Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Περι Τρίτης ο λόγος.

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Ειπα οτι σε οτι αφορα τα πεδινα τμηματα, η ζωνη Σινδου-Λαγκαδα ειναι σε πλεονεκτικοτερη θεση σε σχεση με τα νοτια πεδινα τμηματα (πεδιαδα Θερμης μεχρι Τριλοφο). Δεν εκανα συγκριση με το κεντρο της πολης. Αναφερομαι σε πεδινα τμηματα προαστιων και μονο.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από MountExplorer Εμφάνιση μηνυμάτων
      Ειπα οτι σε οτι αφορα τα πεδινα τμηματα, η ζωνη Σινδου-Λαγκαδα ειναι σε πλεονεκτικοτερη θεση σε σχεση με τα νοτια πεδινα τμηματα (πεδιαδα Θερμης μεχρι Τριλοφο). Δεν εκανα συγκριση με το κεντρο της πολης. Αναφερομαι σε πεδινα τμηματα προαστιων και μονο.
      κ φυσικα ειναι εμας μας ευνοουν μαλλον αλλες καταστασεις. θελουμε ιδιο καιρο οπως καλαμαρια
      tzelilis

Σχολιασμός

καταλαβα.ειδικα ο λαγκαδας ειναι οχυρωμενος καλα και ειδικα σε νοτια ρευματα και μακρυα απο θαλασσα.
        Γιωργος...Ο τελευταίος αισιοδοξος Θεσσαλονικιος :lock1::puke:

Σχολιασμός

Δεν εχει τυχει ποτε να χιονιζει στον Τριλοφο και στη Σουρωτη και να βρεχει στη Σινδο, μονο το αντιθετο....

Σχολιασμός

Δεν εχει τυχει ποτε να χιονιζει στον Τριλοφο και στη Σουρωτη και να βρεχει στη Σινδο, μονο το αντιθετο....
            εχει τυχει ομως να ριχνει πατσαβουρες κ σινδο κκ γενικα δυτικα χαζα χαμενα.η περιοχη εκεινη εχει κανει φοβερες καταστασεις.μηχανιωνα επανομη τριλοφος γενικα εκεινη η μυτη
            tzelilis

Σχολιασμός

Αν εχουμε χιονοστρωση αυριο θα ειναι περιμετρικα του τοξου Ιωνια, Ωραιοκαστρο, Πευκα, Πανοραμα, Πυλαια.... Με αλλα λογια εκτος περιφερειακης οδου.... Εδω ο καιρος ειναι αδιαφορος. Στην καλυτερη περιπτωση χιονονερο....

2,4 βαθμοι εδω τωρα.

i love you
              CRAZY FOR SNOW !!!

Σχολιασμός

9226121.jpg
                σορρυ που εβαλα εδω την φωτο ειναι απο τριλοφο δεν ξερω ποια χρονια πιστευω μεταξυ 2004-2006.εγω εμενα αμπελοκηπους τοτε οποτε δεν ξερω ποτε εγινε αυτος ο χιονιας.πολυ πραμα παντως

Σχολιασμός

Ιδού η ανωτερότητα του Δεκέμβρη ως προς τους άλλους χειμερινούς μήνες... Αν είχαμε Φλεβάρη-Μάρτη πιθανότατα δε θα μιλούσαμε για εγκλωβισμό ψύχους ικανό να δώσει χιονοπτώσεις σε πεδινές περιοχές...

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από TRILOFIANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
                    [ATTACH=CONFIG]3082[/ATTACH]
                    σορρυ που εβαλα εδω την φωτο ειναι απο τριλοφο δεν ξερω ποια χρονια πιστευω μεταξυ 2004-2006.εγω εμενα αμπελοκηπους τοτε οποτε δεν ξερω ποτε εγινε αυτος ο χιονιας.πολυ πραμα παντως
                    οταν θα ερθει τετοιος χιονιας θα τριβεις τα ματια σο κ θα την εχεις πιο μεγαλη να ξερεις!!!
                    tzelilis

Σχολιασμός

τι εννοεις θα την εχω πιο μεγαλη?χαχαχ.την φωτο εννοεις μαλλον.αν πατησεις πανω δεν στην ανοιγει?μεγαλη ειναι.εγω τετοιο χιονια θεσσαλονικη δεν ειδα ποτε εκτος απ το 2001 που ημουν γυμνασιο.τεσπα βγαινουμε πολυ οφ τοπικ

Σχολιασμός

ναι ρε σου λεω στους καλους χιοναδες στο κεντρο εκεινες οι περιοχες εχουν διπλασιο χιονι.επανομη ηχανωαμα τριλοφος
                        tzelilis

Σχολιασμός

λετε να δω και χιονοστρωση εδω στο κατω απο το πανοραμα(πανο απο περιφεριακο)?
                          δεν θα σπασει με 5αρακι....

Σχολιασμός

δεν εχω ιδεα απο αυτα εγω.απλα λεω πραγματα που εγιναν.λειπει κ ο πολος να μας τα πει
                            tzelilis

Σχολιασμός

αα και κατι αλλο.τα σπιτια αυτα κοιτανε χορτιατη μερια οποτε μαλλον βορειοανατολικα φυσουσε...ο ανατολικος ευνοει λιγο εδω πιστευω και γενικα την ανατολικη θεσσαλονικη

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από sotospao13 Εμφάνιση μηνυμάτων
                                λετε να δω και χιονοστρωση εδω στο κατω απο το πανοραμα(πανο απο περιφεριακο)?
                                χιονοστρωση?εγω βλεπω παρολο που δεν ειμαι ειδικος βασει εμπειριας σου μιλαω,χλαπατσο-νιφαδες σαν βρεγμενες χαρτοπετσετες βλεπω στην καλυτερη για σενα και μια απτα ιδια και για μενα...

Σχολιασμός

Working...
                                X