Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός χαρτων Νοέμβρη

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• GeorgeGlyfada
    replied
    Εξαφάνισε ο πρωινός τζίφος την κακοκαιρία στις 25 Νοέμβρη. Κάτω απο την Κρήτη την πήγε.

Leave a comment:

• Μαμούθ
    replied
    Να μου το τυλίξει κάποιος παρακαλώ....

Leave a comment:

• Giannistsrb
    replied
    Αρχική Δημοσίευση από [weathermaniac
    ;n2639425]η υετική κάνουλα μέχρι στιγμής φαίνεται να συνεχίζεται, στόχος τα 500 χιλιοστά στα Γιάννενα για Νοέμβριο. έχουμε ήδη 250
    Υπεροχα Όλα φυσιολογικά ..

Leave a comment:

• [weathermaniac]
    replied
    η υετική κάνουλα μέχρι στιγμής φαίνεται να συνεχίζεται, στόχος τα 500 χιλιοστά στα Γιάννενα για Νοέμβριο. έχουμε ήδη 250

Leave a comment:

• gthomasandros
    replied
    μεγαλη κακοκαιρια συμφωνα με τον τζιφο την επομενη Κυριακη με βαθυ βαρομετρικο χαμηλο στο Ιονιο...για να δουμε.....

Leave a comment:

• red legend
    replied
    Υπομονή τα καλύτερα επονται

Leave a comment:

• icestorm
    replied
    Αρχική Δημοσίευση από dsak72 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και πέρισυ ο Νοέμβριος κάπως έτσι πήγε αλλά μετά δεν ήταν άσχημα...
    Δε ξέρω ότι θα κάνει φέτος αλλά ας μην βιαζόμαστε. Εγώ προσωπικά έχω μια συγκρατημένη αισιοδοξία γιατί το να πάει τόσο χάλια η κυκλοφορία όλο το χειμώνα είναι λιγάκι δύσκολο, οπότε καλύτερα που η χάλια κυκλοφορία για εμάς ήταν το φθινόπωρο ώστε οι πιθανότητες να γυρίσει η κυκλοφορία υπέρ μας όταν πρέπει (Δεκεμβρη - Γενάρη) είναι περισσότερες.
    Και πιστεύω ότι, εάν μες το χειμώνα αυτό μας κάνει το ιστορικό χιόνι που ονειρευόμαστε, σχεδόν κανένας δεν θα θυμάτε το ζεστό φθινόπωρο. Για παράδειγμα παρόμοιμο φθινόπωρο έκανε το 2001 αλλά ποιός το θυμάται?
    Συμφωνω κ ελπίζω κ γω....

Leave a comment:

• dsak72
    replied
    Και πέρισυ ο Νοέμβριος κάπως έτσι πήγε αλλά μετά δεν ήταν άσχημα...
    Δε ξέρω ότι θα κάνει φέτος αλλά ας μην βιαζόμαστε. Εγώ προσωπικά έχω μια συγκρατημένη αισιοδοξία γιατί το να πάει τόσο χάλια η κυκλοφορία όλο το χειμώνα είναι λιγάκι δύσκολο, οπότε καλύτερα που η χάλια κυκλοφορία για εμάς ήταν το φθινόπωρο ώστε οι πιθανότητες να γυρίσει η κυκλοφορία υπέρ μας όταν πρέπει (Δεκεμβρη - Γενάρη) είναι περισσότερες.
    Και πιστεύω ότι, εάν μες το χειμώνα αυτό μας κάνει το ιστορικό χιόνι που ονειρευόμαστε, σχεδόν κανένας δεν θα θυμάτε το ζεστό φθινόπωρο. Για παράδειγμα παρόμοιμο φθινόπωρο έκανε το 2001 αλλά ποιός το θυμάται?

Leave a comment:

• icestorm
    replied
    Αρχική Δημοσίευση από XIROLIVADO Εμφάνιση μηνυμάτων

Ε ναι, βαρέθηκα αυτό το είναι νωρίς ακόμα, ας έρθει αργότερα μέσα στο βαθύ χειμώνα, και όλο πάμε πίσω και πίσω. Ένα καλό κρύο και κανένα χιονακι δεν με πειράζει καθόλου απο δω και πέρα, λες και αμα κάνει κάτι μετά θα σταματήσει και τέλος, λες και είναι με το κιλό και θα τελειώσει.
    Έχεις δίκιο. Όλα αυτά είναι παρηγορια στον άρρωστο δλδ σε μας που ζούμε σε περιοχες με ηπιους χειμωνες .
    Κατα τα άλλα καμία αλλαγή ουσιαστική δεν βλέπω εγω. Απλά μετα τις 20 θα το γυρίσει σε μελτεμοκαιρο τιποτ αλλο

Leave a comment:

• ΓΙΑΝΝΗΣ
    replied
    Ο Νοέμβριος θερμοκρασιακα είναι ηπιοτατος στην Ευρωοη

Leave a comment:

• XIROLIVADO
    replied
    Αρχική Δημοσίευση από GeorgeGlyfada Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν πράγματι επιβεβαιωθεί η αλλαγή που αχνοφαίνεται στην κυκλοφορία θα φέρει τον χειμώνα ακριβώς την κατάλληλη στιγμή.
    Ε ναι, βαρέθηκα αυτό το είναι νωρίς ακόμα, ας έρθει αργότερα μέσα στο βαθύ χειμώνα, και όλο πάμε πίσω και πίσω. Ένα καλό κρύο και κανένα χιονακι δεν με πειράζει καθόλου απο δω και πέρα, λες και αμα κάνει κάτι μετά θα σταματήσει και τέλος, λες και είναι με το κιλό και θα τελειώσει.

Leave a comment:

• GeorgeGlyfada
    replied
    Αν πράγματι επιβεβαιωθεί η αλλαγή που αχνοφαίνεται στην κυκλοφορία θα φέρει τον χειμώνα ακριβώς την κατάλληλη στιγμή.

Leave a comment:

• XIROLIVADO
    replied
    Κάτι αρχίζει να φαίνεται στα τέλη του μήνα , η αρχή του φετινού χειμώνα.

Leave a comment:

• XIROLIVADO
    replied
    35_45 mm Αττική για αύριο Τετάρτη μέσος όρος υετού.

Leave a comment:

• ΓΙΑΝΝΗΣ
    replied
    Τίποτα το απίθανο δεν εxeι η αυριανή διαταραχή, Noeμβρη είναι σύνηθες. Να έχουμε τέτοιες Καμοκαιριες. Προχτές στην Κρητη έριξε 100μμ και έπνιξε την Κίσσαμο που κάνεις δεν φοβόταν!!!

Leave a comment:

Working...
X