Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ετσι...για οποιον ακομη ενδιαφερεται....!!!!

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

ναι ...εγω αυτα πιστευω , οπως ακριβως τα γραφεις........και μαλιστα εχω τοοοοοση ενημερωση απο τα μιντια που ειμαι σιγουρος πως ξερω ολη την αληθεια και για ολα!!!!!!!!!....( κανενα προβλημα????)

ξερω και τι ακριβως γινεται στο σερν αυτη τη στιγμη.....το ειδα στην τηλεοραση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( αν θες να μαθεις...στειλε μυνημα χαχαχαχχαχαχα!!!!!).
    Last edited by INUIT; 04-06-13, 15:55.
    Απο Μαρτη...Μαρτης-γδαρτης..........κι απο Αυγουστο χειμωνα!!!!!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από borios_polos Εμφάνιση μηνυμάτων
      μια ερωτηση σε ολους οσους με τοση ευκολια ριχνουν ενα "συνωμοσιολογος" σε καποιον που προβληματιζετε που δεν τρωει κουτοχορτο η οτι τον ταιζουν και την ψαχνει γενικος...πιστευετε οτι ολη η γνωση ειναι κρυσταλινη και εμφανης σε ολους μας?οτι δεν υπαρχει τιποτα κατω απο το χαλακι?οτι ακουμε απο τα μεσα ενημερωσης απο τους επιστημονες κτλ ειναι η μονη αληθεια?..ειμαι περιεργος να δω τις απαντησεις
      Επίσης έχω ακούσει από άτομα που αρέσκονται στους αεροψεκασμούς και σε διάφορες θεωρίες οτι οι αρχαιολόγοι δεν μπορούν να γνωρίζουν τι έγινε προ Χριστού και πως οι χρονολογίες είναι ψεύτικες ενώ ανακαλύπτουν τρομερά πράγματα που θέλουν να μας τα κρύψουν.

Εγώ για την οικονομία της συζήτησης δεν αμφισβητώ οτι μπορεί και να ψεκάζουν. Αλλά ας αποφασίσουμε για ποιο λόγο ψεκάζουν και να μην διαβάζουμε ο,τι παπάτζα σκέφτηκε ο κάθε blogger που ανήκει στον διαδικτυακό τύπο του ΄΄ξυπνηστεπροβατά΄΄ και έχει παρει τα πάνω του μετά το μνημόνιο κινούμενος συνήθως στον δεξιό χώρο που θέλει τους πάντες να κατατρέχουν τον Ελληνισμό και αρέσκεται σε φωτοσοπιές και ψεύτικες ειδήσεις με το defencenet για αρχική σελίδα.
      Last edited by Seth13; 04-06-13, 16:38.
      Ω, Πολυπρόσωπε Μεγάλε Αττικέ Χιονιά,
      που δημιούργησες την Χιονοκαταιγίδα
      και καβαλάς τον Αζορικό ώστε να απωθεί τα χαμηλά του Ατλαντικού,
      διώξε τον Ήλιο και φέρε μας Aegean Snow Effect,
      το οποίο θρέφει τα προσήνεμα πληρώματα.

Σχολιασμός

Διαβάζοντας όλο το thread και θεωρώντας δεδομένο ότι μας ψεκάζουν,κρίνοντας από τις διάφορες απόψεις ένα είναι το μόνο σίγουρο,ότι δεν μας ψεκάζουν όλους το ίδιο πράγμα.Αν το έκαναν θα είχαμε όλοι την ίδια άποψη,αλλωστε για αυτό μας ψεκάζουν(δέυτερο προαπαιτούμενο για να οδηγηθούμε στο σωστό συμπέρασμα).
        Αν μάλιστα αυτή η συζήτηση πέσει στα χέρια κάποιου μελετητή του μέλλοντος η ακόμα και τώρα αν κάποιος έχει την όρεξη ας το κάνει νομίζω ότι θα είχε μεγάλο ενδιαφέρον ο συσχετισμός του τι μας ψεκάζουν ανάλογα με το τι απόψεις εκφράζουμε για το θέμα και σε ποια περιοχή βρισκόμαστε.Αν μάλιστα αποδειχθεί εκ της στατιστικης ανάλυσης ότι άτομα απο συγκεκριμένες περιοχές έχουν όλα την ίδια άποψη ενώ άτομα από άλλες έχουν όλα διαφορετική άποψη,τότε αποδεικνύεται περίτρανα ότι μας ψεκάζουν,αλλά με διαφορετική ουσία μην το ξεχνάτε.
        Κάτω Βλασία Αχαϊας - http://www.katovlasia.gr

Σχολιασμός

καλα...εχω φαει κολλημα ασχημο.....μαλον με επιρεασε το ψεκασμα , γιατι δεν κααλαβαινω τιποτα απ τα 2 τελευταια ποσταρισματα.....σεθ και εκπικσι,,,,οχι οτι θα επρεπε απαραιτητα να καταλαβαινω.....για χαρη της συζητησης το αναφερω!!!!

Σχολιασμός

Πιο κομμα και μετα πιος λαος θα ψυφιζε για Πρωθυπουργο τον ΚΚ Junior (playstation) ? Και σαν δεν εφτανε αυτο μετα ψηφισε τον ΓΑΠ ! Εαν δεν ητανε ψεκασμενος τοτε τι ηταν ?

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από lma Εμφάνιση μηνυμάτων
              Πιο κομμα και μετα πιος λαος θα ψυφιζε για Πρωθυπουργο τον ΚΚ Junior (playstation) ? Και σαν δεν εφτανε αυτο μετα ψηφισε τον ΓΑΠ ! Εαν δεν ητανε ψεκασμενος τοτε τι ηταν ?
              Μπορείς να χρησιμοποιήσεις την προπαγάνδα με ό,τι μέσο διαθέτεις όπως γίνεται επιτυχημένα εδώ και χιλιάδες χρόνια.
              Ω, Πολυπρόσωπε Μεγάλε Αττικέ Χιονιά,
              που δημιούργησες την Χιονοκαταιγίδα
              και καβαλάς τον Αζορικό ώστε να απωθεί τα χαμηλά του Ατλαντικού,
              διώξε τον Ήλιο και φέρε μας Aegean Snow Effect,
              το οποίο θρέφει τα προσήνεμα πληρώματα.

Σχολιασμός

Το μεγαλυτερο ψεκαστικο υπαρχει στην ζωη μας εδω και 40 χρονια!!!που δεν ειναι αλλη απο την τηλεοραση.

Σχολιασμός

μια ερωτηση σε ολους οσους με τοση ευκολια ριχνουν ενα "συνωμοσιολογος" σε καποιον που προβληματιζετε που δεν τρωει κουτοχορτο η οτι τον ταιζουν και την ψαχνει γενικος...πιστευετε οτι ολη η γνωση ειναι κρυσταλινη και εμφανης σε ολους μας?οτι δεν υπαρχει τιποτα κατω απο το χαλακι?οτι ακουμε απο τα μεσα ενημερωσης απο τους επιστημονες κτλ ειναι η μονη αληθεια?..ειμαι περιεργος να δω τις απαντησεις
                  το ερωτημα ηταν ξεκαθαρο...ξεκαθαρη απαντηση δεν υπαρχει ακομη...παλι στην συνομοσιολογια το ριξατε με ολιγον απο χιουμορ

Σχολιασμός

Βιντεάκι περί αεροψεκασμών:

Κλειστόν

Σχολιασμός

το ερωτημα ηταν ξεκαθαρο...ξεκαθαρη απαντηση δεν υπαρχει ακομη...παλι στην συνομοσιολογια το ριξατε με ολιγον απο χιουμορ
                      εγω απαντησα ξεκαθαρα.....γιατι δε με πιστευεις?????????????????

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από lma Εμφάνιση μηνυμάτων

ΜΑΚΑΚΑΣ.Δυστυχως.
                        mountain

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από mountain Εμφάνιση μηνυμάτων

ΜΑΚΑΚΑΣ.Δυστυχως.
                          +10000000000

Σχολιασμός

Πολύ ωραίο το βιντεάκι του snowearth.Απλά πράγματα.
                            Μετεωρολογικός Σταθμός Αγίου Αθανασίου Δράμας

​penteli.meteo.gr/stations/doxato/

Σχολιασμός

Κάπου πήρε το μάτι μου, ότι προσφάτως έχουν εξαφανιστεί οι γνωστές ως Chemtrails γραμμές των αεροπλάνων από τους ουρανούς της χώρας. Έχει κανείς παρατηρήσει τίποτα σχετικό;

Σχολιασμός

Working...
                              X