Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ "ΥΠΑΤΙΑ" ΝΟΤΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΧΩΡΑΣ 9-10 ΓΕΝΑΡΗ 2019

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ "ΥΠΑΤΙΑ" ΝΟΤΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΧΩΡΑΣ 9-10 ΓΕΝΑΡΗ 2019

Και για να συμπληρώσουμε τη χώρα εδώ αναφορές από την νότια ηπειρωτική νησιωτική και ανατολική νησιωτική χώρα....στο περίπου...μη βαράτε...
    Μετεωρολογικός Σταθμός Μακροχωρίου:
    http://penteli.meteo.gr/stations/veroia/
    Κάμερες Μακροχωρίου:
    http://penteli.meteo.gr/stations/veroia/makrohori.jpg
    http://www.stravon.gr/makrochori/

ενα θεμα ρε παιδια ενα
    eimai kynigos oxi dolofwnos

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από beach-snow
      Ελεος ρε Σωτηρη κσι μοντ....ανοιγεται 3 θεματα για μια νορμαλ κακοκαιρια;
      πραγματικα τοχετε χασει εντελως κι εχετε κανει χαλια το φορουμ....
      Να μην μπορουμε δλδ να παρακοκουθησουμε το τι γινεται;;;;
      οι τονοι χιονου στη δυτικη μακεδονια και σε πολλα μερη στην κεντρικη ειναι νορμαλ?...δε νομιζω..επισης το φορουμ οχι μονο δεν ειναι χαλια αλλα ειναι στα καλυτερα του και αυτο οφειλετε στον σωτο στον γιωργο σε μενα και σε ολους γενικα του μοντ σ αυτη την περιοδο..Και οποιος δεν το βλεπει ειτε εθελοτυφλει ειτε εχει αμνησια και κοντη μνημη ...και αυτο με τα θεματα εχει ψηφιστει...τελος!!!...ισως να ηταν υπερβολη να ανοιχτει θεμα για την ανατολικη χωρα μιας και δεν φαινεται να ειναι κακοκαιρια που αφορα αυτο το κομματι αλλα προφανος ο σωτος το εκανε για λογους δικαιης αντιμετωπισης
      ΜΑ ΠΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ???!!!!....ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΣΟ ΜΕΤΡΟ?ΤΙ??..ΠΙΟ ΠΑΝΩ??!!!!...

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από notios_polos Εμφάνιση μηνυμάτων

οι τονοι χιονου στη δυτικη μακεδονια και σε πολλα μερη στην κεντρικη ειναι νορμαλ?...δε νομιζω..επισης το φορουμ οχι μονο δεν ειναι χαλια αλλα ειναι στα καλυτερα του και αυτο οφειλετε στον σωτο στον γιωργο σε μενα και σε ολους γενικα του μοντ σ αυτη την περιοδο..Και οποιος δεν το βλεπει ειτε εθελοτυφλει ειτε εχει αμνησια και κοντη μνημη ...και αυτο με τα θεματα εχει ψηφιστει...τελος!!!...ισως να ηταν υπερβολη να ανοιχτει θεμα για την ανατολικη χωρα μιας και δεν φαινεται να ειναι κακοκαιρια που αφορα αυτο το κομματι αλλα προφανος ο σωτος το εκανε για λογους δικαιης αντιμετωπισης
        αυτο λεμε ενα θεμα ..οι περιοχες με ενδιαφερον ειναι κεντρικα και βορεια.....λες οι γιαννωτες να το καναν θεμα..??
        οχι φυσικα..
        θα τρεχουμε παλι στο φ.μπ να δουμε που χιονιζει αυριο πρωι
        eimai kynigos oxi dolofwnos

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από notios_polos Εμφάνιση μηνυμάτων

Και στο επίπεδο όλων των παιδιών που γράφουν, να συμπληρώσω...
          11/01/2017

Σχολιασμός

Αν δεν θέλετε Κώστα δεν έχω πρόβλημα ...απλά το άνοιξα μην βγουν παιδιά από τις υπόλοιπες περιοχές και πουνε εμείς που θα κάνουμε αναφορές....
            κι σε παρακαλώ ποιο ήρεμα οι εκφράσεις σου γιατί κι εσύ όπως όλοι οι υπόλοιποι δεν έχεις κάποια ευνοϊκότερη αντιμετώπιση να εκφράζεσαι έτσι...αν δεν θέλετε θέμα αναφορών να το κλείσουμε πείτε μου..απλά τα πράγματα...
            Μετεωρολογικός Σταθμός Μακροχωρίου:
            http://penteli.meteo.gr/stations/veroia/
            Κάμερες Μακροχωρίου:
            http://penteli.meteo.gr/stations/veroia/makrohori.jpg
            http://www.stravon.gr/makrochori/

Σχολιασμός

Καλημέρα σε όλους . Όντως δεν αναμένουμε τίποτα το φοβερό εδώ ,μόνο ισχυρο άνεμο . Μέχρι να έρθει όμως στο Κρυονέρι είμαστε ακόμη και τώρα στο -1 . Καμία σχέση φυσικά με το -7,5 που είχαμε από τις 10 χθες βράδυ .

Μάλλον έχουμε ξεχάσει να ανοιχτεί θέμα για αναφορές Ιανουαρίου .θα μπορούσαμε οι υπόλοιποι που δεν θα έχουμε πολλά φαινόμενα να γράφουμε εκεί.
              Last edited by oldboy332; 09-01-19, 09:34.
              Αέρα να `σαι τιμωρός, να `σαι και παιχνιδιάρης κι αν βαρεθεί η ψυχούλα μου, να `ρθεις να μου την πάρεις, για να κοιτάει από ψηλά,του κόσμου τη ραστώνη, να ξεχαστεί σαν των βουνών το περσινό το χιόνι.

Σχολιασμός

Αν θέλετε Σωτήρη και βαγγέλη να έχουμε κακοκαιρίες και να συμμετέχουμε επιλεκτικά ανα περιοχή σε αυτές και να λέτε ότι όλα καλώς στο φόρουμ τότε οκ....το τέλος και οι έμμεσες απειλές για ευνοικές αντιμετωπίσεις Βαγγέλη και Σωτήρη μου, προσωπικά με προσπερνάει....δλδ θέλετε να βλέπουμε σε μια περιοχή τι γίνεται και στις άλλες να έχουμε άγνοια έτσι? Εκτός κι αν νομίζετε ότι είμαστε αργόσχολοι και θα πρέπει να διαθέτουμε 24 ώρες το 24ωρο για να είμαστε πάνω απο το φόρουμ....σήμερα πχ, δεν μπόρεσα καν να δω ως τώρα μία αναφορά από βόρεια Ελλάδα και να ξέρω αν χιονίζει και που τώρα...ευτυχώς φυσικά που είδα μερικές κάμερες, όμως άλλο αυτό κι άλλο οι ενθουσιώδεις πχ αναφορές σας για το χιόνι Θεσσαλονίκη που θα γούσταρα....επέλεξα τα δυτικά, γιατί ο χρόνος μου και η άνεση του φόρουμ (δυσκολία και καθυστέρηση στο άλλαγμα των σελίδων), δεν επιτρέπουν κάτι διαφορετικό....και τώρα έτυχε και έχω λίγο χρόνο και διαθέτω και πρόσθετο για να διαβάσω λίγο, λόγω και καιρικού ενδιαφέροντος....
                Επαναλαμβάνω με τόσα θέματα αναφορών ανοιχτά θα βλέπουν ορισμένοι το ένα και δεν θα μπορούν ή απλά δεν θα θέλουν το άλλο, που στην περίπτωση ενός θα το βλέπανε όλοι και θα ενημερώνονταν πιο σφαιρικά...εγώ προσωπικά δεν λέω ποτέ ΝΑΙ στην έλλειψη ενημέρωσης....αυτό μόνο έμεινε στο φόρουμ, ας το διαφυλάξουμε....αν θέλετε φυσικά....

http://weatherparty.blogspot.gr/
                Η καλύτερη εποχή μετά το χειμώνα, είναι απλά ο επόμενος χειμώνας!!!

Σχολιασμός

κανονικα πρεπει να υπαρχει ενα ενιαιο θεμα για καθε κακοκαιρια......χανουμε την μπαλα ετσι....Η ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ......!!!
                  23 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

Σχολιασμός

εγω απο τη μια το διασκεδαζω, βλεποντας καποιους να μπαινουν στις αναφορες ολων ανεξαρτητως των διαμερισματων και να πασχιζουν να αποδειξουν ποσο καταπληκτικα τα παει η δικη τους περιοχη.
                    <<Υγιειαν τε γαρ τοις σωμασι παρασκευαζει και οραν και ακουειν μαλλον, γηρασκειν δε ηττον>>

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από gthomasandros Εμφάνιση μηνυμάτων
                      κανονικα πρεπει να υπαρχει ενα ενιαιο θεμα για καθε κακοκαιρια......χανουμε την μπαλα ετσι....Η ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ......!!!
                      Αρχικά δεν διαφωνώ.. Με βολέυει κι εμένα κ πιστεύω πως είναι το σωστό να υπάρχει ένα θέμα!!
                      Δυστυχώς όμως όταν το σαιτ σέρνεται και όταν τύχει σχεδόν κάτι πανελλαδικό τότε χάνουμε σελίδες κ σελίδες.. εδώ στο θέμα της 'Αττικής' και γινόταν ό χαμός!
                      Όπως προανέφερα παρ'όλα αυτά, είμαι υπέρ ενός θέματος! (δεν είναι κακό μια δημοσκόπηση)
                      Από εκεί και πέρα έτσι όπως είναι το σαιτ , θα πρότεινα να έχουμε ένα θέμα.. και να ανοίγουν ξεχωριστά μόνο όταν αυτό χρειάζεται.. με ένα θέμα για την Αττική.. ελπίζοντας ότι σίγουρα συμφωνούν βόρειοι κ Θεσσαλονικείς εφόσον αποφύγουμε τις κλασικ αντιδράσεις των 2-3 κομπλεξικών.

9.3 η Τ εδώ και ψιχαλίζει όμερφα σε μια ακόμα όμορφη χειμερινή νυχτιά!

ΧΙΟΝΙ = ΖΩΗ

Σχολιασμός

Working...
                      X