Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός χαρτών Φεβρουαρίου 2020

Collapse
Καρφιτσωμένο Θέμα
X
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Σχολιασμός χαρτών Φεβρουαρίου 2020

Αιντε με το καλό.....!!
    2002!

Για να δούμε πανο έχω προαίσθημα ότι θα είσαι γουρλης

Σχολιασμός

12αρι τζίφου λέω και κλαίω! 15ποντο-20ποντο στα Γιάννενα όχι επειδή μας λείπει υετός, αλλά θερμοκρασίες. Όμως αυτή η διάταξη είναι η Γιαννιώτικη διάταξη, με νιφάδες σαν παλάμη και με ηλεκτρικά...
      Ο Στόχος για το καλοκαίρι είναι να μην καούμε! Και ο στόχος για τον επόμενο χειμώνα είναι και θα συνεχίζει να είναι ΕΝΑΣ!! http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=6&jour=1 8&mois=1&annee=2019&archive=1

Σχολιασμός

το μονο που εχει κλειδωσει προς το παρον ειναι η ανοδος της τ και ο ανοιξιατικος 500αρης...για μετα τις 05/02 ειναι καιρικη αιωνιοτητα..τα δειγματα δεν ειναι καλα παντως...

Σχολιασμός

Ο πιό άθλιος χειμώνας όλων των εποχών για τη Θεσσαλία.Δεν είναι μόνο η έλλειψη χιονιού, ή η έλλειψη κρύου, το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι πως στους πιο υετοφόρους μήνες ξεράθηκε ο κάμπος. Έχει να βρέξει κανονικά 2 μήνες. Έχουμε ξεχάσει τις τριήμερες κακοκαιρίες.Δεν έχω άλλο σχόλιο, καλημέρα σε όσους ακόμα ελπίζουν.
          11/01/2017

Σχολιασμός

Μακάρι να μας βγει γουρλης ο Μοδερειτορ. Πάντως πέρα απο την πτωση της Τ εκει μετά τις 7-8/2 προς το παρόν δεν φαινεται κατι αξιο λόγου .Απο τη μία θα μου πεις είναι αιωνιότητα μακρυά από την αλλη βεβαια θα πω εγω ότι οι βαρβατοι αυλωνες φαίνονται κάποιες φορές απο μακρυα
            Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

Σχολιασμός

Εγω αν δεν δω μωβ δεν θα πειστω... Απο την αλλη, δεν θα με χαλουσε αλλος ενας ηφαιστειωνας εδω που φτασαμε.
              Οταν δειξουν κατι οι χαρτες βλεπουμε..
              Αχ χειμωνιασε!:weather_23:

Σχολιασμός

Καλό το 12αρι. Μας έβαλε στο παιχνίδι από τη 1η σελίδα.
                Μακάρι να το βελτιώσει στα επόμενα ραν

Σχολιασμός

Εμεις οι κεντροβορειοι το παραταμε ηδη να φανταστω? Δεν πειραζει, την επομενη φορα γελαω...

Σχολιασμός

θετικη μοντελικη ημερα. ενα μικρο βημα εγινε..θελει δουλεια..εμφανης η ανατολικη μετατοπιση του ευρωμουαγενη. ευτυχως το εκ νεου εφιαλτικο σεναριο λιμνης στην ιβηρικη πηγε στα σκουπιδια

Σχολιασμός

18αρι πιστό στη φήμη του. Τέλειο ραν.
                      Μακάρι να δείχνει κάτι ανάλογο και σε 15 ραν από τώρα..

Σχολιασμός

Οντως. Και χωρις να θελω να φανω αλαζονας, ετσι οπως στηνονται οι διαταξεις μπορει και καλυτερα!

ΥΓ. Τα ensebles , βεβαια ,δεν συμφωνουν με το κυριο, αλλα οψομεθα.
                        Last edited by ANTONIS 64; 30-01-20, 03:10.

Σχολιασμός

Τα 18 άρια μας κάνουν να ελπίζουμε , τα 00 άρια μας επαναφέρουν στη .. τάξη , εκκρεμές για γερά νεύρα δυστυχώς .. Καλημέρα

Σχολιασμός

Κατι αχνοφαίνεται. Νωρις ξενωρις σε αυτο ελπίζουμε...
                            2002!

Σχολιασμός

Καλημερα Πανο,
                              Θα γραφτεις στην ιστορια, με το θεμα σχολιασμου, που ανοιξες.

Σχολιασμός

Working...
                              X