Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός προγνωστικών χαρτών - Ιανουάριος 2020

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Αρχική Δημοσίευση από DIMITRISPAP Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποιο παιδι εγραψε εδω για τον κλεαρχο? ενα θα σας πω...κλεαρχος θα λετε και θα κλαιτε, γατακια.... ο ανθρωπος βλεπει μπροστα σα τον γεωργιο δανιηλ.
    Θεός σχωρέστον.χαχαχα
    11/01/2017

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από panos erythrea Εμφάνιση μηνυμάτων

Γιαννάκη χάρτες βλέπεις ή την ετικέτα του Johnny Walker???
      Πάνο,καλή χρονιά φίλε υγεία και δημιουργία για σένα και την οικογένειά σου.
      11/01/2017

Σχολιασμός

• Πολύ καλό το 12άρι του τζίφου για τα προσήνεμα σε ότι αφορά τις θερμοκρασίες. Μακάρι να κρατήσει και να αυξηθεί λίγο και ο υετός.

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από GeorgeGlyfada Εμφάνιση μηνυμάτων
          Πολύ καλό το 12άρι του τζίφου για τα προσήνεμα σε ότι αφορά τις θερμοκρασίες. Μακάρι να κρατήσει και να αυξηθεί λίγο και ο υετός.
          Καθαρό χιόνι παντού.Μακάρι να κάτσει.
          11/01/2017

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Μαμούθ Εμφάνιση μηνυμάτων

Πάνο,καλή χρονιά φίλε υγεία και δημιουργία για σένα και την οικογένειά σου.
            Καλη χρονιά Πάνο. Υγεία και δύναμη. Μαλλον ερχεται.....!
            2002!

Σχολιασμός

• περιμενω και τα αυριανα 12αρια για να βγαλω τελικο συμπερασμα(για τη σουμε οχι τις λεπτομερειες)... δεν πιστευω οτι κλειδωσαν ολα

οπως τα μοντελα ταλαντωσαν και απο ιταλια πηγε ο αυλωνας και ανατολικισε περιμενω αλλη μια τελευταια ταλαντωση των μοντελων σε δυτικισμα...να δουμε αν θα πεσω μεσα η απλα θα πανε κορδονατα με βαση τα σημερινα ens(μεσοι οροι κλπ)

Τo κυριο του GEM η απλα τρεχει μονο(λαθος αρχικες συνθηκες) του ή δειχνει αυτη τη ταλαντωση που ελεγα πριν.Για να δουμε τι θα δουμε
              Last edited by Xionolatrhs; 02-01-20, 21:10.
              Μονο χιονι.
              Καταργηση αλλων μορφων υετου ΤΩΡΑ!

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Μαμούθ Εμφάνιση μηνυμάτων

Καθαρό χιόνι παντού.Μακάρι να κάτσει.
                Φιλέει μου,εσύ που ξέρεις καλά την περιοχή σου,έχω μια προτάση να ανέβω Ελληνοκαστρο Τρικάλων το Σάββατο, παίζει να ρίξει κάνα χιόνι με τα σημερινά δεδομένα την Κυριακή Δευτέρα?
                Αυλωνα 202μ

Σχολιασμός

• πιο δυτικα ο παιος..θερμοτερος και πιο υετοφορος..λογικο εκει που βγαζει το χαμηλο...

Σχολιασμός

• Έτσι όπως το δίνει τώρα πάλι άκυρο για Βόλο. Γιατί να είναι τόσο σπάνιο ένα χαμηλό σε πιο κεντρικά σημεία μέσα στο Αιγαίο? Που να μας πιάσει από κει σαπερα!

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από BOLIOTIS Εμφάνιση μηνυμάτων
                      Έτσι όπως το δίνει τώρα πάλι άκυρο για Βόλο. Γιατί να είναι τόσο σπάνιο ένα χαμηλό σε πιο κεντρικά σημεία μέσα στο Αιγαίο? Που να μας πιάσει από κει σαπερα!
                      Το ρευμα δν ειναι βακο ,θα εχουμε βορειοδυτικο επιφανειας ,πιστευω θα κανει ενα περασμα αρχικα απο εδω με σιγουρα λιγοτερο υετο...ας περιμενουμε μεχρι αυριο γτ εχουμε κ καποια σεναρια οπως το τζεμ
                      ΠΑΝΟΣ

Σχολιασμός

• Ας πει καποιος στο Τζιφο να βαλει φρενο στην ανατολικη πορεια του. Καθε ραν και 50-100Km ανατολικα παει
                        Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από icestorm Εμφάνιση μηνυμάτων
                          Ας πει καποιος στο Τζιφο να βαλει φρενο στην ανατολικη πορεια του. Καθε ραν και 50-100Km ανατολικα παει
                          Μη φοβασαι αυριο θα το εχει φερει πιο δυτικα,γνωστο εκκρεμες ο τζιφος.
                          Last edited by Θανάσης1; 03-01-20, 01:13.

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από jimmys-snow Εμφάνιση μηνυμάτων

Φιλέει μου,εσύ που ξέρεις καλά την περιοχή σου,έχω μια προτάση να ανέβω Ελληνοκαστρο Τρικάλων το Σάββατο, παίζει να ρίξει κάνα χιόνι με τα σημερινά δεδομένα την Κυριακή Δευτέρα?
                            Δημήτρη χρόνια πολλά καλή χρονιά. Με βάση τα σημερινά δεδομένα, δεν φαίνεται να δώσει κάτι αξιόλογο η περιοχή που αναφέρεις. Τα χιόνια, θα περιορίζονται από Μαγνησία σε μια νοητή γραμμή έως την Αττική.Ειδικά το Σάββατο δεν θα έχει προσεγγίσει καν η διαταραχή. Κρύο πολύ θα έχει όμως. Καληνύχτα σου.
                            11/01/2017

Σχολιασμός

• Δύσκολα τα πράγματα για τα πεδινά της Αττικής με τον πρωινό τζίφο αλλά πολύ καλύτερο το Ευρωπαϊκό. Μακάρι να βγει.
                              Last edited by GeorgeGlyfada; 03-01-20, 09:59.

Σχολιασμός

• Μέρα με τη μέρα επιβεβαιώνεται αυτό που είπα πριν λιγο καιρο ότι δλδ ο Ευρωπαιος πέφτει πιο κοντά στην εκτιμηση της Τ στα 850 .Αλήθεια χθες πιασαμε καθόλου το -7 του τζιφου;; Παρότι ραδιοβολιση δεν έχω δει το αποκλειω .Ούτε -6 δεν πρέπει να πιασαμε
                                Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

Σχολιασμός

Working...
                                X