Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός προγνωστικών χαρτών - Ιανουάριος 2020

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Θέλω να δω πως θα δράσει και αυτός ο αέρας στα φαινόμενα αύριο μέσα στο λεκανοπέδιο. Εντάξει ξέρουμε ότι τα φαινόμενα στην ανατολική Αττική θα είναι πολύ έντονα καθότι από το ΑΙγαίο έρχονται. Αλλά από όσο ξέρω ο τρελός άερας μπορεί να είναι ανασταλτικός παράγοντας για φαινόμενα εφόσον υπάρχουν βουνά μπροστά. Σε κάθε περίπτωση και τι δεν θα έδινα για να είμαι αύριο στην Αττική. Η διάταξη είναι φοβερή.
    Ο Στόχος για το καλοκαίρι είναι να μην καούμε! Και ο στόχος για τον επόμενο χειμώνα είναι και θα συνεχίζει να είναι ΕΝΑΣ!! http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=6&jour=1 8&mois=1&annee=2019&archive=1

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από [weathermaniac
      ;n2640361]Θέλω να δω πως θα δράσει και αυτός ο αέρας στα φαινόμενα αύριο μέσα στο λεκανοπέδιο. Εντάξει ξέρουμε ότι τα φαινόμενα στην ανατολική Αττική θα είναι πολύ έντονα καθότι από το ΑΙγαίο έρχονται. Αλλά από όσο ξέρω ο τρελός άερας μπορεί να είναι ανασταλτικός παράγοντας για φαινόμενα εφόσον υπάρχουν βουνά μπροστά. Σε κάθε περίπτωση και τι δεν θα έδινα για να είμαι αύριο στην Αττική. Η διάταξη είναι φοβερή.
      Μιχάλη, και για τα φώτα παίζει κάτι να έρχετε, το οποίο όμως δείχνει να θάβει τα βουνά στα κέντρο βόρεια και μόνο...
      11/01/2017

Σχολιασμός

Θάφκαν τα Βίλλια θα λέμε αύριο, χαχαχα.
        Last edited by Μαμούθ; 30-12-19, 04:04.
        11/01/2017

Σχολιασμός

Όνειρο ήταν κ πάει....

Στο 00 δυτικότερα ή συσφιξη. Μ αυτά τα δεδομένα πεδινό χιονι (super εκπληξη) γιοκ για σημερα Δεύτερα στο λεκανοπεδιο

Εντωμεταξυ ανατολικευσε κ ο τζιφος για 2/1 οποτε ο υετος με το τουφεκι....
          Last edited by icestorm; 30-12-19, 07:25.
          Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

Σχολιασμός

καλόγερε κάνε ένα τάμα να βγει το σενάριο 15 του 6αριού του τζίφου για 11-14 γενάρη... :-p

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Μαμούθ Εμφάνιση μηνυμάτων

Μιχάλη, και για τα φώτα παίζει κάτι να έρχετε, το οποίο όμως δείχνει να θάβει τα βουνά στα κέντρο βόρεια και μόνο...
              θα το παλέψουμε για 5/1 το κοντρόλ και το σενάριο 1 ο στόχος
              Ο Στόχος για το καλοκαίρι είναι να μην καούμε! Και ο στόχος για τον επόμενο χειμώνα είναι και θα συνεχίζει να είναι ΕΝΑΣ!! http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=6&jour=1 8&mois=1&annee=2019&archive=1

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από [weathermaniac
                ;n2640527]

θα το παλέψουμε για 5/1 το κοντρόλ και το σενάριο 1 ο στόχος
                Καλα αν βγει το σεναριο 1 βλεπω να κατεβαινουν οι αρκουδες απο τη Κονιτσα στο κεντρο να σας φανε..
                Αχ χειμωνιασε!:weather_23:

Σχολιασμός

Ποιο ζεστό βγήκε μου φαινετε. Δείχνει προς Ιταλία ο χιονιάς. Σε μας αν βγει έτσι από 800 μέτρα και αν τα χιόνια.
                  11/01/2017

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από μαμούθ Εμφάνιση μηνυμάτων
                    ποιο ζεστό βγήκε μου φαινετε. δείχνει προς ιταλία ο χιονιάς. σε μας αν βγει έτσι από 800 μέτρα και αν τα χιόνια.
                    κατσε μη παει συρτη το χαμηλο οπως περυσι! θυμασαι;; χαχαχα σαν χθες μου φαινεται. ηταν πραγματι εντυπωσιακη φολα

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Giannistsrb Εμφάνιση μηνυμάτων

κατσε μη παει συρτη το χαμηλο οπως περυσι! θυμασαι;; χαχαχα σαν χθες μου φαινεται. ηταν πραγματι εντυπωσιακη φολα
                      Άλλα πάνε κι άλλα έρχονται...από Σύρτη όμως μας είχε έρθει συστημένη η Αριάδνη στη δεύτερη φάση της και μας έθαψε....
                      11/01/2017

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Μαμούθ Εμφάνιση μηνυμάτων

Άλλα πάνε κι άλλα έρχονται...από Σύρτη όμως μας είχε έρθει συστημένη η Αριάδνη στη δεύτερη φάση της και μας έθαψε....
                        Ααα ναι;; Εγω παντως θυμαμαι με την Συρτη ειχαμε τρελο προβλημα γενικα το ειχαμε κανει θεμα!

Σχολιασμός

Έβγαλε ένα σεναριάκι το ευρωπαϊκό για τις168h.

Σχολιασμός

Σύσσωμος ο ευρωπαιος και τα μελη του μας φερνουν την αδελφη της ζηνοβιας αγριεμενη,για να δουμε
                            www.frozenwave.gr

Σχολιασμός

Βλέπω για τις 2/1 όλοι γαργαρα ε; Δεν έχετε κ αδικο. Τελικά ετσι όπως το παει ουτε συννεφια δεν θα χουμε

Σχολιασμός

Αύριο κάποια στιγμή θα κάνω μια εκτιμηση για 2/1. Αυτο των Φωτων απεχει μία αιωνιοτητα

Σχολιασμός

Working...
                                X