Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός χαρτών Ιανουαρίου 2019

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Ο ορισμός επακριβώς των αλκυονίδων έχει σημασία ή η ουσία; από 17 έως 24 έβγαινες έξω και ήταν χάλια, δεν είχε καθόλου κρύο.

Σχολιασμός

• Το διαστημα 2-3 Φλεβάρη φαίνεται κλειδωμένη η άνοδος της Τ σε όλη την χώρα και μετά φαίνονται νεες βροχές(?)

Σχολιασμός

• Για εμενα αυτο που φαίνεται στα διαγράμματα είναι απλά ένα reset δηλαδή είναι αυτό που λέμε "σπαστά και ξανά ρίχτα".Λογικό και επιθυμητό όταν δεν σου βγαίνει η φάση όπως την θέλεις .Θετικο το βλεπω .Ελπιζω να μας κάτσει καλή απο τις 4/2 και μετά . Για να είμαι είμαι ειλικρινής θα μου κάνει μεγάλη εντύπωση να ειναι παλι ευνοϊκά τα πράγματα για την χώρα μας αλλά η τάση είναι θετική.
        Τέλος για Αλκυονιδες τι να πω ; Ειτε ειχαμε ,ειτε μας ερθουν για 2 ημερες μακάρι κάθε χρόνο να είναι έτσι. Θυμάμαι πολύ χειρότερες καταστάσεις .
        Αέρα να `σαι τιμωρός, να `σαι και παιχνιδιάρης κι αν βαρεθεί η ψυχούλα μου, να `ρθεις να μου την πάρεις, για να κοιτάει από ψηλά,του κόσμου τη ραστώνη, να ξεχαστεί σαν των βουνών το περσινό το χιόνι.

Σχολιασμός

• Χαρακτηριστικο των επομενων ημερων ο αυξημενος υετος στην Δυτικη Ελλαδα με διαδοχικα βαρομετρικα χαμηλα......ο φετινος χειμωνας δινει σε ολους απο κατι....ο Φλεβαρης ειναι μηνας που μπορει να μας δωσει δυνατες συγκινησεις....η να ειναι αδιαφορος......
          23 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

Σχολιασμός

• Με μεγαλη λυπη αποχαιρετω αυτο το θεμα...ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ΓΙΩΡΓΟ!! Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ

Σχολιασμός

Working...
            X