Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός προγνωστικών χαρτών - Ιανουάριος 2020

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Αρχική Δημοσίευση από diko Εμφάνιση μηνυμάτων

Φίλε μου καλόγερε νομίζω, με αυτά που γράφεις, ότι περιμένεις να κορδονιάσει ο πεντακοσάρης 96h ώρες πριν.
    Δεν έχει γίνει ποτέ αυτό.
    Με λίγη υπομονή όλα θα στρώσουν. Θέμα τύχης είναι αν μπει ένα -35 ή ένα -28. Και τα δύο έχουν γίνει στο παρελθόν.
    Αύριο στα 12αρια, ίσως, να είμαστε σοφότεροι.
    Δεν περιμένω να κορδονιάσουν τα 500. Έχω την απαίτηση ωστόσο κάθε τρέξιμο να μην είναι χειρότερο από τα χειρότερα ens του προηγούμενου... Είναι ξεκάθαρη και ταχύτατη η αποδυνάμωση του αυλώνα. Μακάρι τα ens που ανανεώνουν τώρα να μην το επαληθεύσουν αλλά δεν έχω καλό προαίσθημα.
    Πολλοί θέλουν την άνοιξη κι άλλοι το καλοκαίρι
    και το χειμώνα το βαρύ μονάχα οι καλογέροι

Σχολιασμός

• Εγώ πιστεύω ότι και να βγει στο 6αρι δεν έχει και τόση σημασία.
      Να δούμε τα 12αρια σήμερα και ίσως έχουμε μία τάση για τα 500

Σχολιασμός

• Συμφωνα με το εξαρι στα ενσεμπλς το κυριο στο 500αρι ειναι πανω απτο μεσο ορο και υπαρχουν και πολυ καλα σεναρια υπομονη
        snow is life!

Σχολιασμός

• Μακάρι να χιονιστούν τα προσήνεμα έως τη θάλασσα.Αξιομνημόνευτη η εμμονή των συστημάτων σε Αττικοβοιωτία Εύβοια Φωκίδα Φθιώτιδα.Εγώ δεν ξαναθυμάμε τρια συνεχόμενα συστήματα να στοχεύουν ακριβώς τις ίδιες περιοχές.Ίσως ο Μιχαλάκης να έχει στοιχεία γιαυτό!!!
          11/01/2017

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από kalogeros Εμφάνιση μηνυμάτων

Δεν περιμένω να κορδονιάσουν τα 500. Έχω την απαίτηση ωστόσο κάθε τρέξιμο να μην είναι χειρότερο από τα χειρότερα ens του προηγούμενου... Είναι ξεκάθαρη και ταχύτατη η αποδυνάμωση του αυλώνα. Μακάρι τα ens που ανανεώνουν τώρα να μην το επαληθεύσουν αλλά δεν έχω καλό προαίσθημα.
            Αν δεν ήσουν ανυπόμονος δεν θα είχες αυτό το προφίλ.Καλή χρονιά.
            11/01/2017

Σχολιασμός

• Αχαχα οσο παει ραν-ραν θα το στειλει στη συρια.
              Αχ χειμωνιασε!:weather_23:

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από teopap7 Εμφάνιση μηνυμάτων
                Συμφωνα με το εξαρι στα ενσεμπλς το κυριο στο 500αρι ειναι πανω απτο μεσο ορο και υπαρχουν και πολυ καλα σεναρια υπομονη
                Αυτό ακριβώς. Ο μέσος όρος κρατάει ακόμα. Από run σε run θα αλλάζουν αυτά, να δούμε που θα κάτσει η μπίλια. Το γεγονός ότι είμαστε στην πρίζα ακόμα και δεν έχει σφυρίξει λήξη, εμένα μου αρκεί.

Σχολιασμός

• Κρατάω μία επιφύλαξη κατά πόσο ο αυλώνας δε θα εκφυλιστεί από το χαμηλό από τα δυτικά (αν τελικά δημιουγηθεί πιο βόρεια). Αρκετές φορές στο παρελθόν το χαμηλό εμποδίζει τον αυλώνα να κατέβει νοτιότερα με αποτέλεσμα να εκφυλίζεται και να φεύγει ανατολικότερα. Το πιο πιθανό σενάριο για μένα είναι να επηρεαστούν κυρίως Αττική και Εύβοια.

Σχολιασμός

• Το 12αρι βελτιωσε και στο κυριο το 500αρι ..Συμφωνα με τα ενσεμπλς ηταν αναμενόμενο..
                    snow is life!

Σχολιασμός

• ποιοτικη βελτιωση σε 500αρι , γεωδυναμικα και 850 απο το 12αρι.με μικρη ακομα βελτιωση (πολλα ζηταω) θα μιλαμε πλεον για αλλα πραγματα και για τις γνωστες ομορφες αττικες υποτροπες...

Σχολιασμός

• Ωραια βελτιωση στο 12αρι,μακαρι καθως περνουν οι μερες να βελτιωνεται και οχι να ξεκινουν οι εκπτωσεις.

Σχολιασμός

• Εξαιρετικό και σε πολύ κρίσιμη στιγμή το 12αρι του γφς για προσήνεμα. Βέβαια μιλάμε για χιονιά Τουρκίας όπως διαπιστώνουν ή/και μάλλον εύχονται κάτι παλιοί γνωστοί μου που γράφουν σε άλλα φόρα
                          Πολλοί θέλουν την άνοιξη κι άλλοι το καλοκαίρι
                          και το χειμώνα το βαρύ μονάχα οι καλογέροι

Σχολιασμός

• Μισό βαθμό την μέρα στα 850 και ένα στα 500 μέχρι την Κυριακή (πολλά ζητάω ?) και θα στρώσει μέχρι τις βάρκες.
                            NISSAN SILVIA S13

Σχολιασμός

• ποιο παιδι εγραψε εδω για τον κλεαρχο? ενα θα σας πω...κλεαρχος θα λετε και θα κλαιτε, γατακια.... ο ανθρωπος βλεπει μπροστα σα τον γεωργιο δανιηλ.

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Giannistsrb Εμφάνιση μηνυμάτων
                                Αχαχα οσο παει ραν-ραν θα το στειλει στη συρια.
                                Γιαννάκη χάρτες βλέπεις ή την ετικέτα του Johnny Walker???
                                2002!

Σχολιασμός

Working...
                                X