Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Περι Τρίτης ο λόγος.

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

μπραβο φιλε μου πολυ καλη προγνωση, σου ευχομαι να πεσεις μεσα
    αντε να δουμε εδω που ειμαι λιγο πιο πανω απο περιφεριακο τι θα κανει
    δεν θα σπασει με 5αρακι....

Σχολιασμός

Για Θράκη να μην ρωτήσω καν ε;;;

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από weatherfriend Εμφάνιση μηνυμάτων
        Για Θράκη να μην ρωτήσω καν ε;;;
        Αστο καλυτερα Νικ!Ειδες και με τα θαψιματα του τζιφου τι εγινε που σου ελεγα και εγω και ο Γιαννης..Παλι θαψιμο στα χαρτια..
        Γιαννης,Γιαννενα και τα μυαλα στα...χιονια!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από karpenisi87 Εμφάνιση μηνυμάτων
          εμεις οι πιο... νότιοι θα δουμε κανα χιονακι ή με βροχη και χιονονερο θα τη βγαλουμε στα 900+ μετρα;
          Χιονόνερο ή και χιόνι προς το τελείωμα του υετού και στο γύρισμα Γιώργο...όλα θα παιχτούν μέσα σε λίγο χρονικό κλειστό διάστημα...προς το απόγευμα και βράδυ της Τρίτης πιθανόν θα το γυρίσει σε χιόνι (?ερωτηματικό το πότε θα σταματήσει ο υετός) και ίσως καταλήξει σε βόρισμα ως την άλλη μέρα το πρωί (θα φτάσει ως τα 800-900μ. υψόμετρο αν προλάβει ο υετός...ειδάλλως πάνω από 1000μ.+)...Επίσης το βράδυ της Τετάρτης και ως το πρωί της Πέμπτης θα πέσει πιο καλό χιονάκι ελπίζω που θα το στρώσει κιόλας (όριο 700μ.)
          Last edited by beach-snow; 10-12-12, 17:35.

http://weatherparty.blogspot.gr/
          Η καλύτερη εποχή μετά το χειμώνα, είναι απλά ο επόμενος χειμώνας!!!

Σχολιασμός

αντε μακαρι Κωστα!
            για 1-2c χασαμε καλο χιονακι τις προηγουμενες μερες..

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Gianniwtis Εμφάνιση μηνυμάτων
              Αστο καλυτερα Νικ!Ειδες και με τα θαψιματα του τζιφου τι εγινε που σου ελεγα και εγω και ο Γιαννης..Παλι θαψιμο στα χαρτια..
              Μας μάμησαν οι θερμοκρασίες Τζόνι!!!Αλλιώς την Κυριακή έπεσε περισσότερος ο υετός σε σχέση με αυτόν που περίμενε ο τζίφος...Γύρω στα 50μμ έλεγαν αυτοί και έπεσαν 80!!
              Last edited by sotos*snow; 10-12-12, 19:21.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από weatherfriend Εμφάνιση μηνυμάτων
                Μας μάμησαν οι θερμοκρασίες Τζόνι!!!Αλλιώς την Κυριακή έπεσε περισσότερος ο υετός σε σχέση με αυτόν που περίμενε ο τζίφος...Γύρω στα 50μμ έλεγαν αυτοί και έπεσαν 80!!
                Μας Λαλησαν,Μας Μαλησαν,Μας Σαλησαν,Μας Ζαλησαν,Μας Κελαηδησαν....... Σεμνα Σεμνα ..
                Last edited by sotos*snow; 10-12-12, 19:21.
                Χατζηγριβας Ν.Θεοφανης

Σχολιασμός

[QUOTE=meteofok;1235945]Το Πανοραμα το θεωρω εκτος ηδη απο τωρα. Ειναι πολυ τρωτο στον νοτιά. Σινδο περισοτερο θα χιονισει απο πανοραμα.

μην λες για τη σινδο γιατι θα με κανεις να μη κοιμηθω αποψε...
                  CRAZY FOR SNOW !!!

Σχολιασμός

Μιλάμε για σήμερα το βράδι?

Σχολιασμός

Ωραίος Φωκίωνα πολύ ωραίος όπως πάντα....μακάρι να δούνε όλες οι περιοχές όσο γίνεται περισσότερο και καλύτερο χιόνι.....
                      δυστυχώς η κάμερά μου βγαίνει συνέχεια οφ για ανεξήγητο λόγο.....και θα βρίσκομαι στη δουλειά πρωινές ώρες....αλλά δεν πειράζει θα χω μαζί μου τη φωτογραφική και ότι γίνει...και να μην γίνει τίποτα δεν πειράζει....

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από sotos*snow Εμφάνιση μηνυμάτων
                        Ωραίος Φωκίωνα πολύ ωραίος όπως πάντα....μακάρι να δούνε όλες οι περιοχές όσο γίνεται περισσότερο και καλύτερο χιόνι.....
                        δυστυχώς η κάμερά μου βγαίνει συνέχεια οφ για ανεξήγητο λόγο.....και θα βρίσκομαι στη δουλειά πρωινές ώρες....αλλά δεν πειράζει θα χω μαζί μου τη φωτογραφική και ότι γίνει...και να μην γίνει τίποτα δεν πειράζει....
                        Μην ανησυχείς...κι εγώ θα έχω το κινητό...
                        DON'T FEED THE TROLLS

Σχολιασμός

Ωραιος φωκ!Αντε να δουμε το 1ο αξιολογο χιονι την Δυτικη Μακεδονια!
                          http://www.stravon.gr/pinakas
                          http://www.stravon.gr/map

Σχολιασμός

εγω παιδια λετε να το δω το τιμημενο αυριο?
                            Γιωργος...Ο τελευταίος αισιοδοξος Θεσσαλονικιος :lock1::puke:

Σχολιασμός

εε εε πως δεν θα το δεις και εσυ
                              δεν θα σπασει με 5αρακι....

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από sotospao13 Εμφάνιση μηνυμάτων
                                εε εε πως δεν θα το δεις και εσυ
                                κανενα site δεν υπαρχει που να μας δινει χιονουετο.μου φαινεται περιεργο παντως που λενε οτι η θερμοκρασια εδω θα φτασει μεγιστη 9 εν μεσω βορια αν και εξασθενημενος.εσυ πως τα βλεπεις τα πραγματα?εισαι αισιοδοξος για πυλαια?
                                Γιωργος...Ο τελευταίος αισιοδοξος Θεσσαλονικιος :lock1::puke:

Σχολιασμός

Working...
                                X