Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός χαρτών Δεκεμβρίου!

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Νομιζω πως πρεπει να μεινουμε στο θετικο της ολης ιστοριας. Δηλ οτι για πρωτη φορα φετος εχουν ενδιαφερον τα τρεξιματα για μας τους χιονοφιλους. Αυτο, για τωρα, μου αρκει και μου γεμιζει λιγο τις μπαταριες. Μακαρι βεβαια να ζησουμε μια ακομα αλλαγη του χρονου με ασπρο σκηνικο αλλα με τα σημερινα δεδομενα λιγο δυσκολο.

Σχολιασμός

• Κάποια ψυχή μόλις είπε στο ράδιο ότι ο χειμώνας αυτός θα θυμίσει τον χειμώνα 90-91 με απανωτές χιονοεισβολές στην Αττική...ότι να ναι

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Alexallaround Εμφάνιση μηνυμάτων
        Κάποια ψυχή μόλις είπε στο ράδιο ότι ο χειμώνας αυτός θα θυμίσει τον χειμώνα 90-91 με απανωτές χιονοεισβολές στην Αττική...ότι να ναι
        Αυτη η ψυχη εχει σχεση με το αντικειμενο? ή το ειπε για να πει κατι?
        Είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό
        Οπου πας εσύ, θα 'μαι πάντα εδώ,
        να σ΄ακολουθώ...
        Χιόνι ολέ ολεεεέ, χιόνι ολέ ολεεέ!!!!

Σχολιασμός

• 18αρι ένας καταπιονας να με το συμπαθειο...ψυχρή εισβολή στις αετοφωλιες

Σχολιασμός

• Καλημερα,βιάζεστε ....απο τις 160+ ωρες θελετε να σας το φερει τρενο;
            www.frozenwave.gr

Σχολιασμός

• Αδιανόητη βελτίωση τα πρωινα τρεξιματα, -8 οριακα ο ευρωπαιος στις ενδιαμεσες ωρες που δε δειχνει στο μετεοσιελ...για να δουμε

Σχολιασμός

• Φυσικά καλαβαινετε γιατί λείπει ο σχολιασμός χαρτών με αυτα τα σκαμπανεβασματα απο ραν σε ραν κ από μοντέλο σε μοντελο .
                Οτι κ να πουμε θα εχει διαρκεια 6 μολις ωρών
                Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από icestorm Εμφάνιση μηνυμάτων
                  Φυσικά καλαβαινετε γιατί λείπει ο σχολιασμός χαρτών με αυτα τα σκαμπανεβασματα απο ραν σε ραν κ από μοντέλο σε μοντελο .
                  Οτι κ να πουμε θα εχει διαρκεια 6 μολις ωρών
                  Ακριβώς. Δεν έχουν κανένα νόημα τα πανηγύρια και τα κλάματα κάθε 6 ώρες. Όταν θα δούμε κάτι σταθερό για κάποια τρεξίματα και αρκετά κοντινό θα έχει ουσία η άποψή μας.

Σχολιασμός

• Αχ χειμωνιασε!:weather_23:

Σχολιασμός

• Jπολυ καλο το 6αρι μεγαλες αλλαγες σημερα προς το καλυτερο μεχρι και αποκοπη δειχνει το 6αρι παμε γερα
                      snow is life!

Σχολιασμός

• Πολυ καλό ραν. Βελτιωμένα τα ενσεμπλς.
                        Το ευρωπαϊκό θέλει ευθυγράμμιση και αναμονή να δούμε τι θα δείχνουν τα μοντέλα στις 96h πριν το γεγονός.
                        Ακόμα όλα παίζουν..

Σχολιασμός

• Τα ίδια και τα ίδια. Οι μεν μούφα οι δε αναμονή. Και ο Γιαννάκης στον κοσμο του. Που θα παει θα γινει 18
                          2002!

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Michael1 Εμφάνιση μηνυμάτων

Αυτη η ψυχη εχει σχεση με το αντικειμενο? ή το ειπε για να πει κατι?
                            Μετεωρολόγος...Μα είναι δυνατόν να συγκρίνεις τον καλύτερο χειμώνα (εν τω μεταξύ έκανε και λάθος εννοούσε 91-92) που είδε ποτέ η Αττική, με το φετινό χάλι. Όσον αφορά τα μοντέλα το gfs δυτικίζει τον αυλώνα, θυμηθείτε πόσο κακό είναι αυτό για Αττική με τα χαμηλά να περνάνε είτε πάνω από τα κεφάλια μας είτε ακόμη πιο βόρεια, με αποτέλεσμα να μην έρχεται ποτέ η ψυχρή μάζα σε εμάς. Το Ευρωπαϊκό είναι καλύτερο αλλά έχει δρόμαο ακόμη..Κάτι ήξερε και πάλι ο Γιάννης που είπε περιμένετε μέχρι τις 24 του μήνα..

Σχολιασμός

• To ατλαντικό χαμηλάκι που ανέφερα προχθές κάνει αυτό το μπαχαλο στις πιθανές θέσεις του αυλώνα. Τώρα άρχισε να δημιουργείται οπότε κομβικό κάθε τρέξιμο κάθε μοντέλου από εδώ και στο εξής, και αύριο το βράδυ θα έχουμε κλείσει την θέση του αυλώνα κατά 90%

Τώρα εγώ φυσικά για εδώ δεν περιμένω και πολλά και γενικότερα δεν αναμένω χιόνια σε πεδινά άντε ίσως κανένα ξεκάρφωτο στον Έβρο. Κατά τα άλλα μετά έρχεται η ημιζωνική που μου αρέσει, και όχι η κλασσική ζωνική που είναι εμετός.
                              Ο Στόχος για το καλοκαίρι είναι να μην καούμε! Και ο στόχος για τον επόμενο χειμώνα είναι και θα συνεχίζει να είναι ΕΝΑΣ!! http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=6&jour=1 8&mois=1&annee=2019&archive=1

Σχολιασμός

• με το 6αρι το σημερινο, την Δευτερα θα μετραω ποντους σιγουρα.
                                Αχ χειμωνιασε!:weather_23:

Σχολιασμός

Working...
                                X