Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΤΙ ΕΣΤΙ ΧΙΟΝΟΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ ???

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• ΤΙ ΕΣΤΙ ΧΙΟΝΟΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ ???

η ερωτηση εχει να κανει με εναν χιονοτρελαμενο που ειναι σπιτι και συνομιλει-ποσταρει στο φοορυμ... ποτε ομως? εστω και αν υπαρχει 1% για μια νιφαδα, μονο οταν ειναι συγουρο πως θα χιονισει , κατι αλλο... κτλ.. βλ. δημοσκ.
    60
    Last edited by NEFOSKEPHS; 14-12-11, 16:24.

ΧΙΟΝΙ = ΖΩΗ

ο λογος υπαρξης?
    ο λογος - ομιλια?
    Nefoskephs διατυπωσε την προταση καλυτερα
    Last edited by StavRos; 14-12-11, 16:03.

Σχολιασμός

Den katalaveni ti teli na pi o piitis

Σχολιασμός

παιδια δημοσκοπηση προσπαθω αλλα δεν μου την ανεβασε.. το ψαχνω λιγακι... αναμονη λιγο

ΧΙΟΝΙ = ΖΩΗ

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από nefoskephs Εμφάνιση μηνυμάτων
          παιδια δημοσκοπηση προσπαθω αλλα δεν μου την ανεβασε.. το ψαχνω λιγακι... αναμονη λιγο
          Να καλεσουμε την ΕΜΑΚ? :d

Σχολιασμός

ΑΝΤΕ ρε αμεσως να με φατε.. πρωτη δημοσκοπηση στο νεο μας φορουμ.. δικαιολογηστε με λιγακι..
            τα καταφερα ομως.

ΧΙΟΝΙ = ΖΩΗ

Σχολιασμός

η πασα που σου ελεγα χλεμπονιαρη.. χαχα... εγω εννοειτε και ψηφισα το πρωτο. ενδιαφερων θα παρουσιασει και η τεταρτη επιλογη με αναλογα ποστ.

ΧΙΟΝΙ = ΖΩΗ

Σχολιασμός

χιονοτρελλαμενος ειναι αυτος που χαιρεται το χιονι εξω στην φυση

καλο το χιονι στην πορτα μας (ομορφαινει και τις πολεις) αλλα η πραγματικη χαρα δεν ειναι να ξενυχτας βλεποντας gfs αλλα να κοιμασαι νωρις για να ξυπνησεις νωρις να πας να κανεις ενα αθλημα στην φυση-χιονι.... ετσι και αλλιως το χιονι το βλεπουμε σπανια στις πολεις . γιατι να το περιμενουμε και να μην παμε να το βρουμε?

τι πιο ομορφο απο αυτο?
                n1386990716_30262446_6570.jpg

προσωπικη αποψη παντα

Σχολιασμός

πολυ ομορφη διατυπωση σταυρο. (για να κτλβω συγουρα με βαση αυτο ψηφ. το 4? )

βεβαια να προσθεσω πως δεν ειναι μονο οποιος το χαιρεται εξω στη φυση διοτι καποιος μπορει να μην μπορει για λογους π.χ. υγειας και να το χαιρεται μεσα απο το σπιτι με την ιδια χαρα οπως εσυ.. φανταζομαι συμφωνεις

ΧΙΟΝΙ = ΖΩΗ

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από StavRos Εμφάνιση μηνυμάτων
                    χιονοτρελλαμενος ειναι αυτος που χαιρεται το χιονι εξω στην φυση

καλο το χιονι στην πορτα μας (ομορφαινει και τις πολεις) αλλα η πραγματικη χαρα δεν ειναι να ξενυχτας βλεποντας gfs αλλα να κοιμασαι νωρις για να ξυπνησεις νωρις να πας να κανεις ενα αθλημα στην φυση-χιονι.... ετσι και αλλιως το χιονι το βλεπουμε σπανια στις πολεις . γιατι να το περιμενουμε και να μην παμε να το βρουμε?

τι πιο ομορφο απο αυτο?
                    [ATTACH=CONFIG]171[/ATTACH]

προσωπικη αποψη παντα
                    μαζι με τον Σταυρο κι εγω
                    μαμ...κακα...SNOWBOARD και νανι!

http://instagram.com/liapos

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από NEFOSKEPHS Εμφάνιση μηνυμάτων
                      πολυ ομορφη διατυπωση σταυρο. (για να κτλβω συγουρα με βαση αυτο ψηφ. το 4? )

ναι το τελευταιο ψηφισα

βασικα αν ειχε και μια επιλογη ασχετη με τα μοντελα θα την ψηφιζα... πχ χιονοτρελλαμενος ειναι να ξυπνας στις 4 για να κανεις 300 χλμ να πας στο αγαπημενο σου βουνο

Σχολιασμός

α τα μοντελα τα εβαλα ετσι για να το συνδιασω με το φορουμ. αυτο που ηθελα βασικα ειναι να δω το ποσοστο που θα ψηφιζε το 3 αυτο που θελει ο χλεμπονιαρης αλλα τελικα ουτε ο ιδιος το ψηφισε:d

απο την αλλη αν το δω και γω απλα θα πω.... πως η τρελα ειναι να μην κοιμαμαι κ να καθομαι στη λαμπα για μια νιφαδα.. τα υπολοιπα ειναι καιροφιλος φυσιολατρης ολα μαζι που ετσι κι αλλιως τα εχουμε σχεδον ολοι.

ΧΙΟΝΙ = ΖΩΗ

Σχολιασμός

Κι εγω το 4 ψηφισα παιδια...ωραιο το χιονακι στο σπιτι μας(και ποιος δεν το θελει αλλωστε),αλλα οταν δεν παει το χιονι στον χιονοτρελαμενο παει ο χιονοτρελαμενος στο χιονι...δεν καθεται απλα να το περιμενει(και φυσικα βγαζω απ εξω τους ανθρωπους με προβληματα υγειας η λογω οικονομικων δεν μπορουν να πανε)..
                          sigpic​

Σχολιασμός

καλα αυτο εννοειτε γιωργο. στην προταση: ειμαι τοσο τρελος που.....
                            αυτο εννοω . πως θα την συνεχιζες... μμμμ καλη προταση για αλλη δημοσκοπηση την αλλη βδομαδα με τα χιονια

ΧΙΟΝΙ = ΖΩΗ

Σχολιασμός

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί οι 3 από τις 4 επιλογές έχουνε τη μελέτη χαρτών. Εγώ δεν ξέρω να διαβάζω χάρτες (προσπαθώ βέβαια να μάθω κάποια πράγματα ), όπως και οι περισσότεροι νομίζω. Οι επιλογές της ψηφοφορίας είναι αρκετά περιορισμένες :|
                              Επίσης είναι πάρα πολύ σχετικό το πως αντιλαμβάνεται καθένας το χειμώνα και το χιόνι. Δηλαδή για 2 διαφορετικά άτομα, θα μπορεί να δημιουργούνται τα ίδια συναισθήματα ανεξαρτήτως πόντων χιονιού ή κάτι άλλο.
                              Αυτό που μπορώ να πω με σιγουριά είναι ότι ο χιονοτρελαμένος είναι σίγουρα ένας άνθρωπος φυσιολάτρης. Που χαίρεται να περνα δημιουργηκά την ώρα του και με ησυχία. Έχει να κάνει με την παιδεία. Δεν μπορώ να δεχτώ ότι αυτή η "τρέλα" θα έχει να κάνει με αδικίες και λαμογιές σε βάρος συνανθρώπων ή της φύσης.

Σχολιασμός

Working...
                              X