Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Ενδιαφερουσες Συγκρισεις Μεγαλων Ευρωπαικων Πολεων

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• a8lios
    replied
    Αρχική Δημοσίευση από GeorgeTsavd Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε βαλε μια φωτο απτο μερος που εμενε ο αθλιος με ποσα εκατοστα χιονι λες οτι ειχε να τελειωνουμε με αυτο το θεμα εγω παντως επειδη εχω συζητησει κ προσωπικα με τον αθλιο μου εχει πει πραγματικα οτι αυτο που λεει για τοτε ειναι 100% αληθεια κ το θυμαται καλα κ δεν το λεει για να σας πικαρει ή να σας μειωσει οποτε τον πιστευω. αν κ καπου χαθηκα για ποιο ακριβως θεμα διαφωνειτε

μα πραγματικα ουτε εγω εχω καταλαβει τι δε πιστευει... εγω ειλικρινα περιγραφω τι εχω ζησει! τα ιδια ακριβως εχω πει κ σε σενα κ στα αλλα παιδια οταν πηγαμε για καφε! απλα επειδη το 91-92 θεωρειτε ακραιο για την Αττικη γενικοτερα ισως εχει μυθοποιηθει κ του φαινονται ηπιες οι δικες μου περιγραφες... βεβαια τα ΒΠ ειναι αλλη ιστορια κ δε συγκινονται με το τι εζησα εγω στο κεντρο της Αθηνας!

Leave a comment:

• GeorgeTsavd
    replied
    Αρχική Δημοσίευση από giorgospel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλως εχω πολλες πηγες που δε σε επιβεβαιωνουν. Αυτο εννοω..
    ε βαλε μια φωτο απτο μερος που εμενε ο αθλιος με ποσα εκατοστα χιονι λες οτι ειχε να τελειωνουμε με αυτο το θεμα εγω παντως επειδη εχω συζητησει κ προσωπικα με τον αθλιο μου εχει πει πραγματικα οτι αυτο που λεει για τοτε ειναι 100% αληθεια κ το θυμαται καλα κ δεν το λεει για να σας πικαρει ή να σας μειωσει οποτε τον πιστευω. αν κ καπου χαθηκα για ποιο ακριβως θεμα διαφωνειτε

Leave a comment:

• a8lios
    replied

ναι δε μου εξηγησες τι απο ολα δεν επιβεβαιωνουν ομως...

Leave a comment:

• giorgospel
    replied
    Αρχική Δημοσίευση από a8lios Εμφάνιση μηνυμάτων
    μα κ εγω τα γεγονοτα ανεφερα κ μου ειπες εσυ οτι δε με πιστευεις!!!

Leave a comment:

• MountExplorer
    replied
    Time out!

Leave a comment:

• a8lios
    replied
    Μα βλεπεις ποια ειναι η ουσιαστικη διαφορα μας?? Εγω δεν εκανα ποτε συγκρισεις με την πολη σου για το θεμα των χιονιων !! Απλως αναφερω τα γεγονοτα.. εσυ το πας σε συγκριση οπως το πηγαινες παντα...Ξερω ποιος ειναι ο κανονας αλλα αυτο δεν αναιρει τα οσα εχουν γινει στην Αθηνα !!!
    μα κ εγω τα γεγονοτα ανεφερα κ μου ειπες εσυ οτι δε με πιστευεις!!!

Leave a comment:

• giorgospel
    replied
    ποιο τοπο σου να ρθω ρε ?!?!? εκει εμενα!!! εκει γεννηθηκα!!! οι γονεις δε λεω οτι σου ειπαν ψεματα!!! δε καταλαβαινεις τι λεμε τοση ωρα!!! τα ιστορικα χιονια για εκει ειναι τα τυπικα για εδω που εκανε καθε χρονο!!! αν δεν εχεις ζησει αυτες τις καταστασεις μπορεις να μη με πιστευεις αλλα οχι να με απορριπτεις.. κανε οτι θες!
    Μα βλεπεις ποια ειναι η ουσιαστικη διαφορα μας?? Εγω δεν εκανα ποτε συγκρισεις με την πολη σου για το θεμα των χιονιων !! Απλως αναφερω τα γεγονοτα.. εσυ το πας σε συγκριση οπως το πηγαινες παντα...Ξερω ποιος ειναι ο κανονας αλλα αυτο δεν αναιρει τα οσα εχουν γινει στην Αθηνα !!!

Leave a comment:

• a8lios
    replied
    ποιο τοπο σου να ρθω ρε ?!?!? εκει εμενα!!! εκει γεννηθηκα!!! οι γονεις δε λεω οτι σου ειπαν ψεματα!!! δε καταλαβαινεις τι λεμε τοση ωρα!!! τα ιστορικα χιονια για εκει ειναι τα τυπικα για εδω που εκανε καθε χρονο!!! αν δεν εχεις ζησει αυτες τις καταστασεις μπορεις να μη με πιστευεις αλλα οχι να με απορριπτεις.. κανε οτι θες!

Leave a comment:

• sotos*snow
    replied
    3.Η ανταλλαγή απόψεων σε ένα thread οφείλει και πρέπει να παραμένει σχετική και μέσα στα πλαίσια που επιβάλει το θέμα όπως το όρισε το μέλος-δημιουργός του και τα μέλη σεβόμενα τον χρήστη που επιθυμεί να ενημερωθεί να μην μπαίνουν σε προσωπικές συζητήσεις(chat) ούτε και σε δηλώσεις δημόσιας αυτοπροβολής.
    4.Απαγορεύονται οι προσωπικές διενέξεις μεταξύ μελών και η ανταλλαγή ύβρεων

Leave a comment:

• MountExplorer
    replied
    To επομενο ποστ προσωπικης κοντρας θα ειναι και αυτο που θα βαλει το λουκετο....

Leave a comment:

• giorgospel
    replied
    ρε φιλε το 92 ησουν 2 χρονων κ καθεσαι κ μου λες μπουρδες τοση ωρα!!!!!!! γιατι δεν εβγαινα απο το σπιτι ημουν τιμωρια??????? κ πως δε ξερω τι εκανε σε αλλες περιοχες αφου εχω συγγνεης σε Λιοσια, Καλλιθεα, Μαρουσι, Γαλατσι κτλ κτλ !!! τι αλλο θες να σου πω??? οτι χορτασα χιονι αφου δε χορτασα!!! χρονιες χωρις καθολου χιονοπτωση θυμαμαι πολλες κ οι χιονοστρωσεις που εχω ζησει ειναι οι τυπικες για εδω δε μπορω να στο πω διαφορετικα αφου λες δε με πιστευεις! αν ειχες ζησει δεκαετια 80 κ 90 κ εβλεπες ειδησεις δε θα χρειαζοταν να με πιστεψεις... θα τα εβλεπες!!!
    Μπορει να ημουν 2 χρονων αλλα εχω πατερα που ζουσε στο Μοσχατο απο τη δεκαετια του 50 και μανα που ζουσε στο Μαρουσι απο τη δεκαετια του 70... χωρια τα αλλα στοιχεια και τις ερευνες που εχω κανει με αλλα παιδια.. τι καθεσαι και μου λες τωρα εσυ δε με αφορα καν.. εγω δεν ηρθα στον τοπο σου να σου πω τι εγινε.. μην ασχολεισαι γιατι δε ξερεις ρε φιλε πως να το κανουμε.... Η τελοσπαντων αν θες να σε δεχτω ως μια πηγη , αλλα εγω εχω αλλες δεκα που σε καταρριπτουν.

Leave a comment:

• a8lios
    replied
    Ρε συ μην επαναλαμβανομαστε.. εσυ δε θυμασαι καν το 1983 ειχες πει.. γενικως ησουν μικρος.. και επισης δε πρεπει να βγαινες και απο το σπιτι.. ασε που ζουσες σε εναν συγκεκριμενο χωρο , ουτε καν ξερεις τι εκανε παραεξω.. εγω σου ειπα για τοσες περιοχες που ειναι δημος Αθηναιων και ομως συνεχιζεις να επιμενεις για το τι εζησες στην Αθηνα.. ε δεν εζησες τιποτα σε πληροφορω.. εβγαινες και εμπαινες 4-5 6 χρονων σε ενα σπιτι μερικων τετραγωνικων και στο σχολειο της γειτονιας.. ποια Αθηνα να ξερεις και που να ξερεις πως χιονιζει εδω?? Ειχες παει σε εκεινους τους χιονιαδες Κυψελη , Αμπελοκηπους , Παγκρατι? Περιοχες του ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΟΛΕΣ. Χωρια που υπαρχουν φωτογραφιες στις εφημεριδες απο ολους τους χιονιαδες.. τις ανοιξες ποτε να δεις καθολου?

ρε φιλε το 92 ησουν 2 χρονων κ καθεσαι κ μου λες μπουρδες τοση ωρα!!!!!!! γιατι δεν εβγαινα απο το σπιτι ημουν τιμωρια??????? κ πως δε ξερω τι εκανε σε αλλες περιοχες αφου εχω συγγνεης σε Λιοσια, Καλλιθεα, Μαρουσι, Γαλατσι κτλ κτλ !!! τι αλλο θες να σου πω??? οτι χορτασα χιονι αφου δε χορτασα!!! χρονιες χωρις καθολου χιονοπτωση θυμαμαι πολλες κ οι χιονοστρωσεις που εχω ζησει ειναι οι τυπικες για εδω δε μπορω να στο πω διαφορετικα αφου λες δε με πιστευεις! αν ειχες ζησει δεκαετια 80 κ 90 κ εβλεπες ειδησεις δε θα χρειαζοταν να με πιστεψεις... θα τα εβλεπες!!!

Leave a comment:

• giorgospel
    replied
    Αρχική Δημοσίευση από georgetsavd Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε οι αεριες μαζες δεν εχουν αμαξια
    χαχαχαχ ενταξει ηταν κουτη ερωτηση εξ αρχης ,, ειπα να χαλαρωσω το κλιμα

Leave a comment:

• GeorgeTsavd
    replied
    Σε ευθεια εννοεις φανταζομαι
    ε οι αεριες μαζες δεν εχουν αμαξια