Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΝΟΤΙΑΔΟΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 19-25 ΓΕΝΑΡΗ 2019

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• παμε για γερη καταιγιδα στην Αττικη....για να δουμε ποιες περιοχες θα γραψουν περισοτερα χιλιοστα....!!!
    23 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

Σχολιασμός

• trans.pngtrans.png
      Attached Files
      23 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

Σχολιασμός

• Η Πίνδος δειχνει ποιος είναι Βασιλιάς στο χιόνι!
        Last edited by koumoustas; 23-01-19, 21:16.

Σχολιασμός

• Μέτσοβο πριν μια ώρα (19:00)...απίστευτο πράγμα!!

http://weatherparty.blogspot.gr/
          Η καλύτερη εποχή μετά το χειμώνα, είναι απλά ο επόμενος χειμώνας!!!

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από beach-snow Εμφάνιση μηνυμάτων
            Αλλά ετούτη εδώ είναι συγκλονιστική....έχει ξεφύγει το πράγμα....

Αυτή η καμερα είναι online η άλλη έχει κολλήσει. Λογικά το Σάββατο δεν θα υπαρχει ο κάτω όροφος.
            Θα κανει και μηδενισμό η σκεπη σε λίγο, εχει ξεκολλήσει το χιονι,μας βοηθαει να υπολογίσουμε καλύτερα πόσο θα βάλει .
            Last edited by oldboy332; 23-01-19, 21:54.
            Αέρα να `σαι τιμωρός, να `σαι και παιχνιδιάρης κι αν βαρεθεί η ψυχούλα μου, να `ρθεις να μου την πάρεις, για να κοιτάει από ψηλά,του κόσμου τη ραστώνη, να ξεχαστεί σαν των βουνών το περσινό το χιόνι.

Σχολιασμός

• Παρακαλώ περιμένετε, η εικόνα θα εμφανιστεί σε λίγο / please wait the image will appear soon
              θελω να πεφτει χιονιιι οοοταν χιονισειιιιι:music:

Σχολιασμός

• Ωραια χιονια τα βουνα μας!Απολογισμος το Σαββατο!
                Γιαννης,Γιαννενα και τα μυαλα στα...χιονια!

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από weatherlover Εμφάνιση μηνυμάτων
                  Παρακαλώ περιμένετε, η εικόνα θα εμφανιστεί σε λίγο / please wait the image will appear soon
                  Στο πληκατι μαλλον κοπηκε το ρευμα,αρχιζει και σοβαρευει το πραμα
                  θελω να πεφτει χιονιιι οοοταν χιονισειιιιι:music:

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από oldboy332 Εμφάνιση μηνυμάτων
                    Αυτή η καμερα είναι online η άλλη έχει κολλήσει. Λογικά το Σάββατο δεν θα υπαρχει ο κάτω όροφος.
                    Θα κανει και μηδενισμό η σκεπη σε λίγο, εχει ξοκολλήσει το χιονι,μας βοηθαει να υπολογίσουμε καλύτερα πόσο θα βάλει .
                    η μεγάλη αξία του τσίγκου γι αυτά τα χωριά...........

Σχολιασμός

• τι τερας ερχεται στην αττικη..

Σχολιασμός

• Επική καταιγίδα στα Καλάβρυτα εδώ και λίγη ώρα με χαλάζι και 4.6 βαθμούς....
                        Μου λενε για τρομακτική ραγδαιοτητα....
                        Τρελά χιονια στο βουνό....

Σχολιασμός

• Εχει κανενας ιδεα αν εχει χιονισει στα 900-1000μ στο κεντρικο Ζαγορι ή τρωει μονο βρόχα??Αυριο αναχωρουμε...
                          ΕΝΑ(1) ΜΕΤΡΟ!!!ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ!!!

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από GEORGE SNOWMAN Εμφάνιση μηνυμάτων
                            Εχει κανενας ιδεα αν εχει χιονισει στα 900-1000μ στο κεντρικο Ζαγορι ή τρωει μονο βρόχα??Αυριο αναχωρουμε...
                            Βροχη κυριως Γιωργο..Εξαρταται και πιο χωριο βεβαια..Μπορει να εχουν πολυ μεγαλες διαφορες και ας ειναι τοσο κοντα..Το βραδυ θα κατεβουν βεβαια τα υψομετρα χιονιου αλλα με λιγοτερα φαινομενα

Γιαννης,Γιαννενα και τα μυαλα στα...χιονια!

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από koumoustas Εμφάνιση μηνυμάτων
                              Η Πίνδος δειχνει ποιος είναι Βασιλιάς στο χιόνι!
                              Δύναμη η Πίνδος με ΝΔ ΒΔ ρεύμα....
                              Υπάρχουν όμως και βουνά που ευνοούνται με κάθε τύπου ρεύμα και όχι με ένα μόνο...

Σχολιασμός

• Νομίζω πριν λίγο ακούστηκε το πρώτο μπουμπουνητο στο Κρυονέρι
                                Αέρα να `σαι τιμωρός, να `σαι και παιχνιδιάρης κι αν βαρεθεί η ψυχούλα μου, να `ρθεις να μου την πάρεις, για να κοιτάει από ψηλά,του κόσμου τη ραστώνη, να ξεχαστεί σαν των βουνών το περσινό το χιόνι.

Σχολιασμός

Working...
                                X