Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Αναφορές καλοδεχούμενου ΚΑΙΡΟΥ Βικτωρία 'viva'

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Αυτό πώς σας φαίνεται;

Σχολιασμός

Συνεχόμενο πάρτι..μας είχε λείψει..κρίμα να μην διαρκεί 48 ώρες όπως τις παλιές καλές εποχές..τις τελευταίες ώρες βλέπω στα social media ένα ξεκατινιασμα , με το γάντι , των μετεωρολόγων για τον όρο μετεωρολογική βόμβα....

Σχολιασμός

13 ωρες κ εχουμε ακομα ασταματητης μπορας .Μου είχε λείψει αυτη η διάρκεια φωτα ολη μέρα σημερα
        Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

Σχολιασμός

Ετσι οπως το γουσταρω σημερα... Απνοια, καταχνια , δυνατη ποτιστικη και χωρις πολλα μπαμ μπουμ. Αν ειχε και λιγο ομιχλη.....

Σχολιασμός

Λόγο δουλειάς κοιμήθηκα πρωι.. έζησα την νυχτερινή καταιγίδα.. τέλεια!! Κ σήμερα η μέρα φανταστική κ φανταστικά σκοτεινή και ομορφοβροχερή!!! δε σταματά να τραγουδά ποτέ οεοεοε ο καιρός σήμερα!! Η τ στους 15 ακριβώς με 67%

ΧΙΟΝΙ = ΖΩΗ

Σχολιασμός

53mm και συνεχιζει

Σχολιασμός

έχασα το μέτρημα λόγο μικροπροβλήματος οπότε ξεκινώ από τα λιγότερα mm οπου αυτη τη στιγμη ειναι στα 44mm
                Αν κάποιος έχει ιδέα από πολύγωνο.αμπελόκηπους, κυψέλη, γαλάτσι, μεριά ας αναφέρει

ΧΙΟΝΙ = ΖΩΗ

Σχολιασμός

αρκετά κατώτερη η κακοκαιρία στα Γιάννενα, με 70-80 χιλιοστά περίπου κυρίως επειδή οι καταιγίδες ήταν πολύ νοτιότερα. Τα 80 χιλιοστά δεν είναι πολλά όταν απλώνονται σε 2 μέρες [αλά τα περισσότερα τα έκανε εχθές]
                  Ο Στόχος για το καλοκαίρι είναι να μην καούμε! Και ο στόχος για τον επόμενο χειμώνα είναι και θα συνεχίζει να είναι ΕΝΑΣ!! http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=6&jour=1 8&mois=1&annee=2019&archive=1

Σχολιασμός

61.3mm και Storm total 67mm για τον Βύρωνα..
                    και βρέχει ακαταπαυστα ποτιστικά

Σχολιασμός

Το Αιγαίο όπως είπε και ο φίλος από Ηράκλειο κάνει θαύματα...Ένα τέτοιο χαμηλό και τον Γενάρη και είμαστε μπόμπα!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Alexallaround Εμφάνιση μηνυμάτων
                        Το Αιγαίο όπως είπε και ο φίλος από Ηράκλειο κάνει θαύματα...Ένα τέτοιο χαμηλό και τον Γενάρη και είμαστε μπόμπα!
                        Τότε θέλουμε το βορειο Αιγαιο τωρα μας ερχονται από το νότιο....
                        Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

Σχολιασμός

συνεχιζουμε ακομα με αυξομειωσεις.....μετα πιο ισχυρα φιανομενα ομως αυτη την ωρα στις Κυκλαδες....να ποσο θα κρατησει ακομα....!!
                          23 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από icestorm Εμφάνιση μηνυμάτων

Τότε θέλουμε το βορειο Αιγαιο τωρα μας ερχονται από το νότιο....
                            Εκτός αν ομιλούμε για συνδιασμό.. δλδ μια πανέμορφη σύγκλιση στον ηπειρωτικό κορμό!!
                            Και με την καλή τώρα βρόχα επιτέλους η Τ στους 13,9 και κρυουλάκι!!

ΧΙΟΝΙ = ΖΩΗ

Σχολιασμός

61,8mm Ηλιουπολη και συνεχίζει με πιο χαλαρό tempo

Σχολιασμός

χαλαρη βροχη τωρα στο κεντρο....με τα πρωτα ανοιγματα πια της σατ...να μας προετοιμαζουν...για το τελος...μια πολυ σημαντικης κακοκαιριας που εως ενα βαθμο αναπληρωσε τα σπασμενα του Οκτωβρη....τωρα μπορουμε πια με αλλη ψυχολογια να αναζητουμε τα πρωτα σοβαρα κρυα που θα δωσουν αλλη οψη στα ορεινα της χωρας.....!!
                                23 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

Σχολιασμός

Working...
                                X