Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΠΡΟΣΗΝΕΜΟΥ ΧΙΟΝΙΑ 7-8 ΓΕΝΑΡΗ 2019

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Δίνει πόνο.....

Σχολιασμός

• Στούπα χωρίς έλεος Θρακομακεδόνες. Τρίζουν τα τζάμια από τα μπουμπουνιτά. -1,6
      Θρακομακεδόνες 368μ.

Σχολιασμός

• Εκεί περίπου στο 20ποντο θα έλεγα οτι είμαστε και συνεχίζει να χιονίζει και να αστράφτει. Ενδιαφέρουσα η σημερινή βραδιά... 20190108_001654.jpg

Αέρα να `σαι τιμωρός, να `σαι και παιχνιδιάρης κι αν βαρεθεί η ψυχούλα μου, να `ρθεις να μου την πάρεις, για να κοιτάει από ψηλά,του κόσμου τη ραστώνη, να ξεχαστεί σαν των βουνών το περσινό το χιόνι.

Σχολιασμός

• Το πιανει στα αμάξια με ασθενή γενικά χιονόπτωση και το πιάνει, απίστευτο !!!

Σχολιασμός

• Εδώ ρίχνει τώρα με ΔΒΔ και με καλή ένταση σχετικά.... Λιγο ακόμα για να στρωσει

Σχολιασμός

• καλό το χιονι στο Μ. πανσκο αλλά να το βλέπεις στην πόρτα σου και την ημέρα της γιορτής σου πραγματικά απίστευτο

Σχολιασμός

• Εχει δρόμο ακόμα η νύχτα.....
                Γέτι Ιμαλαϊων ®

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από STRENGTHTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
                  Άνω δασος Χαιδαριου όλα άσπρα πλην δρόμων .... και το Ποικίλο εχει ασπρίσει όλο...
                  Τι λες Τακη μου!!! Καλα δε με βλεπω να σηκωνομαι αυριο.Εδω μπαστακας μεχρι να το δω να πεφτει αξιοπρεπως.
                  1.9c και η ψηλοαραιονιφαδοπτωση συνεχιζεται με τον ΒΒΔ να συνεχιζει να λυσομαναει.
                  Φανατικός θαυμαστής ακραίων καιρικών φαινομένων.
                  http://gr-news-365.blogspot.gr/
                  http://penteli.meteo.gr/stations/perama/

Σχολιασμός

• καληνυχτες! έχουμε και δουλεια αύριο γ@%#ω και δεν μπορούμε να το χαζευουμε μέχρι αργά ! για πολλούς η μέρα σήμερα ήταν εκπληκτική , για άλλους ικανοποιητικη για άλλους μια απλή τζουρα για την συνέχεια και για άλλους ένα τεράστιο τίποτα !
                    what else is there..?

Σχολιασμός

• τωρα ριχνει καλη στουπα στη Χαλκιδα
                      ΔΗΜΗΤΡΗΣ
                      ΧΑΛΚΙΔΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Σχολιασμός

• Το στρώσε στις γνωστες

Σχολιασμός

• Ζωγράφου λιφο θέλει για να πιάσει σε εύκολες. ...βασικά ότι πέφτει μένει αφού πλέον είμαστε 0.7 ...κ ρίχνει σχετικά καλά τώρα. ...

ξύπνησε το Αιγαίο κ πάμε παράταση ως τα ξημερωματα?
                          ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΧΙΟΝΙΑ....ΤΡΕΛΑ ΛΕΜΕ

Σχολιασμός

• Κανονική χιονόπτωση πλέεον στο ίλιον με 1,5 βαθμούς

Σχολιασμός

• Χιονιζει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ασθενως βεβαια με τον υμηττο να εχει κλεισει και απο Ακροπολη και βδ οπως βλεπω να εχει κατσει χιονονεφος
                              Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

Σχολιασμός

• Κηπουπολη 150μ πριν 1 τεταρτο
                                www.weatherlink.com/user/morelo/

Σχολιασμός

Working...
                                X