Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός προγνωστικών χαρτών - Ιανουάριος 2020

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Αρχική Δημοσίευση από DIMITRISPAP Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειναι σιγουρο οτι θα παρουμε κατι στην αττικη την πεμπτη αλλα θα με κοψει η λογοκρισια και δεν το γραφω
    Αν το πιστευεις γραψε το. Εγώ μέχρι κ τωρα δεν βλεπω κάτι αξιο προσοχης. Τώρα που ξαναδιαβασα το μνμ σου κατάλαβα οτι κ συ συμφωνεις....για ξεροκρυο
    Last edited by icestorm; 01-01-20, 03:11.
    Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

Σχολιασμός

Πιστεύω θα δούμε για 2 ή 3 ώρες νιφάδες που θα είναι Ορογραφικος υετος.
      Αχ χειμωνιασε!:weather_23:

Σχολιασμός

Για τις 2/1 ενώ οι ανεμοι σε ολα τα στρωματα θα ειναι ευνοικοι λόγω ελλειψης δυναμικου αιτιου κ εξαιτίας της μετριας προς καλης υποστήριξης τα οποια λίγα φαινομενα θα είναι ορογραφικα κ δεν θα μπαίνουν λεκανοπέδιο .Αθηνα δεν θα δει καν συμπαγη καιρο .Μόνο αν κατσει σύγκλιση (υπαρκτό ενδεχόμενο αλλά με μικρες πιθανότητες) τοτε κατι μικρό (οσο αυτή κρατησει) μπορει να δουμε. Αν αύριο αλλαξει κάτι θα το πω προς το παρόν εγώ βλεπω ξεροκρυο.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Giannistsrb Εμφάνιση μηνυμάτων
          Πιστεύω θα δούμε για 2 ή 3 ώρες νιφάδες που θα είναι Ορογραφικος υετος.
          Εσύ ναι .Εγώ οχι

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από icestorm Εμφάνιση μηνυμάτων

Αν το πιστευεις γραψε το. Εγώ μέχρι κ τωρα δεν βλεπω κάτι αξιο προσοχης
            σαρκαστικο ηταν το μηνυμα ρε συ .δεν περιμενω τιποτα παρα καμια αερομεταφερομενη νιφαδα πεμπτη πρωι και χαμηλα νεφη που δυσκολα θα μπαινουν λεκανοπεδιο. τωρα για τα θεοφανεια βλεποντας τα μελη του τζιφου απο ολα εχει ο μπαξες.ομως ο ευρωμουαγενης επεμεινε ανατολικα.

Σχολιασμός

καλή χρονιά σε όλους με υγεία.έρχεται χιονιάς από κυριακή με έμφαση στα βόρεια και κυρίως β.α. Gfs και ευρωπαίος συμφώνησαν.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από george36 Εμφάνιση μηνυμάτων
                καλή χρονιά σε όλους με υγεία.έρχεται χιονιάς από κυριακή με έμφαση στα βόρεια και κυρίως β.α. Gfs και ευρωπαίος συμφώνησαν.
                Καλη χρονια με υγεια. Για τον αμερικανο συμφωνω. Ο ευρωπαιος για βα δινει ψιχουλα.

Σχολιασμός

Καλή χρονιά ΠΡΩΤΑ με υγεία παιχταράδες μου! Το χιόνι και τα υπόλοιπα έπονται.
                  Πολλοί θέλουν την άνοιξη κι άλλοι το καλοκαίρι
                  και το χειμώνα το βαρύ μονάχα οι καλογέροι

Σχολιασμός

Εντύπωση μου κάνει ότι ακόμα κ για αύριο στις Τ Παιος κ Αμερικανός διαφερουν κατα 2 ολόκληρους βαθμούς! Παντως αυτή ή διαφορα υπηρχε κ πριν 3 μερες κ επαληθευτηκε ο Παιος

Σχολιασμός

• Βάζει και τα πεδινά στο παιχνίδι το 6άρι με την ανατολίκευση που έκανε.

Σχολιασμός

• Τούμπανο καραμούζα ο τζίφος.
                        NISSAN SILVIA S13

Σχολιασμός

• καλημερα. απιστευτα ξεφτιλικια ο τζιφος.απο το χθεσινο 12αρι και τον χιονια ιταλιας δειτε που εφτασε σημερα..μετατοπιση ολκης...πρεπει να μπει σχετικος φραγμος στην ανατολικευση μεχρι αυριο το πρωι και αυτον τον εβαλε με τον τροπο του ο παιος , ο οποιος ομως επισης μετα τις 100-120 ειναι σαπιλα.βγαζει ενα σεναριο και στο επομενο τρεξιμο το αντιθετο του ακριβως.

Σχολιασμός

• Καλη Χρονια σε ολους με υγεια και ευχή για ενα μεγαλο πεδινό προσήνεμο για την καινουρια δεκαετία .

υγ καρφί για ερντογαν
                            www.frozenwave.gr

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από DIMITRISPAP Εμφάνιση μηνυμάτων
                              καλημερα. απιστευτα ξεφτιλικια ο τζιφος.απο το χθεσινο 12αρι και τον χιονια ιταλιας δειτε που εφτασε σημερα..μετατοπιση ολκης...πρεπει να μπει σχετικος φραγμος στην ανατολικευση μεχρι αυριο το πρωι και αυτον τον εβαλε με τον τροπο του ο παιος , ο οποιος ομως επισης μετα τις 100-120 ειναι σαπιλα.βγαζει ενα σεναριο και στο επομενο τρεξιμο το αντιθετο του ακριβως.
                              Το gfs πλεον ειναι για μεχρι τις 120 ωρες απο εκει και πέρα το χει χασει τα τελευταια Χρονια
                              www.frozenwave.gr

Σχολιασμός

• Ψιλομεθυσμενος από χθες ξύπνησα σήμερα είδα το μήνυμα που έστειλε ενας φιλος μου με συννημενο τον κλεαρχο για μια μπαλα(ποδοσφαιρου) και λέω να αυτό Ιταλία θα πάει... ανοίγω το 6ζ βλέπω ότι το έχει στείλει 1000χλμ ανατολικότερα στις 120 ώρες και πίνω άλλο ένα ουίσκι. Για κλάματα είναι ο τζιφος. Μόνο ο ευρωπαίος είχε πιάσει το χαμηλό πάνω πας πολλές μέρες πιο πριν, θυμάστε? Για να δούμε ποιος θα κερδίσει.
                                Εγώ πιστεύω θα το πάει Συρτη.
                                Αχ χειμωνιασε!:weather_23:

Σχολιασμός

Working...
                                X