Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Αναφορές καλοδεχούμενου ΚΑΙΡΟΥ Βικτωρία 'viva'

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Αναφορές καλοδεχούμενου ΚΑΙΡΟΥ Βικτωρία 'viva'

Δεν Βρήκα θέμα και είπα ας ανοίξω.. Για να δούμε η Βικτωρία τι ψάρια θα πιάσει. Κλασική ήρεμη ημέρα πριν το μεγάλο ελπίζουμε μπάμ και η Τ ακόμα και με την πτώση του ηλιου ακόμα πάνω από τους 20.. τώρα εδώ 21,4
    Last edited by NEFOSKEPHS; 12-11-19, 18:54.

ΧΙΟΝΙ = ΖΩΗ

κλεινει ο καιρος και στο λεκανοπεδιο....εν αναμονη των φαινομενων...
    23 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

Σχολιασμός

Βικτωρια secret
      Last edited by icestorm; 12-11-19, 19:29.
      Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

Σχολιασμός

βρεχει εως και την Κορινθο...για να δουμε...
        23 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

Σχολιασμός

https://www.skylinewebcams.com/el/we...lafonisos.html ριχνει καρεκλιτσες στην ελαφονησο και φαινονται λαμψεις συνεχως..ψυχοπλακωμα το νησι απο σεπτεβρη και μετα..στα δικα μας κατι φαινεται να ετοιμαζεται και για εμας τις επομενες ωρες..παντως εμπειρικα δε θυμαμαι σχεδον ποτε , υετικα νεα απο κορινθο να αφορουν λεκανοπεδιο..συνηθως αφορουν βδ αττικη και βοιωτια
          ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΕ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΤΑ

Σχολιασμός

Πλησιάζουν οι καταιγίδες τον Σαρωνικό. Αντε να δούμε αν θα έχουμε δυναμική είσοδο ή εξασθένηση και πιο χαλαρά φαινόμενα.

Σχολιασμός

Μπουκωμένος για τα καλά ο καιρός και κοιτώντας έξω οι πρώτες ψεκάδες ξεκίνησαν!!! Πάμε για μια όμορφη νυχτιά!

ΧΙΟΝΙ = ΖΩΗ

Σχολιασμός

Οι πρώτες ψιχάλες ξεκίνησαν στην Ανω Γλυφάδα.

Σχολιασμός

Πάρνηθα καταφύγια, εδώ και μια ώρα ψιλοβρέχει με την Τ στους 12,4

ΧΙΟΝΙ = ΖΩΗ

Σχολιασμός

Αυξάνονται οι λάμψεις στον Σαρωνικό και έχουμε και τα πρώτα ηχητικά. Καλή συνέχεια να έχουμε.

Σχολιασμός

Ας ελπισουμε να προλάβουμε να δουμε κ λιγο live αυριο μέρα. Αυτο φαίνεται αλλά εδώ που μένουμε ο ηλιος κανοναρχει οποτε είμαι ταπεινός απο τις πολλές φολες κ χιονοφαπες εν συνεχεια

Σχολιασμός

Όμορφα βροχάει με μεγάλες σταγόνες! Ίδωμεν για την διάρκεια.. κ πλέον αναφορά για κάτι δυνατό!

ΧΙΟΝΙ = ΖΩΗ

Σχολιασμός

Aiolida Διονυσου πολλά ηλεκτρικά αλλά ακόμη βρέχει λιγο
                          καμερα στον ευξεινο 420m τις ημερες με ενδιαφερον μονο http://dionisos.pblogs.gr/

Σχολιασμός

Ενημέρωση από Αμπελόκηπους (κοντά Πανόρμου) πριν από λίγο : ρίχνει αστροπελεκια κ βρέχει αρκετά δυνατά

Σχολιασμός

Εδώ βρεχει δυνατά με ηλεκτρικά ακομα ομως δεν έχουμε καταιγίδα που εκτιμώ είναι θεμα λεπτων ότι θα σκάσει

Σχολιασμός

Working...
                              X