Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός χαρτών Δεκεμβρίου!

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Αρχική Δημοσίευση από Giannistsrb Εμφάνιση μηνυμάτων

σαν ημιτονοειδης συναρτηση ειναι αυτο το πραγμα...
    Ρε κατω από 5 στα 850 δεν παμε που πάμε χαχα
    Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

Σχολιασμός

• το απόλυτο τίποτα από τα πρωινά τρεξίματα
      Ο Στόχος για το καλοκαίρι είναι να μην καούμε! Και ο στόχος για τον επόμενο χειμώνα είναι και θα συνεχίζει να είναι ΕΝΑΣ!! http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=6&jour=1 8&mois=1&annee=2019&archive=1

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από icestorm Εμφάνιση μηνυμάτων

ρε κατω από 5 στα 850 δεν παμε που πάμε χαχα
        αρα η απολυτη τιμη ημιτονοειδους συναρτησης μετατοπισμενη κατα 5 μοναδες προς τα πανω ..
        Εεε αν το σκεφτεις ετσι μια χαρα ειναι ο χειμωνας φετος.
        Αχ χειμωνιασε!:weather_23:

Σχολιασμός

• Χειμωνα απο τα lidl και με την εμμονη που εχει η κυκλοφορια με τοσο μεγαλη κυκλογεννηση μας βλεπω με τιγκα βροχες στα πεδινα και νοτιαδοχιονα στα βουνα που θα λειωνουν καπακια....Καλημερες
          www.frozenwave.gr

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από enigma
            Τέτοιες μέρες πέρυσι είχαν πέσει όλα τα φύλλα των δέντρων στο Παγκράτι ακόμα κι από τις μουριές. Πρόπερσι έπεσαν τέλη Δεκεμβρίου και άρχισαν να βγαίνουν τέλη Φεβρουαρίου. Φέτος θα πέσουν καθόλου;
            Θα πεσουν αρχες Φεβρουαριου κ θα ανθισουν λιγες μέρες μετα

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Giannistsrb Εμφάνιση μηνυμάτων

αρα η απολυτη τιμη ημιτονοειδους συναρτησης μετατοπισμενη κατα 5 μοναδες προς τα πανω ..
              Εεε αν το σκεφτεις ετσι μια χαρα ειναι ο χειμωνας φετος.
              Μακαρι να ήταν μονο 5 οι μοναδες .Ε ρε χάλια φέτος

Σχολιασμός

• Εχω γραψει κάτι στο αλλο θέμα .Κρατειστε το

Σχολιασμός

• Ε αν δεν αλλαξει το μοτιβο τον Ιανουαριο πραγματικα παμε να σπασουμε καθε ρεκορ..

Σχολιασμός

• Είναι κ αυτό πιθανό .Ο Βορειος πολος φέτος κρατα με νύχια κ με δόντια το ψύχος του κ δεν το αφήνει με την καμια .Ελπίζουμε μετα εκει τις 10-15/1 μπας και.....αλλα οπως έγραψα περιμενουν πολλοί στη σειρα.....

Σχολιασμός

• Παίδες καλησπέρα,δεν γράφω και δεν παρεμβαίνω γιατί ο χειμώνας φέτος αγνοείτε....Είναι ο τραγικότερος Δεκέμβρης που θυμάμαι.
                      11/01/2017

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από enigma Εμφάνιση μηνυμάτων
                        Τέτοιες μέρες πέρυσι είχαν πέσει όλα τα φύλλα των δέντρων στο Παγκράτι ακόμα κι από τις μουριές. Πρόπερσι έπεσαν τ~λη Δεκεμβρίου και άρχισαν να βγαίνουν τέλη Φεβρουαρίου. Φέτος θα πέσουν καθόλου;
                        Φέτος μάλλον θα...βαλσαμωθούν στα κλαδιά.Θεσσαλικός κάμπος 15 Δεκεμβρίου 1 μέρα με πάχνη έστω και για λίγο.Ο χειρότερος εφιάλτης μου ζωντάνεψε...
                        11/01/2017

Σχολιασμός

• Κατα τα άλλα βρέχει άρα ολα καλα.....βαινουν στην Κουαλα Λουμπουρ

​​​​

Σχολιασμός

• τουλαχιστον εχει ενα γκρι σεναριο εκει στις 24/12 και δεν τρωμε εστω εικονικα την απολυτη φολα, οπως ελεγε και ο γιαννης απο γλυφαδα καποτε

Σχολιασμός

• Στο 18άρι φαίνεται στη δεύτερη καρτέλα να σηκώνεται επιτέλους ο αζορικός και να κάνει αναδιπλώσεις κάτι που σημαίνει ότι θα έχουμε ευκαιρίες για ψυχρή εισβολή. Το επιβεβαιώνει και ο μ.ο που κατρακυλάει κοντά στο 0. Βέβαια18άρι είναι αυτό.
                              Last edited by ΠέτροςΑ; 16-12-19, 02:51.

Σχολιασμός

• ωραίο το 6αρι με συνεχή βροχοχαμηλά και χιόνια στα ορεινά, τουλάχιστον να τσουλήσουμε λίγο μέσα στις γιορτές χωρίς ξερόκρυο/ξερόζεστη.

Ο Στόχος για το καλοκαίρι είναι να μην καούμε! Και ο στόχος για τον επόμενο χειμώνα είναι και θα συνεχίζει να είναι ΕΝΑΣ!! http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=6&jour=1 8&mois=1&annee=2019&archive=1

Σχολιασμός

Working...
                                X