδεψαν τα λεγομενα σου)και εγω συμφωνο σε αυτο οτι ο ιουλιος θα μπει με ζεστες(ειναι και ο μηνας που γενικως βλεπουμε τα περισσοτερα κυματα ζεστης του καλοκαιριου)Αλλα απο την αλλην θα ευχομουν εναν ιουλιο σαν του 2002 σε προοπτικη να εβγαινε ο φετινος.

Σχολιασμός

Οκ παιδες περιμενω 1-2 ακομα να δειξουν καλυτερα τα μοντελα

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από salonikatasos Εμφάνιση μηνυμάτων

Εσυ να πας να πνιγεισ χαχαχαχχαχχαχχαχχαχαχχ Ασε ρε συ την δροσουλα ναερθει τι σε πειραζει τοσο πολυ?????
                mountain

Σχολιασμός

Βλεπω δυτικους ανεμους η ειναι ιδεα μου????

Σχολιασμός

Πάρε κι ένα ζακετάκι για τα βράδια Γιώργο...

http://weatherparty.blogspot.gr/
                    Η καλύτερη εποχή μετά το χειμώνα, είναι απλά ο επόμενος χειμώνας!!!

Σχολιασμός

Αυτα ειναι ....μακαρι......

Σχολιασμός

Working...
                      X