Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Kαλημερα παιδια

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Kαλημερα παιδια

Καποιες φορες στη ζωη αλλοιως τα περιμενουμε,τα πραγματα και αλλοιως μας ερχονται.
    Τα τελευταια γεγονοτα που διαδραματιστηκαν,με βρηκαν και εμενα αντιθετο ως προς τη σταση που κρατηθηκε απο τη διοικηση του sr.
    Θελω να πιστευω οτι ηταν μια ατυχη στιγμη,και δεν εγινε τιποτα με δολο.Πεστε με και ρομαντικο...

Ο εθνικος διχασμος ειναι οτι χειροτερο μπορει να συμβει σε εναν λαο.Νοτια Μακεδονια δεν υφισταται σαν κρατος,οποτε δε μπορει κανεις να προσφωνει ετσι (εστω και για πλακα) τους Μακεδονες.Δεν μπορει κανεις να αλλοιωνει την εθνικη ταυτοτητα των συμπατριωτων του.Ειδικα σε τετοιες κρισιμες στιγμες με οτι συμβαινει γυρω μας. Αυτος ειναι και ο λογος που θα σταματησω να γραφω στo sr,χωρις ομως να ζητησω τη διαγραφη μου.
    Οπως ειπα και στην αρχη η ζωη δε ξερεις καμια φορα πως τα φερνει...

Θελω να ευχαριστησω ολα μα ολα τα παιδια που μου κρατησαν συντροφια αυτα τα 11χρονια ακριβως που ειμαι μελος,και τον 1.5 χρονο σαν επισκεπτης.
    Εμαθα πολλα πραγματα διαβαζοντας σας.Τοσο απο τα παιδια που εγραφαν σπανια,οσο και απο τα πιο ενεργα μελη.Ειλικρινα ευχαριστω και συγνωμη εαν καποια στιγμη ειπα κατι που δεν επρεπε σε καποιον απο εσας.
    Το σημαντικοτερο ομως δεν ειναι το τι εμαθα.Το σημαντικοτερο ειναι οτι εκανα φιλους μεσα απο το sr.Φιλους που θα με συντροφευουν στην υπολοιπη ζωη μου.

Εν βρασμω ψυχης μπορει να λεχθουν πολλα.Ομως ο θυμος εχει καταλαγιασει.
    Ετσι οταν ειπα στα παιδια που εχουν αποχωρησει,οτι θα πρεπει σεβομενος τα υπολοιπα παιδια που εχουν μεινει να κανω εναν αποχαιρετισμο,και να αφησω ενα email επικοινωνιας σε τυχον φιλους που θα θελουν να τα πουμε,πολλα απο αυτα μου ειπαν να πεις και εκ μερους μας καθως δε μας φταινε σε τιποτα ολα τα υπολοιπα μελη του sr.
    Eτσι λοιπον εχετε τους αγωνιστικους και καιρικους χαιρετισμους (προς το παρον) απο τα ακολουθα μελη.

Alkis Serres
    ano liossia
    antinod
    beach-snow
    billipiros12
    Blacktan
    casperakos
    DENNISLA
    dimitris-Ioannina
    Dirfis
    Doomer
    eagles
    freeze07
    gakhun
    GEORGE SNOWMAN
    george-kozanh
    giannis.mar
    Giannwtis
    INUIT
    Kouvanos
    Lag1994
    Loof
    menidi
    MetFM
    Nikos.fydas
    notios_polos
    MageSnow
    mellisourgos
    MenNaousa
    mimis
    mountain
    NEFOSKEPHS
    OASIS
    Oldboy332
    Panos_Katerini
    Panos- Mamatos
    Panos oraiokastro
    petery
    Phillip
    SABBAK
    sakis13
    salonika_tasos
    sardella
    Schneesuechtiger
    Snowearth
    SNOWFLAKE 1.8
    snowjohn
    Snowspir
    sotos*snow
    Stamatis-Sohos
    Storm
    STRENGTHTAKIS
    Summersnow
    swordy
    swter
    Spartan
    theodors3
    theomanio
    teo_73
    TRILOFIANOS
    tzelilis
    Vagelisg7
    valea mare
    Wintersun
    Xirolivado
    zink_titanum
    Κωστας.
    ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ
    Παπλαμουδας
    ΠΩΓΩΝΙ
    XEIMΩΝΑΣ
    ΧΕΛΜΟΣ

600.000 + posts...

Ενα email επικοινωνιας για οσα παιδια θελουν να μοιραστουν οτιδηποτε μαζι μου ειναι το teoalien73@gmail.com

Θα παρακαλουσα τη διοικηση τον Γιαννη και τους mods να αφησουν εαν θελουν αυτο το τοπικ για λιγο καιρο,ως ενδειξη σεβασμου οχι προς το προσωπο μου,αλλα προς τα υπολοιπα μελη που παραμενουν η σταματησαν να γραφουν στο σπιτι που μας μεγαλωσε και αγαπησαμε.

Ευχαριστω και παλι ολους,να ειστε καλα παιδια.

Φανατικός θαυμαστής ακραίων καιρικών φαινομένων.
    http://gr-news-365.blogspot.gr/
    http://penteli.meteo.gr/stations/perama/

Να γυρισετε πισω ! Το φορουμ ειναι αδειο χωρις εσας!

Σχολιασμός

Εγώ προσωπικά θέλω να έρθετε πίσω όλοι το φόρουμ είναι ακρωτηριασμένο χωρίς εσάς σας χρειαζόμαστε !!!!!!!!!
      δεν θελουμε πολλα ενα χαμηλο στη ροδο 990
      στα 850 ενα -13c
      στα 500 ενα-43c
      ενα αζορ στην Κ Ευρωπη 1060mp
      dam ενα 520
      και 20,00mm υετο
      τα υπολοιπα ειναι τριχες κατσαρες

Σχολιασμός

Η Μακεδονία ήταν, είναι και θα είναι ΜΙΑ και ΕΛΛΗΝΙΚΗ. Τώρα που κολλάει αυτό με την αποχώρηση σας δεν το έχω καταλάβει. Θελω να πιστευω οτι ηταν μια ατυχη στιγμη,και δεν εγινε τιποτα με δολο.Πεστε με και ρομαντικο...
        NISSAN SILVIA S13

Σχολιασμός

Πρεπει ολοι να ξανά γράψουν. Ελλας weather θα καταντησουμε με ένα ποστ καθε μερα. Χωρια που ηταν ολοι αξιολογοτατοι
          Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

Σχολιασμός

Συμφωνω και εγω ,θελουμε πισω ολα τα παιδια απο ολη την Ελλαδα να λυθουν οι παρεξηγησεις εστω και με μια συναντηση στην οποια να δωσει το παρων και η διοικηση .
            www.frozenwave.gr

Σχολιασμός

Όχι τιποτ αλλο αισθάνομαι κ γκαντεμης .Μία φορά άνοιξα θέμα από το 2008 που πρωτοηρθα κ εφυγαν οι μισοί. Φανταζεστε τι θα γίνει αν ξανανοιξω θεμα;

Σχολιασμός

Καλησπερα σας..Εγω προσωπικα με αφορμη τον φιλο μου θοδωρη(Τεο 73) μπηκα εδω μεσα προκειμενου να ζητησω και δημοσια συγνωμη για την σταση μου το προηγουμενο σαββατο...Πρωτον θελω να ζητησω συγνωμη απο τον ΓΙΑΝΝΗ..Λιγο ο εκνευρισμος της στιγμης λιγο καποια τσιπουρα που ειχα καταναλωσει με εθεσαν εκτος εαυτου..Ημουν απαραδεκτος εκθετοντας μονο εμενα..Παραλληλα ζητω συγνωμη απ ολα τα μελη του φορουμ που ανεχτηκαν το παραληρημα μου..Δεν συνηθιζω να συμπεριφερομαι ετσι παρα τον αυθορμητισμο μου..
                Ο λογος της αποχωρησης μου δεν εχει να κανει μονο με το θεμα της Μακεδονιας μας αλλα και γιατι η διοικηση τηρησε σταση περιεργη εως και υποπτη..οχι μονο στο θεμα αυτο αλλα και σε αλλα που κατα καιρους προεκυψαν..Συνεχη ανοχη και πλατες προς συγκεκριμενα ατομα με αρκετη δοση λογοκρισιας κατα διαστηματα προς αλλα μελη..Μπορω να γραψω πολλα αλλα πλεον δεν εχει σημασια..
                Ευχαριστω το φορουμ που με φιλοξενησε..Γνωρισα αξιολογα παιδια και χαιρομαι που πλεον η φιλια μας εχει ξεπερασει τα καιρικα..Και πλεον αγγιζει αλλα επιπεδα και θα ειναι συνοδοιποροι στο υπολοιπο της ζωης μου..
                Καλη τυχη σε ολους σας που θα παραμεινετε σε αυτο το φορουμ.Υγεια και πολλα πολλα φαινομενα..Καλη συνεχεια...

Σχολιασμός

Αυτά που αγαπάμε πρέπει να μας ενώνουν και όχι να μας χωρίζουν. Γυρίστε στην παρέα λοιπόν..
                  Last edited by Michael1; 17-02-19, 17:37.
                  Είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό
                  Οπου πας εσύ, θα 'μαι πάντα εδώ,
                  να σ΄ακολουθώ...
                  Χιόνι ολέ ολεεεέ, χιόνι ολέ ολεεέ!!!!

Σχολιασμός

Τους περιμενουμε όλους να ξαναγραψουν όχι για τη διοικηση ή δεν ξέρω και γω για ποιον έγινε όλη αυτή η αποχωρηση αλλά για την παρεα κ την επι χρονια ανταλλαγη αποψεων σ αυτο το χωρο .Εξαλλου αν φιλοξενησε σε ένα χωρο δεν σημαινει ότι συμφωνεις με ολα

Σχολιασμός

Εαν σεβεστε και αγαπατε ολους εμας τους υπόλοιπους γυριστε αμεσα πισω ολοι σας.Αντε ρε παιδια φτανει πια ελατε ολοι πισω να γουσταρουμε
                      snow is life!

Σχολιασμός

Εστειλα PM σχεδόν σε όλα τα 9 μέλη που ζήτησαν να διαγραφούν και τους εξήγησα ποια είναι η άποψη μου για το Μακεδονικό (γιατί κατηγορήθηκα και γι αυτό και ότι είμαι ανθέλληνας) επίσης τόνισα ότι έχω πολλούς φίλους από τη Θεσσαλονίκη, Βέροια και Νάουσα που εκτιμώ. Δεν έγινε καμία ύποπτη κίνηση. Ισως έγιναν κάποιες σπασμωδικές κινήσεις, μόνο αυτό . Με όλα αυτά βγήκαν και καλά πράγματα, λύθηκαν αρκετά τεχνικά θέματα που είχε το forum εδώ και καιρό και μπήκαν δύο αξιόλογοι moderator. Είμαι κι εγώ υπέρ της συνάντησης και ελπίζω όσοι αποχώρησαν ή είναι μη ενεργοί να επιστρέψουν.
                        20 χρόνια Snow Report

Σχολιασμός

Φίλε Θοδωρή οπως έγραψε και ο Σακης εν βρασμώ ψυχής πολλα μπορεί να ειπώθηκαν. Καταλάγιασε ομως. Ας το δουμε αυτο το κομβικό και δυσκολο συμβάν ως ευκαιρια. Ως ευκαιρια να δείξουμε σε όλους και στους εαυτούς μας οτι σε πολλα διαφωνούμε αλλα μας ενώνουν πολυ περισσότερα. Μας ενώνει ο καιρός, ο καιρος της πατρίδα μας με τις ζεστές την βροχη το χιόνι, οπου και αν, μας ενώνει αυτη η μακροχρόνια παρέα που για πολλούς εχει παρει και σάρκα με οστά λογω του γεγονότος οτι εχουν εξελιχθεί και πολλες προσωπικές παρέες μελών. Εξηγήσεις δόθηκαν και νομιζω οτι με την πάροδο του χρόνου θα δοθούν περισσότερες μιας και η πληγή θα επουλώνεται. Εχω την αίσθηση οτι και αυτο το στοίχημα θα το κερδίσουμε.
                          Πάνος Βλασσόπουλος!!
                          2002!

Σχολιασμός

Προσωπικά θέλω πάρα πολύ να γυρίσουν τα μέλη που αποχώρησαν και ζητώ από τον ιδιοκτήτη του φόρουμ να κάνει όλες τις απαραίτητες ενέργειες ώστε να επιστρέψουν, είναι κρίμα και πρέπει άμεσα να βρεθεί λύση.
                            ΔΗΜΗΤΡΗΣ
                            ΧΑΛΚΙΔΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από dsak72 Εμφάνιση μηνυμάτων
                              Προσωπικά θέλω πάρα πολύ να γυρίσουν τα μέλη που αποχώρησαν και ζητώ από τον ιδιοκτήτη του φόρουμ να κάνει όλες τις απαραίτητες ενέργειες ώστε να επιστρέψουν, είναι κρίμα και πρέπει άμεσα να βρεθεί λύση.
                              Προτείνω να γίνει συνάντηση για να μπουν όλα τα θέματα στη θέση τους και να μην στεναχωριέται κανείς. Μπορεί να αναλάβει το συντονισμό ο beach snow.

Σχολιασμός

Working...
                              X