Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 28-31/12/2019

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Στουπίζει όμορφα Βύρωνα. Δεν το πιάνει , προφανώς λόγω θερμοκρασιών , αλλα ρίχνει πολύ έντονο χιόνι.
    2,2 θερμοκρασία

Σχολιασμός

• Anw Glyfada

Σχολιασμός

• Άνω Γλυφαδα

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Giannisg89 Εμφάνιση μηνυμάτων
          Anw Glyfada
          Μόνο ‘φόλααααα’ δεν το λες αυτό !!
          Σωραίος

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Giannisg89 Εμφάνιση μηνυμάτων
            Άνω Γλυφαδα
            Ποσα μετρα;
            Αχ χειμωνιασε!:weather_23:

Σχολιασμός

• Στον Αλιμο κοντα στη Βουλιαγμενης εριχνε πριν λιγο χιονονερο με νιφαδες κανονικα μεσα στη βροχη! Ο Υμηττος εχει χαθει δεν φαινεται!

Σχολιασμός

• Από τα 280 μ στρωμενο χιόνι Καρεα κ χωνει κατα τα αλλα θα χιονιζε πάνω από τα 600μ κούνια που τους κουναγε
                Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Giannistsrb Εμφάνιση μηνυμάτων

Ποσα μετρα;
                  Ανάλογη χιονόστρωση έχει στο βουνό αρκετά βέβαια πιο ψηλά απο τα τελευταία σπίτια της Άνω Γλυφάδας. Πιστεύω ότι είναι περίπου στα 300 μέτρα.

Σχολιασμός

• Το εκκλησακι του Προφ. Ηλια ειναι στα 400μ. Απ'οτι μπορω να διακρινω, η χιονοστρωση ξεκιναει κανονικα απ'τα 300μ. περιπου. Πρωτη φορα βλεπω το νοτιο Υμηττο τοσο φορτωμενο με τετοιου ειδους καιρο! Στο Πανοραμα Βουλας χιονιζει κανονικα.
                    No snow....no party

Σχολιασμός

• Μας τσάκισε ο θερμός τομέας. Μόνο χιονόλυτο είδαμε. Τώρα βροχή με αυξημένες Τ. Τραγικό.

Σχολιασμός

• Μας γλενταει ο Νότιος Υμμητος και το Δυτικό τόξο. Βροχή εδω

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από icestorm Εμφάνιση μηνυμάτων
                          Από τα 280 μ στρωμενο χιόνι Καρεα κ χωνει κατα τα αλλα θα χιονιζε πάνω από τα 600μ κούνια που τους κουναγε
                          Πριν απο λιγο στο ΣΚΑΙ σε ερωτηση αν την αιφνιδιασε ο καιρος σημερα η Σουζη απαντησε, πως ηρθαν ολα οπως τα περιμενε. Το μονο που δεν προεβλεψε ηταν οι 5 νιφαδες στο Συνταγμα , οπως ειπε χαρακτηριστικα.
                          Ανευ σχολιων.......

Σχολιασμός

• Άρχισε άνοδο; πηγ 0 χαμός ομως
                            καμερα στον ευξεινο 420m τις ημερες με ενδιαφερον μονο http://dionisos.pblogs.gr/

Σχολιασμός

• Και για να μην παρεξηγηθω. Δεν εχω προβλημα που εκανε λαθος εκτιμηση. Το θεμα ειναι οτι δεν το παραδεχεται.

Σχολιασμός

• Εγώ τους διάβασα όλους. Και τιβί , και πολύ fb.
                                Για μένα τον ήπιαν όλοι , όχι επειδή έταξαν πράγματα που δε βγήκαν αλλα επειδή το πήγαν safe και έβγαλαν δελτία κ προγνώσεις χοντρικά.
                                Ο Αρναούτογλου πχ. που όλη την ώρα ασχολείται με τους fans του και δε χάνει λεπτο να ανεβάζει και να ενημερώνει , την τελευταία εβδομάδα πέταγε χαρταετό κ έλεγε ότι είναι σε άδεια.. χαχα
                                Επίσης ο Παναγιώτης (icestorm) έπεσε μέσα τεκμηριωμένα με όσα έγραφε απο χτες-προχτές και αν αυτά τα είχε γράψει στο fb , θα γλένταγε πολλούς απο κει μέσα - που γράφουν προγνώσεις σε κάτι παπατζοσελίδες.
                                Last edited by Demasiado14; 30-12-19, 18:15.

Σχολιασμός

Working...
                                X