Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Προγνωσεις Αττικης

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Αρχική Δημοσίευση από Hlioupolitis98 Εμφάνιση μηνυμάτων

Προφανως δν ειπα για ιστορικα πραγματα. Απλα μια συννεφια θα προτιμουσα μεχρι απογευμα τριτης.... αυτη η αηδια π ριχνει και επιτοπου βγαζει ηλιο και το σηκωνει ειναι τερμα ξενερα...
    Δεν θα το αποφύγεις αυτό, στο 0.25 φαίνεται στους χάρτες νεφοκάλυψης.
    Ω, Πολυπρόσωπε Μεγάλε Αττικέ Χιονιά,
    που δημιούργησες την Χιονοκαταιγίδα
    και καβαλάς τον Αζορικό ώστε να απωθεί τα χαμηλά του Ατλαντικού,
    διώξε τον Ήλιο και φέρε μας Aegean Snow Effect,
    το οποίο θρέφει τα προσήνεμα πληρώματα.

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Seth13 Εμφάνιση μηνυμάτων

Δεν θα το αποφύγεις αυτό, στο 0.25 φαίνεται στους χάρτες νεφοκάλυψης.
      Το ειδα χτες ναι... ελπιζω σε καμια μικρη παρατασουλα ή κανα ξεμπαρκο νεφικο αλλα οι πιθανοτητες ελαχιστες... φυσικα θα φανει αυριο με μεγαλυτερη ακριβεια τι θα παιχτει και απο δευτερα απογευμα και τριτη πρωι-μεδημερι
      9-10/1/2017 ΛΕΜΕΕΕΕΕ :cool:

Σχολιασμός

• οπως παρατηρω γυρναει σε βα τη νυχτα ενω τωρα εχει βδ. θα επηρεασει αυτο τη σημερινη βραδια; μηπως δουμε και καμια νιφαδα ετσι το λεω γω.. ειναι και το -30 στο αιγαιο απλα δεν υπαρχει αιτιο
        της δευτερας ακομα ειναι νωρις για να κλειδωνουμε. ας παει κυριακη βραδυ και το κλειδωνουμε 100% !!! εγω τοτε θα κλειδωσω.
        Αχ χειμωνιασε!:weather_23:

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Giannistsrb Εμφάνιση μηνυμάτων
          οπως παρατηρω γυρναει σε βα τη νυχτα ενω τωρα εχει βδ. θα επηρεασει αυτο τη σημερινη βραδια; μηπως δουμε και καμια νιφαδα ετσι το λεω γω.. ειναι και το -30 στο αιγαιο απλα δεν υπαρχει αιτιο
          της δευτερας ακομα ειναι νωρις για να κλειδωνουμε. ας παει κυριακη βραδυ και το κλειδωνουμε 100% !!! εγω τοτε θα κλειδωσω.
          τσουρεκια ο αχορταγος! χαλαρωσε βρε Γιαννη παιδι μου - αμαν...
          τα "μοντέλα" μου μέσα.

Σχολιασμός

Working...
          X