Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 11-14/12...

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 11-14/12...

Πάμε λοιπόν στη νέα κακοκαιρία, όπου αναμένεται να δούμε εντυπωσιακές εικόνες χιονιού...
    Οι χιονοπτώσεις με αυτόν τον τύπο καιρού (νοτιάς που εισβάλει και διατηρούνται χαμηλά οι ψυχρές μάζες αέρα), είναι κυριλεκτικά χαρτοπετσέτες...
    Καλές αναφορές...

http://weatherparty.blogspot.gr/
    Η καλύτερη εποχή μετά το χειμώνα, είναι απλά ο επόμενος χειμώνας!!!

0,3 εδω, αρε λαγκαδα βαρας -3!!!
    αντε και στο καινουργιο θεμα
    δεν θα σπασει με 5αρακι....

Σχολιασμός

πέρα απ'το μεταρ, το οποίο δε ξέρω κατά πόσο μετράει σωστά, από που αλλού βλέπετε τις θερμοκρασίες?

Σχολιασμός

απο τοπικα σαιτ,που μπορει και οι σταθμοι τους να ειναι στο μεταρ,το πεταρ ομως ανανεωνει ανα μισαωρο
        δεν θα σπασει με 5αρακι....

Σχολιασμός

Εδώ Κατερίνη από το μετεωρολογικό μου σταθμό στο -0,3 βαθμό,το σημείο δρόσου στο -3,3 και η υγρασία στο 80%....
          Αντώνης....Κατερίνη....

Σχολιασμός

εγώ σπάνεια κοιτάζω το μέταρ έχω δικό μου θερμόμετρο με εξωτερικό αισθητήρα...
            10.1.17 Τα πήγαμε καλά, περιμένουμε τα καλύτερα!!!

Σχολιασμός

εμενα εδω στον τριλοφο η θερμοκρασια αρχισε να ανεβαινει εδω και ενα μισαωρο τι φαση??
              Γιωργος...Ο τελευταίος αισιοδοξος Θεσσαλονικιος :lock1::puke:

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από TRILOFIANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
                εμενα εδω στον τριλοφο η θερμοκρασια αρχισε να ανεβαινει εδω και ενα μισαωρο τι φαση??
                κοιταξε την διεύθυνση ανέμου ίσως να άρχισε σιγά σιγά το νότιο ρεύμα..

Σχολιασμός

καλες αναφορες παιδες....το πιο κρυο βραδυ σημερα και στηνα αττικη....

Σχολιασμός

Στο μακροχωρι τωρα εχουμε -1.6 και πεφτει συνεχεια απο λιγο.
                    8RULOS~~~!!!!

Σχολιασμός

-2 τα προαστια εδω
                      1 το κεντρο!
                      Γιαννης,Γιαννενα και τα μυαλα στα...χιονια!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από maipakos Εμφάνιση μηνυμάτων
                        κοιταξε την διεύθυνση ανέμου ίσως να άρχισε σιγά σιγά το νότιο ρεύμα..
                        οχι ρε π@@στη βραδιατικα παντα κατι χαλαει τη συνταγη στο τελος
                        Γιωργος...Ο τελευταίος αισιοδοξος Θεσσαλονικιος :lock1::puke:

Σχολιασμός

Έχει αρχίσει να ψιλοφυσάει ενας ΝΔ που και πού. Μακάρι να ρίξει τίποτα χαρτοπετσέτες.

Σχολιασμός

κι εδώ άρχισε να τσιμπάει σιγά σιγά η θερμοκρασία -1.3 έφτασε πριν καμιά ώρα -0.7αυτή τη στιγμή και ανεβαίνει και η υγρασία στο 64% τώρα!

Σχολιασμός

Νεο Σούλι και -0,8oC ! Ξαστεριά και εχουμε στρώσει ενα ωραιοτατο ασπρο ασπρο ''χαλί'' (πάχνη) για να υποδεχτούμε εστω και λίγες νιφαδες!!! Οσο περιμένω την πρωτη χιονοπτωση του χρονου , οσο και αν είναι, δεν περιμένω καμία άλλη τόσο έπειτα!!

Σχολιασμός

Working...
                              X