Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΠΡΟΣΗΝΕΜΟΥ ΧΙΟΝΙΑ 7-8 ΓΕΝΑΡΗ 2019

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Στα ψηλά των Γλυκών Νερών έπιασε στα εύκολα.

Σχολιασμός

• Χιονισε με πολύ χειρότερη υποστήριξη κ χωρις αιτιο ξανά. Σήμερα το απολυτο ΤΙΠΟΤΑ. Πραγματικα η στεναχώρια μου δεν περιγράφεται .Δεν ξαναασχολουμαι ούτε με μοντέλα ούτε με τζιφους ουτε με παιους. Χαρειτε το παιδια καλό χειμώνα!
      Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

Σχολιασμός

• Πυκνή χιονόπτωση Ν. Ηράκλειο και στρώνει αμάξια, χόρτα κλπ ....
        Από το Γενάρη του 2016 έχουμε να δούμε τέτοια χιονόπτωση !
        "Στα κορφοβούνια είναι η πηγή κάθε φυλής καθάριας''

Σχολιασμός

• Ηλεκτρικα ξανα...απιστευτη νυχτα!!!
          ΕΝΑ(1) ΜΕΤΡΟ!!!ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ!!!

Σχολιασμός

• Νομίζεις ότι περνάει αεροπλάνο κοντά με τα μπουμπουνητά.
            Κρατάν 10-20"
            Απίστευτα πράγματα!

Σχολιασμός

• Εδω στη Χαλκιδα περιμενουμε το 5ο φυλλο στο φλοπ μηπως και κανουμε ενα ζευγαρι.
              Γυσισε σε λιγο πιο βορειο το στριμ βορειοτερα της Ευβοιας, η τελευταια μας ελπιδα να δουμε εστω και μια αξιοπρεπη χιονοπτωση 1-2 ωρων.....
              Αντιο Αγγελε.......

Σχολιασμός

• Μας τα ζάλισε. Έχει αρχίσει και πιάνει σε σκεπές και αυτοκίνητα! Με 0,1

Σχολιασμός

• Πολυ επιλεκτικη μας βγηκε η κακοκαιρια! Ο φιλος απο χαλανδρι κοντα στην αττικη οδο βλεπει πραγματα και θαυματα και εδω λιγο πιο κατω , ειμαστε ακομα στο ντεμι.. χιονακι μεν, 10 χρονια να χιονιζει ετσι δεν το στρωνει δε..
                  what else is there..?

Σχολιασμός

• πιστευω οτι τωρα θα μπουκαρει ο καιρος και στα νοτια της Ατιικης αξιζει να περιμενουν ολα τα παιδια..............
                    23 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

Σχολιασμός

• η κοπελα μου μού λέει ότι χιονίζει και το στρώνει σε αμάξια, χόρτα κλπ στην Λούτσα (Αρτέμιδα) ! Λίγα μόλις μέτρα από τη θαλασσα
                      "Στα κορφοβούνια είναι η πηγή κάθε φυλής καθάριας''

Σχολιασμός

• Χιονόπτωση μέτριας έντασης που ξεκίνησε λίγο πριν τις 23:00 στο Αεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλος που δουλεύω.
                        Φεύγοντας κατά τις 22:15 από Άνω Γλυφάδα ούτε υποψία από μυγάκι.
                        Last edited by GeorgeGlyfada; 08-01-19, 00:20.

Σχολιασμός

• 5mm θέλω ρεεεεεεεε
                          Ζητάω πολλααααααααα???????
                          0.8 και περιμένω ένα ξέσπασμα να ασπρισω

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από icestorm Εμφάνιση μηνυμάτων
                            Χιονισε με πολύ χειρότερη υποστήριξη κ χωρις αιτιο ξανά. Σήμερα το απολυτο ΤΙΠΟΤΑ. Πραγματικα η στεναχώρια μου δεν περιγράφεται .Δεν ξαναασχολουμαι ούτε με μοντέλα ούτε με τζιφους ουτε με παιους. Χαρειτε το παιδια καλό χειμώνα!
                            υπομονη ρε αγορινα,μακαρι

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από icestorm Εμφάνιση μηνυμάτων
                              Χιονισε με πολύ χειρότερη υποστήριξη κ χωρις αιτιο ξανά. Σήμερα το απολυτο ΤΙΠΟΤΑ. Πραγματικα η στεναχώρια μου δεν περιγράφεται .Δεν ξαναασχολουμαι ούτε με μοντέλα ούτε με τζιφους ουτε με παιους. Χαρειτε το παιδια καλό χειμώνα!
                              Δεν αξίζει να παρατήσεις τα μοντέλα για μια μούφα! Πόσο μάλλον εσύ που σε χρειάζεται και το φόρουμ ειδικά για προγνώσεις Αττικής, Ε θα μείνουμε οι 3 και ο κούκος εδώ μέσα! Ταμείο αύριο το πρωί!
                              Ο Στόχος για το καλοκαίρι είναι να μην καούμε! Και ο στόχος για τον επόμενο χειμώνα είναι και θα συνεχίζει να είναι ΕΝΑΣ!! http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=6&jour=1 8&mois=1&annee=2019&archive=1

Σχολιασμός

• Καπανδριτι απο Vass Dmnts

Φανατικός θαυμαστής ακραίων καιρικών φαινομένων.
                                http://gr-news-365.blogspot.gr/
                                http://penteli.meteo.gr/stations/perama/

Σχολιασμός

Working...
                                X