Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός χαρτών Φεβρουαρίου 2020

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• ΦΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Θα τον κανω εγω.

Παντως για να πιαστουμε κ απο καπου ο Ευρωπαιος είναι πιο δυτικα από τζιφο με χαμηλό κοντά στην Ρόδο απόγευμα - βραδυ Πεμπτης
    Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

Σχολιασμός

• καλημέρα, μάλλον πάμε για τοπ χειρότερο δυνατό σενάριο όπως φαίνεται. Ίσως να το δούμε να πέφτει στα Γιάννενα μεθαύριο. φοβερή επιτυχία..
      Ο Στόχος για το καλοκαίρι είναι να μην καούμε! Και ο στόχος για τον επόμενο χειμώνα είναι και θα συνεχίζει να είναι ΕΝΑΣ!! http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=6&jour=1 8&mois=1&annee=2019&archive=1

Σχολιασμός

• Κάποιες ελπίδες για Πέμπτη βράδυ προς Παρασκευή με τα τελευταία δεδομένα. Υποθετικά όπως χαλάει κάτι σε συνεχόμενα τρεξίματα με τον ίδιο τρόπο μπορεί να αρχίσει πάλι να βελτιώνεται. Δεν νομίζω όμως ότι υπάρχουν πλέον περιθώρια για μεγάλη βελτίωση.

Σχολιασμός

• Αισιοδοξοι παράμετροι για Πεμπτη.

1. Δυτικοτερα χαμηλό ο Ευρωπαιος από τζιφο

2 .Στο ναουκαστ συνηθως παίζεται διαφορετικο σενάριο απο αυτο που δίνουν τα μοντελα .Συνήθως δε δυτικισης.

Σχολιασμός

• Καλημέρα σε όλους ,
            εμπιστεύομαι πιο πολύ τον παίο στα θερμοκρασιακά , σε σχέση με το τζίφο , και από ότι δείχνει το 0 αρι ένα -6 -7 παίζει δυνατά οπότε με λίγη βοήθεια από τη θέση του χαμηλού ( που ακόμα είναι πολύ νωρίς να προσδιοριστεί πλήρως ) μπορεί να οδηγήσει σε ωραίες καταστάσεις τη Παρασκευή .
            Ας είμαστε αισιόδοξοι , γιατί μικρές αλλαγές μπορεί να οδηγήσουν σε μεγάλες χαρές !!
            Attached Files

Σχολιασμός

• Καλημέρα! Απλά φέτος δε μπορεί, να'μαστε καλά από του χρόνου!
              Last edited by Alexallaround; 03-02-20, 12:16.

Σχολιασμός

• Να σφυριξω λήξη του φετινού "χειμώνα" ή να περιμένω καμία 15αρια μέρες?
                Είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό
                Οπου πας εσύ, θα 'μαι πάντα εδώ,
                να σ΄ακολουθώ...
                Χιόνι ολέ ολεεεέ, χιόνι ολέ ολεεέ!!!!

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Michael1 Εμφάνιση μηνυμάτων
                  Να σφυριξω λήξη του φετινού "χειμώνα" ή να περιμένω καμία 15αρια μέρες?
                  Σίγουρα. Διοτι Νικαια αποκλείεται φετος. Του χρόνου και βλέπουμε...!
                  2002!

Σχολιασμός

• Βελτιώσουλα το 06 σε σχεση με 00 για Πεμπτη .

Υετικα πολυ καλύτερο. Η Τ δεν είναι απαγορευτικη αφού θα εχουμε ΒΔ επιφανεια. Το απόγευμα από τα 150μ νιφάδες κ το βραδυ το Συνταγμα λευκό με πραγματικό σ.παγ τα 200μ το πολύ για βραδυ Πεμπτης

Σχολιασμός

• σημειωτέον οτι ο Ευρωπαιος είναι ακόμα πιο χαμηλός στις Τ για τις επιμαχες ωρες .
                      Last edited by icestorm; 03-02-20, 13:22.

Σχολιασμός

• Διαβαζω αλλού για χιονοστρωσεις άνω των 350μ κ γελαω.
                        Με αυτα που δείχνει ο τζίφος τώρα ( αν βγουν) Πεμπτη βραδυ ο εθνικος κήπος θα είναι λευκος

Σχολιασμός

• Καλές χιονοστρωσεις

Σχολιασμός

• Χάλι μαύρο για κεντροβορεια βουνα πάλι!

Σχολιασμός

• Ο τζιφος μπορεί να μας πήρε απ το χερακι μια εβδομαδα τωρα όταν οι αλλοι κοιμοντουσαν τώρα όμως στα κοντινα φαίνεται ο παιος πιο σταθερος

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από red legend Εμφάνιση μηνυμάτων
                                Καλές χιονοστρωσεις
                                Λες να ασπρισουν και τα Στυρα ;
                                canada dry

Σχολιασμός

Working...
                                X