Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Μαίναλο,συνεχίζει την παράδοση.............

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Πολεων-κρατων!!! ακριβως οπως το λες...Συμφωνω απολυτα σε αυτο...Εγω το εμαθα αυτο το 2007 απο πρωτο χερι
    Βιαζεται η επιστημη και το φορουμ απο τις υποκειμενικες αποψεις!!
    http://e-meteolarissa.blogspot.gr/ Καιρικη ενημερωση Θεσσαλιας και οχι μονο.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από χιονολατρης Εμφάνιση μηνυμάτων
      δεν εχετε διαβασει ιστορια αρχαια για να δειτε τι γινοταν μεταξυ πολεων-κρατων, πως σκοτωνονταν σε ολη την περιοδο οι αρχαιες ελληνιδες πολεις σαν λυσσασμενες... καθιστε λεω γω διαβαστε κι αφηστε τα φορουμ
      Σε όλο το Δημοτικό το Γυμνάσιο και το Λύκειο είχα 10 και 20 αντίστοιχα στην Ιστορία.Έχω μελετήσει ιδιαίτερα την Ιστορία της Αρχαίας Ελλάδας και της Μεσαιωνικής Ευρώπης.Δεν δέχομαι ανόητα-ειρωνικά σχόλια.
      Απλώς θεωρώ ότι δεν θα έλεγε ένας Αρχαίος:''Χαχά,φέτος στην Θήβα έριξε 20 πόντους χιόνι ενώ στην Αθήνα 8''
      Και Αθηναίος να του απαντάει;Κομπλεξικέ.ηλίθιε,βλάκα,ζώον,στερημένε από χιόνι''.
      18/02/08 - 10/1/17
      9ετία, Στα τσακίδια και να μην ξανάρθεις

-2/2/1882-

sigpic

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Meteolarissa Εμφάνιση μηνυμάτων
        Πολεων-κρατων!!! ακριβως οπως το λες...Συμφωνω απολυτα σε αυτο...Εγω το εμαθα αυτο το 2007 απο πρωτο χερι
        ti akribos egine tote ?

@Χιων, δεν ειναι ειρωνικο το σχολιο, αλλα χιουμοριστικο, και δεν ειναι προσωπικο, μην γραφω τα αυτονοητα,, αντε μην αρπαζεστε με το παραμικρο
        "Στα κορφοβούνια είναι η πηγή κάθε φυλής καθάριας''

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από χιονολατρης Εμφάνιση μηνυμάτων
          ti akribos egine tote ?

@Χιων, δεν ειναι ειρωνικο το σχολιο, αλλα χιουμοριστικο, και δεν ειναι προσωπικο, μην γραφω τα αυτονοητα,, αντε μην αρπαζεστε με το παραμικρο
          Τι λέγαμε?Αρπάχτηκα κατευθείαν
          Αυτό λέω,δεν νομίζω να ήταν τόσο νευρικοί οι Αρχαίοι...Μπορεί βέβαια....Who knows?
          18/02/08 - 10/1/17
          9ετία, Στα τσακίδια και να μην ξανάρθεις

-2/2/1882-

sigpic

Σχολιασμός

Αστο δεν ειναι ωρα για μαλωματα...και αρπαγματα...Ειχα μια δυσαρεστη εκπληξη στη θητεια μου...Μπορει να το εχω ξανα αναφερει και ειχε γινει χαμος...
            Παντως μου εμεινε...το πολη-κρατος..

καλο βραδι σε ολους...
            Βιαζεται η επιστημη και το φορουμ απο τις υποκειμενικες αποψεις!!
            http://e-meteolarissa.blogspot.gr/ Καιρικη ενημερωση Θεσσαλιας και οχι μονο.

Σχολιασμός

επι του θεματος ,, το μεταρ εχει σημερα αφιερωμα στο Μαιναλο και στη χιονοδρονια στο βουνο με 3 μετρα χιονι !

"Στα κορφοβούνια είναι η πηγή κάθε φυλής καθάριας''

Σχολιασμός

Working...
              X