Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός χαρτών Δεκεμβρίου!

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Ευρωπαίος! Μήπως υπάρχει θέμα τελικά;

Σχολιασμός

• Με τον ένα ή τον άλλο τρόπο τα μοντέλα κάτι μας δείχνουν για 30-31/12.
      ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΡΑΦΤΟ ΜΑΣ ΚΥΡΙΟΙ.
      Πολλοί θέλουν την άνοιξη κι άλλοι το καλοκαίρι
      και το χειμώνα το βαρύ μονάχα οι καλογέροι

Σχολιασμός

• Πολύ καλό το ευρωπαϊκό αλλά σε 12 ώρες θα είναι διαφορετικό. Μακάρι να βγει κάτι τέτοιο.

Σχολιασμός

• Για να... ζεσταινόμαστε.
          Ω, Πολυπρόσωπε Μεγάλε Αττικέ Χιονιά,
          που δημιούργησες την Χιονοκαταιγίδα
          και καβαλάς τον Αζορικό ώστε να απωθεί τα χαμηλά του Ατλαντικού,
          διώξε τον Ήλιο και φέρε μας Aegean Snow Effect,
          το οποίο θρέφει τα προσήνεμα πληρώματα.

Σχολιασμός

• Ονειρικο τρεξιμο του παιου,η καλυτερη αλλαγη χρονου θα ηταν αν εβγαινε κατι τετοιο.
            Για να δουμε θα συνεχιστουν τα καλα τρεξιματα και τις επομενες μερες?

Σχολιασμός

• O ευρωπαίος μετά τις 120 ώρες είναι σάπιος. βγάζει σε κάθε τρέξιμο ότι κυριολεκτικά του κατέβει. παρόλα αυτά έχουμε ξεκάθαρη τάση για ευνοϊκότερη άνοδο αζορικου και για κάθοδο αυλώνα άγνωστο ακόμα προς τα που...τα μέλη στον 500αρη άνοιξαν πολύ.

Σχολιασμός

• στην πρίζα σύντροφοι... τα 2 χέρια στα 220w και τα πόδια στη γείωση.

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από kalogeros Εμφάνιση μηνυμάτων
                  Με τον ένα ή τον άλλο τρόπο τα μοντέλα κάτι μας δείχνουν για 30-31/12.
                  ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΡΑΦΤΟ ΜΑΣ ΚΥΡΙΟΙ.
                  Βοήθα παναγια
                  snow is life!

Σχολιασμός

• Μπόμπα το 18αρι. Σε πολλά ραν βγάζει και διάρκεια.
                    Έχουμε ακόμα δρόμο.

Σχολιασμός

• Ξαναλεω μυριζει μπαρουτι απτην.μια ο παιος απτην αλλη ο τζίφος...Σιγουρα μακρια οποτε υπομονη αλλα και συγκρατημένη αισιοδοξία
                      snow is life!

Σχολιασμός

• Πολύ πιθανό να έχει ξαναγίνει αλλά εγώ δε θυμάμαι τέτοια ταύτιση στην κάρτα και των 2 στις 240h.
                        Για μένα το γεγονός αυτό δεν αυξάνει τις πιθανότητες να έρθει τελικά η κακοκαιρία αλλά είναι αξιοσημείωτο.

Σχολιασμός

• Τα ενσέμλς σφυράγαν μέρες τώρα για το διάστημα 30-1...τρομερές διατάξεις και απο τα δύο μεγάλα μοντέλα αλλά στο απόλυτο όριο...τάση υπάρχει σοβαρότατη

Σχολιασμός

• Τα δυο μοντελα συμφωνούν πράγμα αρκετά σπάνιο για μερες μπροστα σε ενα μ.ο γυρω στο -2 .Αυτό από μονο του είναι σήμα επαγρυπνησης .Απο κει κ πέρα για χιονι κεντρο που θέλουμε χρειάζεται υπομονη διότι τωρα και σε 3 μερες ακομα οτι κ να πουμε ειναι απλά ματαιο
                            Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

Σχολιασμός

• Είμαι αισιόδοξος ότι παρά το όποιο πισωγύρισμα ανά ράν των μοντέλων τελικά θα δούμε κάτι καλό.
                              Δύσκολο να επικρατήσουν για άλλη μια φορά μόνο τα πιο αρνητικά σενάρια.
                              Μακάρι να πάρουν όσο γίνεται περισσότερες περιοχές από κάτι.

Σχολιασμός

• Καλησπέρα από Βαρνάβα 650 μέτρα, ευτυχώς θα λείπω από εδώ 28-4 και θα βρω τον προσηνεμο σπίτι μου ... Τώρα προσηνεμος Ιταλίας- Τουρκίας -Ελλάδας θα δείξει.....
                                Χιονια στην αγιαρα και τι στον κοσμο!!!!!

Σχολιασμός

Working...
                                X