Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Kαλημερα παιδια

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Αρχική Δημοσίευση από Demasiado14 Εμφάνιση μηνυμάτων

Δώσε iban λογαριασμού κ πες μας το ποσό που μας αντιστοιχεί γιατί ο τζάμπας πέθανε.
    Αυτό με την «τζάμπα γνώση» είναι για τα πανηγύρια.
    Είσαι ναυάγιο.

Αυτο του ειχα πει ακριβως και την προηγουμενη εβδομαδα που το ειχε τονισει σε ενα ποστ μου.Μαλλον δεν θα τελειωσε ακομα τις προσθεσεις....

Σχολιασμός

Θοδωρής ΕΡΤ2, μήπως πάρουμε το διηπειρωτικό και γλυκάνει ο πόνος...
      11/01/2017

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Θανάσης1 Εμφάνιση μηνυμάτων

ματια εχουμε ολοι και ειδαμε.....πραγματι οι αληθειες βαζουν λαδι στην φωτια.
        φαινεται οτι εχεις κατι μαζι μου γιατι αντεδρασες και την προηγουμενη εβδομαδα σε ενα ποστ μου,μπορει να φταινε τα 600 μηνυματα μου και να μην σου γεμιζουν το ματι απλα να σου θυμησω οτι μπορει να ειμαι μελος απο το 12 αλλα το φορουμ το παρακολουθω απο το 7 οποτε ασε να εχω την αποψη μου.εγω δεν εχω κατι μαζι σου και ουτε θελω να εχω απλα δεν μου ερεσει να εθελοτυφλουμε επειδη υπαρχει η φιλια.δεν θελω να συνεχισω γιατι λογικα θα πλακωσουν και οι αλλοι για να υποστηριξουν εσενα και την "ομαδα".
        καλη αρχη σας ευχομαι και να ειστε καλα στην καινουργια σας πλεον χιονοφωλια,θα τα λαμε και εκει αλλωστε.:d
        Εισαι από το 7 ε?Μαγκια σου .Αλλα για ποιον λογο ολοι εσεις που εισασταν εξαφανισμένοι τοσο καιρο ριχνετε χολη για όλα αυτά τα παιδια τωρα?Απαντηστε βρες με επιχειρηματα.Και σταματήστε να κρυβεστε.Σας βλεπουν ματια και εκτιθεστε απεριόριστα.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Spartan Εμφάνιση μηνυμάτων

Ενώ εσυ που εχεις ερθει να πιεις και ένα καφε μαζι μας.Θυμαμαι τοτε στις συναντήσεις που ερχοσουν για να γλύψεις τα παιδια που κατηγορεις τωρα ε?Χαχαχαχαχαχα
          Είχα επίσης έρθει κ στη Μανδρα κ φάγαμε προβατίνα αλλα δεν είχα γλείψει κανέναν μαν.
          Με το αμάξι μου ήρθα και με δικά μου χρήματα πλήρωσα ότι έφαγα.
          Με τον Πάνο από την Ερυθραία μίλησα και με τον Χελμό που ειναι απ’τα χωριά μου.
          Έχω τη δουλειά μου, έχω προσωπικότητα, έχω καλούς φίλους και δεν έχω ανάγκη να γλείψω κανέναν σας.
          Είναι κουτό αυτο που γράφεις κ με επιβεβαιώνεις να σε λέω ναυάγιο. Άλλαξε το νικνέιμ σου σε Leonardo DiCaprio.
          Καλό βράδυ κ καλά ποσταρίσματα στη νέα σας παρέα.
          Εγώ πάντως δεν θα έρθω να γράψω εκεί

Σχολιασμός

Κρίμα που έφυγαν όλα αυτά τα παιδιά, τα περισσότερα ήταν τρομερά άτομα με πολλές γνώσεις. Θα είναι κρίμα πλέον να μην υπάρχουν αναφορές από όλη την χώρα. Επίσης θα είναι κάπως "μοναχικα" πλέον καθώς δεν θα υπάρχουν πολλά άτομα από την κεντροβορεια και δυτική χώρα. Δεν θα υπάρξουν οι ίδιοι σχολιασμοί όπως τότε. Γενικά ήδη πολλά είναι διαφορετικά και παράξενα. Τίποτα δεν είναι ίδιο.

ΩΣΤΟΣΟ, το να φύγει κάποιος είναι προσωπική απόφαση. Δεν νομίζω να αναγκάστηκε να φύγει κανείς από δω μέσα.

Προσωπικά και έχω πειραχτηκα από αυτά που ειπώθηκαν σε εκείνο το συμβαν, αρκετά έως πολύ, αλλά απλά το προσπέρασα. Το θέμα που θίχτηκε ήταν σοβαρό αλλά δεν νομίζω ότι ήταν λόγος για να φύγουν όλα αυτά τα μέλη από εδώ μέσα. Κατ'εμέ ίσως ήταν απλά η αφορμή. Τις αιτίες ποτέ δεν θα τις μάθουμε.

Μακάρι να γύριζαν οι περισσότεροι πίσω, πολύ θα το ήθελα! Ομως δεν γίνεται αυτό "με το ζόρι". Όπως ήταν δική τους επιλογή να φύγουν έτσι θα είναι δική τους επιλογή να επιστρέψουν(ελπίζω σύντομα).. Αυτά από μένα.
            Last edited by Giorgosar; 18-02-19, 00:19.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Μαμούθ Εμφάνιση μηνυμάτων
              Σιγά τον πόνο. Συνηθισμένα τα βουνά στα χιόνια. Χρονιά παρά χρονιά σας ρίχνουμε από τέσσερα και πάνω.
              NISSAN SILVIA S13

Σχολιασμός

Εισαι από το 7 ε?Μαγκια σου .Αλλα για ποιον λογο ολοι εσεις που εισασταν εξαφανισμένοι τοσο καιρο ριχνετε χολη για όλα αυτά τα παιδια τωρα?Απαντηστε βρες με επιχειρηματα.Και σταματήστε να κρυβεστε.Σας βλεπουν ματια και εκτιθεστε απεριόριστα.
                Φιλε μαλλον μας κανεις πλακα..δεν επεσαν απειλες;;;μαλλον κατι αλλο διαβαζαμε τοτε..
                Αυλωνα 202μ

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Demasiado14 Εμφάνιση μηνυμάτων

Είχα επίσης έρθει κ στη Μανδρα κ φάγαμε προβατίνα αλλα δεν είχα γλείψει κανέναν μαν.
                  Με το αμάξι μου ήρθα και με δικά μου χρήματα πλήρωσα ότι έφαγα.
                  Με τον Πάνο από την Ερυθραία μίλησα και με τον Χελμό που ειναι απ’τα χωριά μου.
                  Έχω τη δουλειά μου, έχω προσωπικότητα, έχω καλούς φίλους και δεν έχω ανάγκη να γλείψω κανέναν σας.
                  Είναι κουτό αυτο που γράφεις κ με επιβεβαιώνεις να σε λέω ναυάγιο. Άλλαξε το νικνέιμ σου σε Leonardo DiCaprio.
                  Καλό βράδυ κ καλά ποσταρίσματα στη νέα σας παρέα.
                  Εγώ πάντως δεν θα έρθω να γράψω εκεί
                  Και εγω μεγαλε ειρωνα και απεριοριστε παντογνωστη.Σου εδωσα το χερι τα ειπαμε από κοντα και καναμε και καλαμπουρι.
                  Ουτε αυτό δεν σεβαστηκες τελικα.Πραγματικα από εσενα δεν το περιμενα αυτό.Να συνεχιζεις να κανεις επιθεση σε ατομα που εχουν μια διαφορετικη αποψη πανω σε αυτό το θεμα.Και κατι τελευταιο.Με τον γιαννη από τον διονυσο εχω πιει καφε πολλες φορες.Με ξερει προσωπικα.Οπωτε ασε αυτά σε εμενα τωρα που μιλησες τωρα με τα χωρια σου.Και μην μπαινεις σε ξενα χωράφια που δεν σε παιρνουν,Να μην ερθεις δικαίωμα σου είναι ψηλε

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από jimmys-snow Εμφάνιση μηνυμάτων

Φιλε μαλλον μας κανεις πλακα..δεν επεσαν απειλες;;;μαλλον κατι αλλο διαβαζαμε τοτε..
                    Βρε ανθρωπε μου?Στα 11 χρονια που είμαι εδώ μεσα.Μονο το συγκεκριμενο συμβαν ηταν ασχημο.Αλλα γιατι δεν αναφερετε ότι το ατομο το οποιο διαπληκτιστηκε ζητησε δημοσια συγνωμη?Γιατι δεν λετε ένα μπραβο

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Μαμούθ Εμφάνιση μηνυμάτων
                      Φάγαμε ντόρτια ονειρεμένα.
                      Θα σηκώσουμε κούπα παγκόσμια και θα κοιμηθούμε ήσυχα

Σχολιασμός

Και εγω μεγαλε ειρωνα και απεριοριστε παντογνωστη.Σου εδωσα το χερι τα ειπαμε από κοντα και καναμε και καλαμπουρι.
                        Ουτε αυτό δεν σεβαστηκες τελικα.Πραγματικα από εσενα δεν το περιμενα αυτό.Να συνεχιζεις να κανεις επιθεση σε ατομα που εχουν μια διαφορετικη αποψη πανω σε αυτό το θεμα.Και κατι τελευταιο.Με τον γιαννη από τον διονυσο εχω πιει καφε πολλες φορες.Με ξερει προσωπικα.Οπωτε ασε αυτά σε εμενα τωρα που μιλησες τωρα με τα χωρια σου.Και μην μπαινεις σε ξενα χωράφια που δεν σε παιρνουν,Να μην ερθεις δικαίωμα σου είναι ψηλε
                        Αυτή θα είναι η γενικότερη φιλοσοφία και γραμμή σας στη νέα μετεό-παρέα σας;
                        Συνεχίζεις να βυθίζεσαι..

υγ: Θυμάμαι επίσης και τον Kabman που ήρθε στον καφέ και τον σνομπάρατε αρκετοί απο εσάς αλλα όταν μίλησε βαράγατε όλοι προσοχή.

Επίσης μια ατομάρα θυμάμαι απο πεντέλη τον zink titanium αλλα αυτός γράφει σπάνια κ μόνο αναφορές δίνει. Ωραίος και ενδιαφέρον τύπος μου φάνηκε.

Εσένα δε σε θυμάμαι καθόλου.
                        Ίσως ήσουν αυτός στα αριστερά μου που κατέβαζε χλατσωτές και αγγιχτες τις πάστες.

Σχολιασμός

Ακούσθηκαν για άλλη μια φορά οι απόψεις για το θέμα που μας απασχόλησε αρκετές ώρες ευτυχώς σε καλύτερους τόνους από το προηγούμενο Σάββατο. Αυτό εδώ το forum έχει ιστορία, γερές βάσεις και υποδομή και θα συνεχίσει να προσφέρει πολύτιμη γνώση και ενημέρωση με τα 640 ενεργά μέλη του. Εύχομαι καλό βράδυ σε όλους σας. Topic closed.

Σχολιασμός

Βρε ανθρωπε μου?Στα 11 χρονια που είμαι εδώ μεσα.Μονο το συγκεκριμενο συμβαν ηταν ασχημο.Αλλα γιατι δεν αναφερετε ότι το ατομο το οποιο διαπληκτιστηκε ζητησε δημοσια συγνωμη?Γιατι δεν λετε ένα μπραβο
                            Δεν ειπα οτι εχει ξανασυμβει κατι παρομοιο,ουτε εγω εχω διαβασει τοσο καιρο κατι αντιστοιχο.αλλα φιλε μου το συγκεκριμενο ηταν απαραδεκτο!απλα!και το γεγονος οτι σαν δικαιολογια ηταν το τσιπουρο και εν βρασμο ψυχης,πραγματικα δεν μου λεει τιποτα προσωπικα.Αλλους μπορει να τους καλυπτει,εμενα οχι!
                            Αυλωνα 202μ

Σχολιασμός

Working...
                            X