Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Περι Τρίτης ο λόγος.

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

μπορει κανεις να μου πει που μπορω να βρω χαρτες απο τον χιονια του 2001 και το πως ηταν οι διαταξεις εκεινη την εποχη?
    CRAZY FOR SNOW !!!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Sindos Εμφάνιση μηνυμάτων
      μπορει κανεις να μου πει που μπορω να βρω χαρτες απο τον χιονια του 2001 και το πως ηταν οι διαταξεις εκεινη την εποχη?
      http://www.meteociel.fr/modeles/arch...2&map=0&mode=0
      10.1.17 Τα πήγαμε καλά, περιμένουμε τα καλύτερα!!!

Σχολιασμός

ευχαριστω πολυ
        CRAZY FOR SNOW !!!

Σχολιασμός

Αν εχουμε χιονοστρωση αυριο θα ειναι περιμετρικα του τοξου Ιωνια, Ωραιοκαστρο, Πευκα, Πανοραμα, Πυλαια.... Με αλλα λογια εκτος περιφερειακης οδου.... Εδω ο καιρος ειναι αδιαφορος. Στην καλυτερη περιπτωση χιονονερο....

2,4 βαθμοι εδω τωρα.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από MountExplorer Εμφάνιση μηνυμάτων
            Αν εχουμε χιονοστρωση αυριο θα ειναι περιμετρικα του τοξου Ιωνια, Ωραιοκαστρο, Πευκα, Πανοραμα, Πυλαια.... Με αλλα λογια εκτος περιφερειακης οδου.... Εδω ο καιρος ειναι αδιαφορος. Στην καλυτερη περιπτωση χιονονερο....

2,4 βαθμοι εδω τωρα.
            μπα εγω δεν βλεπω ουτε χιονονερο για την περιοχη μου ποσο μαλλον για καλαμαρια....
            Γιωργος...Ο τελευταίος αισιοδοξος Θεσσαλονικιος :lock1::puke:

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από trilofianos Εμφάνιση μηνυμάτων
              μπα εγω δεν βλεπω ουτε χιονονερο για την περιοχη μου ποσο μαλλον για καλαμαρια....

o Τριλοφος ειναι πολυ νοτια και μπορει να μην εχει τιποτα ενδιαφερον εκει. Η Καλαμαρια φυσικα ειναι εκτος παιχνιδιου. Ουτε καν χιονονερο.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από TRILOFIANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
                εγω μενω βασιλικα σουρωτη ρυσιο ειχε 3 κ εδω εχουμε 0.5 αλλα παλι ουτε εδω πιστευω να ργκλωβιστει το κρυο!
                tzelilis

Σχολιασμός

Απο πεδινα μερη, πιο σοβαρη υποψηφιοτητα βαζουν ο Λαγκαδας και η Σινδος.... τα ΝΑ τμηματα ειναι παντα σε μειονεκτικη θεση....

Σχολιασμός

Απο πεδινα μερη, πιο σοβαρη υποψηφιοτητα βαζουν ο Λαγκαδας και η Σινδος.... τα ΝΑ τμηματα ειναι παντα σε μειονεκτικη θεση....
                    ετυχε βεβαια καποιες φορες να μας χιονιζει εδω μεχρι λουτρα θερμης κ μετα βροχη μεχρι την θεσσαλονικη κ ειχαμε κ χιονοστρωση θυμαμαι.αλλα αυτα πολυ σπανια..........
                    tzelilis

Σχολιασμός

και περυσι σε αντοιστιχες κακοκαιριες ετυχε να ανεβαινω την καρδια με βροχη και στο υψος του βενζιναδικου (aegean αν δεν κανω λαθος) να χιονιζει.τα λουτρα σε σχεση με την πολη φυσικα και εχουν διαφορα θερμοκρασιας.εγω σε σχεση με κεντρο εχω πανω κατω γυρω στους 2,5 με 3 βαθμους.

Σχολιασμός

τωρα σχετικα με αυριο ξενερωνω λιγο γιατι βλεπω πως τα φαινομενα θα ξεκινησουν κοντα στο μεσημερι.αν ξεκινουσαν κατα τις 6-7 το πρωι ισως να βλεπαμε κατι ακομα και στα πεδινα.

Σχολιασμός

κοιτα αναλογα ποτε μιλας.το βραδυ με ξαστερια κ απνοια εχουμε 5 βαθμους μπορει κ περισσοτερο.αλλα με συνεφια αλαζει το πραγμα!απλα εγκλοβιζετε το κρυο πιο ευκολα εδω.χθες ειχαμε πιο πολυ κρυο απο τα δ της πολης αλλα ειχε ξαστερια. οταν εχει συνεφια ειμαστε πιο πανω ακομα κ απο το κεντρο! αλλα το πρωι βαραμε καλα μειον. υπολογιζω 2 βαθμους πανω απο το λαγκαδα
                          tzelilis

Σχολιασμός

γιατι λες οτι ειναι παντα σε μειονεκτικη θεση?περυσι ειδα και μια χιονοστρωση γυρω στους 7-8 ποντους και 2 μικροτερες ακομα και στους δρομους.μετακομισα το 2008 εδω.εμενα αμπελοκηπους.τριλοφο βλεπω χιονοπτωση σχεδον τις διπλασιες φορες απ οτι στους αμπελοκηπους

Σχολιασμός

τριλοφο αν ερθει απο ολυμπο το χιονι που λενε θα τρελαθεις!!το διπλασιο απο θεσσαλονικη στα καλα της!!!
                              tzelilis

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από tzelilis Εμφάνιση μηνυμάτων
                                κοιτα αναλογα ποτε μιλας.το βραδυ με ξαστερια κ απνοια εχουμε 5 βαθμους μπορει κ περισσοτερο.αλλα με συνεφια αλαζει το πραγμα!απλα εγκλοβιζετε το κρυο πιο ευκολα εδω.χθες ειχαμε πιο πολυ κρυο απο τα δ της πολης αλλα ειχε ξαστερια. οταν εχει συνεφια ειμαστε πιο πανω ακομα κ απο το κεντρο! αλλα το πρωι βαραμε καλα μειον. υπολογιζω 2 βαθμους πανω απο το λαγκαδα
                                με τις Τ δεν ειχα ποτε προβλημα.με τον υετο δεν ξερω τι παιζει.τελευταια χρονια πολυ στα δυτικα παει ο υετος.δεν θα ξεχασω την περσινη χρονια που απο τα μαλγαρα και μετα γινοταν χαμος ειχανε βαλει πολλα ποντακια και εμενα εδω μου αφησε μια χιονοστρωση στα χορτα.Ημουν για φουντο εκεινο το βραδυ απ τα νευρα...

Σχολιασμός

Working...
                                X