Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 28-31/12/2019

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Αρχική Δημοσίευση από diko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χιονόπτωση καθαρή μέτριας έντασης τώρα.
    Μπράβο ρε μαγκα, εσένα περιμενα να δώσεις το σύνθημα.
    NISSAN SILVIA S13

Σχολιασμός

Αντε να ρθει και απο δω, ποπω πως φοβαμαι μη τη πατησουμε οπως το 2015 ή το 2016 που χιονιζε μεχρι τα κιουρκα, βεβαια εκει ειχαμε το χαμηλο που δυσκολευε τη καθοδο του αυλωνα αλλη περιπτωση..

Σχολιασμός

4,0 βαθμοί και καθαρή βρόχα. Μεγάλες οι διαφορές από τα 500μ του φίλου diko. Αποχωρώ από το βορά και κατεβαίνω στο κέντρο. Αν είμαι τυχερός θα επιστρέψω με αλυσίδες και πολύ σπρώξιμο τα ξημερώματα. Αν όχι, απλά θα επιστρέψω άρχοντας.
        Πολλοί θέλουν την άνοιξη κι άλλοι το καλοκαίρι
        και το χειμώνα το βαρύ μονάχα οι καλογέροι

Σχολιασμός

τι γινεται παναγια μου παει για στουπα
          Αχ χειμωνιασε!:weather_23:

Σχολιασμός

Sτουπιζει αιολιδα, από τα 449μ ροδόπολη χιονιζει
            καμερα στον ευξεινο 420m τις ημερες με ενδιαφερον μονο http://dionisos.pblogs.gr/

Σχολιασμός

Πολύ δυνατή χιονόπτωση στα Χανιά του Πηλίου τρεις ώρες πριν. Χιόνι στρωμένο μέχρι και την έξοδο Πορταριάς όπου και ελαττώθηκε η χιονόπτωση. Μετά την Πορταριά για ανάβαση εννοείται πως θέλει αλυσίδες ή λάστιχο, σταματάει η αστυνομία τα αυτοκίνητα.

Σχολιασμός

Εναλλαγές χιονόνερου-χιονόπτωσης όλη αυτή την ώρα με την θ στους 1,4

Σχολιασμός

Σε λίγο θα έχω αναφορά απο φίλο που μένει στα 430 Άγιο Στέφανο δίπλα στη Πιπεροπούλου, εδώ χιονόνερο ακόμα

Σχολιασμός

Καλησπέρα στην παρέα. Χιονόνερο με αρκετή ένταση εδώ στο Μικροχώρι ενώ που και που διακρύντονται και κάποιες υγρές νυφάδες. Η Τ στους 1,4 εδώ και ένα δίωρο περίπου. Αργά το απόγευμα είχαμε και έντονο χιονοχάλαζο για 30’ περίπου.

Σχολιασμός

Αν έχουμε ακόμη χιονόνερο στο Μικροχώρι, τη κάτσαμε εδώ...

Σχολιασμός

https://www.instagram.com/p/B6oNonQF...=1dx1yrtq5zcla
                        καμερα στον ευξεινο 420m τις ημερες με ενδιαφερον μονο http://dionisos.pblogs.gr/

Σχολιασμός

Μία από τα ίδια και στα 430μ. χιονόνερο με βροχή μαζί, δυσοίωνα τα πρώτα σημάδια..που είδε η Ζιακοπούλου ότι θα χιονίσει στην Άνοιξη δε ξέρω μήπως εννοούσε ότι θα χιονίσει κάποια στιγμή μέσα στην Άνοιξη, το Μάρτιο ας πούμε??

Σχολιασμός

Πυκνή χιονόπτωση με χοντρές νιφάδες τώρα. Ας ελπίσουμε να κρατήσει..

Σχολιασμός

Αιολίδα στρώνει χορταράκια βλέπω...

Σχολιασμός

Από τι φαίνεται σιγά σιγά ξεκινάνε οι 500αρηδες να πάιζουν μπάλλα, εμείς οι almost 400αρηδες δεν ξέρω πόσο ακόμη θα περιμένουμε..Γιάννη θέλω να πάω safe house θα'χει πάγο λες για κανένα 3ωρο ακόμα?

Σχολιασμός

Working...
                                X