Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΧΙΟΝΙΖΕΙ!! το αλλο μας μισο τι κανει? τι λεει?

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Beauty με συγχωρεις ειλικρινα αμα σε εθιξα !!! Και για μενα η λεξη γκομενα δεν ειναι κακη.... απλος το περιγραφω ετσι γιατι ετσι το νιωθω !!! Απλος ειπα χτες οτι το θεμα για μενα δεν ειναι σοβαρο παρολο που εχει μεγαλο ενδιαφερον σαν θεμα !! Και παλι με συγχωρειτε [i]"
    Το καιρικο κενο πανω απο την Θεσσαλονικη παντα υπαρχει ..... για να δουμε θα υπαρξει φετος !!!!! RESPECT

Σχολιασμός

• οριστε βρε κοριτσια! πηγατε να τον φατε τον ανθρωπο(και γω μαζι[i]). απλα δεν ειχε διατυπωσει την αποψη του σωστα. αφου ειναι special παληκαρος ο antspants. παντως βρε συ antspants οταν χιονιζει δε θελεις να το χαιρεσαι με παρεα? (απο εκει πηγαζει και μια ιδεα του θεματος)

"

ΧΙΟΝΙ = ΖΩΗ

Σχολιασμός

• Παιδιά εγώ πάλι πιστεύω πως εξαρτάται που σε βρίσκει ο χιονιάς για το αν θα το απολαύσεις ή οχι. Αν τύχει να είσαι φαντάρος στον έβρο και έχεις σκοπιά και χιονίζει δεν νομίζω να το απολαύσεις, μάλλον θα καταριέσαι την ώρα και την στιγμή που χιονίζει, επίσης αν έχεις να κάνεις ένα επαγγελματικό ταξίδι σημαντικό και σκάσει μύτη κανας αποκλεισμός πάλι δεν θα σου αρέσει, τώρα αν είσαι εισοδηματίας και κάθεσαι όλη μέρα στο σπίτι με καφεδάκι και τσιγαράκι λογικό είναι να παρακαλάς να χιονίζει κάθε μέρα.

Να ρωτήσω κάτι όμως; Θα θέλατε να μένετε σε μια πόλη που χιονίζει συνέχεια όπως στην μόσχα;
        "Θαφκε το γαρδίκ γρηγορ θαφκε"

Σχολιασμός

• Αμα οι παρεα θελει να κοιμηθει λογικο ειναι να μην θελω να ειναι μαζι μου !! ΟΧΙ παρολα αυτα με αρεσει να εχω παρεα οταν χιονιζει!!
          Το καιρικο κενο πανω απο την Θεσσαλονικη παντα υπαρχει ..... για να δουμε θα υπαρξει φετος !!!!! RESPECT

Σχολιασμός

• μα εννοειτε οτι ειμαστε ολοι τοσο τρελοι με το χιονι επηδει ακριβως δεν το εχουμε. και συμφωνω σε ολα τα παραπανω αν και πιστεψε με θαβρεις πολλους τρελουσ εδω μεσα που ακομα και τις διακοπες να τουσ χαλαγε ενας χιονιας θα το χαιροντουσαν. γι αυτο και εννοειτε οτι θα προτιμουσαμε την ελλαδαρα απο τη μοσχα
            απο κει και περα εγω προσωπικα στη μοσχα δε θα ζουσα αλλα στη νορβηγια συγουρα!!!!!

ΧΙΟΝΙ = ΖΩΗ

Σχολιασμός

• Αμα βρω καποια κοπελα που να της αρεσει το χιονι και γενικα ο καιρος θα ηταν υπεροχα για μενα .....αλλα που???

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Antspants
                Αμα βρω καποια κοπελα που να της αρεσει το χιονι και γενικα ο καιρος θα ηταν υπεροχα για μενα .....αλλα που???

συγουρα θα ηταν υπεροχα antspants. ασε τις μαμακιες που λενε για ετερωνυμα. εγω ειμαι της αποψης που το κανω και στη πραξη οτι με το ετερον ημισυ πρεπει να ταιριαζουμε.

αλλα εισαι και εισαι ατυχος
                εχω μια αλλα εδω. αθηνα!![i]

"

ΧΙΟΝΙ = ΖΩΗ

Σχολιασμός

• ποια του εχεις ρε Νεφοσκεπη;Την ξερω εγω;
                  sigpic
                  ΦΥΣΗ...ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΤΙΘΑΣΕΥΤΟ...

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από NEFOSKEPHS
                    Αρχική Δημοσίευση από Antspants
                    Αμα βρω καποια κοπελα που να της αρεσει το χιονι και γενικα ο καιρος θα ηταν υπεροχα για μενα .....αλλα που???

συγουρα θα ηταν υπεροχα antspants. ασε τις μαμακιες που λενε για ετερωνυμα. εγω ειμαι της αποψης που το κανω και στη πραξη οτι με το ετερον ημισυ πρεπει να ταιριαζουμε.

Με κουριερ μηπως μπορεις να τη στειλεις?
                    "

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από SNOWFLAKE 1.8
                      ποια του εχεις ρε Νεφοσκεπη;Την ξερω εγω;
                      εννοειτε την ξερεις. αφου πρωτα περνανε απο σενα και μετα πανε σε εμας τους αλλους!!! σωστοςςςς?? [img]file:///C:/DOCUME%7E1/xristos/LOCALS%7E1/Temp/msohtml1/01/clip_image001.gif[/img]

το λενακι την χορευτρια. τη συναδελφο. θυμασαι που κανει και σκι. αλλα εσενα σου εχω αλλη....
                      ελα τωρα μεταξυ μας ειμαστε

"

ΧΙΟΝΙ = ΖΩΗ

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Spyros87
                        Αρχική Δημοσίευση από NEFOSKEPHS
                        Αρχική Δημοσίευση από Antspants

Με κουριερ μηπως μπορεις να τη στειλεις?
                        τι θα ελεγες για το καλοκαιρι στην ερατεινη??? σωστος??
                        "

ΧΙΟΝΙ = ΖΩΗ

Σχολιασμός

Working...
                        X