Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΙΣΧΥΡΗΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 2-7(?) ΓΕΝΑΡΗ

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΙΣΧΥΡΗΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 2-7(?) ΓΕΝΑΡΗ

Εδω μαλλον θα εχουμε το περισσοτερο υλικο και τις περισσοτερες φωτο καθως τουλαχιστον στο πρωτο κυμα φαινεται να ειστε το επικεντρο.Αφορα την Θεσσαλια την Αν.στερεα εκτος αττικης και την ευβοια μιας και αυτη ειναι πολλες φορες μια κατηγορια μονη της οποτε δεν κολαει με τα υπολοιπα νησια του Αιγαιου.Καλα χιονια παιδες

• [weathermaniac]
    replied
    Αρχική Δημοσίευση από MeteoTirnavos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρήκα ένα ωραίο βίντεο που δείχνει τις ομορφιές της χιονισμένης Λάρισας από ψηλά.

μπράβο θάνο! με βάση την νέφωση είναι από 5/1 η τελευταία μέρα θυμάμαι γιατί είχα πάει βόλτα

Leave a comment:

• MeteoTirnavos
    replied
    Βρήκα ένα ωραίο βίντεο που δείχνει τις ομορφιές της χιονισμένης Λάρισας από ψηλά.

Leave a comment:

• salonikatasos
    replied
    δρόμος μεσήμβριας-αγιονερίου ΒΔ της θεσσαλονίκης. η φώτο είναι από το φβ. λόγω του αέρα δείτε τι έχει μεταφερθεί στο δρόμο από το χιόνι που παρέμενε σε μεγάλες ποσότητες στα χωράφια δεξιά κι αριστερά εδώ και 15 μέρες σχεδόν (κοντεύουμε 2 βδομάδες από την πρώτη μέρα της σοφίας)

Leave a comment:

• salonikatasos
    replied
    βάζω σε 2 λεπτά ΣΗΜΕΡΙΝΗ φωτογραφία (1 βδομάδα μετά το τέλος των φαινομένων με την υπατία) από τον κάμπο της θεσσαλονίκης στα ΒΔ. εικόνες που θυμίζουν σιβηρία πραγματικά

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Ακομα και σημερα χιονια αντιστεκονται στην περιοχη της πυλης αξιου πισω απο το ξενοδοχειο ΜΕΤ σε μηδενικο υψομετρο διπλα στο λιμανι.πλατεια αντιγονιδων ειδα λιγα .και συκιες απο τα 100μ και πανω εχει ακομα σε καποιες σκεπες και πεζοδρομια.

Leave a comment:

• Snow Leopard
    replied
    Αρχική Δημοσίευση από LarissaSnow Εμφάνιση μηνυμάτων

Τώρα καλύτερα? Τις ξανανέβασα μέσω postimage...
    Ναι φαίνονται τώρα

Leave a comment:

• LarissaSnow
    replied
    Αρχική Δημοσίευση από Snow Leopard Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγώ απαγορευτικό βλέπω. Δεν ξέρω πως δουλεύει το google photos - ωστόσο αυτό που υποπτεύομαι είναι ότι δίνεις διεύθυνση φωτογραφίας που είναι σε ιδιωτικό χώρο.
    Νομίζω αν δοκιμάσεις με έναν άλλο browser που δεν έχεις κάνει σύνδεση στο λογαριασμό σου του google θα βλέπεις το ίδιο με μας.
    Θα χρειαστείς μία δημόσια διεύθυνση, είτε να κάνεις το περιεχόμενο δημόσιο.

Ανεβάζω screenshot να δεις τι βλέπουμε εμείς:

Screen Shot 2019-01-15 at 08.27.40.jpg

Τώρα καλύτερα? Τις ξανανέβασα μέσω postimage...

Leave a comment:

• Snow Leopard
    replied
    Κι εγώ απαγορευτικό βλέπω. Δεν ξέρω πως δουλεύει το google photos - ωστόσο αυτό που υποπτεύομαι είναι ότι δίνεις διεύθυνση φωτογραφίας που είναι σε ιδιωτικό χώρο.
    Νομίζω αν δοκιμάσεις με έναν άλλο browser που δεν έχεις κάνει σύνδεση στο λογαριασμό σου του google θα βλέπεις το ίδιο με μας.
    Θα χρειαστείς μία δημόσια διεύθυνση, είτε να κάνεις το περιεχόμενο δημόσιο.

Ανεβάζω screenshot να δεις τι βλέπουμε εμείς:

Screen Shot 2019-01-15 at 08.27.40.jpg

Last edited by Snow Leopard; 15-01-19, 09:33.

Leave a comment:

• LarissaSnow
    replied
    Αρχική Δημοσίευση από basetman Εμφάνιση μηνυμάτων

Για κάποιο λόγο σε όλες τις φωτογραφίες που ανεβάζεις μου βγάζει ένα απαγορευτικό και δεν μπορώ να τις δω. Δεν ξέρω αν συμβαίνει το ίδιο και στους άλλους με τις φωτογραφίες σου...
    Αληθεια ? Ειλικρινα δε γνωριζω το λογο. Τώρα που εκανες παραθεση το μηνυμα μου εμενα μου τις εμφανισε κανονικα παλι. Μεσω google photos τις ανεβαζω

Leave a comment:

• basetman
    replied
    Αρχική Δημοσίευση από LarissaSnow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λάρισα, χθες το πρωί 12-01-2019, το χιόνι της "Σοφίας" από 3 και 4 Γενάρη 2019 στο δυτικό κομμάτι της πόλης οκτώ - εννιά μέρες μετά, ακόμη επιμένει

Για κάποιο λόγο σε όλες τις φωτογραφίες που ανεβάζεις μου βγάζει ένα απαγορευτικό και δεν μπορώ να τις δω. Δεν ξέρω αν συμβαίνει το ίδιο και στους άλλους με τις φωτογραφίες σου...

Leave a comment:

• LarissaSnow
    replied
    Λάρισα, χθες το πρωί 12-01-2019, το χιόνι της "Σοφίας" από 3 και 4 Γενάρη 2019 στο δυτικό κομμάτι της πόλης οκτώ - εννιά μέρες μετά, ακόμη επιμένει

Last edited by LarissaSnow; 15-01-19, 18:27.

Leave a comment:

• MeteoTirnavos
    replied
    Άλλη μια φωτογραφία από Τύρναβο..

Leave a comment:

• yiannis_volos
    replied
    Ρε guys πότε θα αρχίσει να ανεβαίνει; (ναι το είπα :P) Εντάξει καλό το κρύο, συνέχεια το λέω, αλλά να έχει και αντίκρισμα. Ξεπαγιάσαμε. -4 σχεδόν και αίσθηση κοντά -8.... Τουλάχιστον οι "εσωτερικοί" περιμένετε κάνα χιόνι, ας πάει 7-8 βαθμούς εδώ, έχουμε κάνει χρυσή την Zeniθ, χωρίς κέρδος κέρατα δηλαδή.. :P

Leave a comment:

• kostas.
    replied
    1,5 βαθμο πανω σε 20 λεπτά στη Λάρισα.

Leave a comment:

Working...
X