Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

on line shops

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• on line shops

εκτος απο το blue tomato, Ξερετε αλλα μαγαζια On line?
    εξωτερικου....για snowboard Κυριως...Edited by: TURMS

Snow is on my D.N.A.-ζητειται δουλεια στις Δολομιτικες Αλπεις

www.HOTZONE.TV

Exisou kalo me to blue-tomato.

Exoun idies KALES times. Idia politikh exodon apostolhs. Pano apo 200 euro FREE kai exoun kai ligo magaluterh gama se kapoies periptoseis. Polu axiopistoi!

blue-tomato.com kai HotZone.tv einai ta kalutera online shops kata tin gnomh mou!!!

Σχολιασμός

στο Hotzone τα δωρεαν εξοδα αποστολης ειναι για αγορες απο 250ε και πανω. στο BT ειναι απο 200ε. εχω παραγγειλει εδω και 4 μερες και απο τα 2 και περιμενω. προφανως το δωρεαν shipping ειναι πιο αργο απο το κανονικο courier και σιγουρα δεν ειναι next day. για να δουμε ποιος θα φτασει πρωτος...

Σχολιασμός

Έχω παραγγείλει από το sickandwrong.co.uk και από το snowboard asylum. Και τα 2 είναι από Αγγλία και με σωστό timing λίρας-ευρώ μπορείς να πετύχεις καλές τιμές.

Σχολιασμός

Πηρα φετος σανιδι δεστρες απο το wh1shop.de και εμεινα πολυ ευχαριστημενος!
          Μεσα σε 4 εργασιμες ηταν στο σπιτι μου!Ερχονται με acs courier

Σχολιασμός

ελαβα τα πραγματακια σημερα απο Bluetomato & hotzone. το δωρεαν shipping σημαινει οτι πρεπει να κανεις υπομονη. η παραγγελια εγινε την δευτερα 21/9 και τα παρελαβα σημερα. επειδη ειναι δωρεαν δεν παει αεροπορικως αλλα οδικως και μετα η dhl ή η ups τα δινει σε τοπικα courier οι οποιοι και τα παραδιδουν. η ολη διαδικασια πηρε 8 μερες και θα πηγαινε 9 αν δεν πηγαινα να τα παραλαβω εγω (ειχα κανει βλακεια και δηλωσα την διευθυνση του σπιτιου που δεν ειμαι ποτε[i]). τα ρουχαλακια ειναι σουπερ, ειδικα οταν ειναι σε μιση τιμη!!! ανυπομονω να τα δοκιμασωω"

Σχολιασμός

Ιταλία : www.iafstore.com. Λίγες εταιρείες (κυρίως SALOMON, SPYDER και δευτερευόντως ATOMIC, EIDER, CARRERA, K2 και 2-3 ακόμη) αλλά δωρεάν αποστολή με UPS, για παραγγελίες άνω των 100 Ευρώ και το κυριότερο δυνατότητα αντικαταβολής με επιπλέον 5 Ευρώ ανά αποστολή. Ενημέρωση ακριβούς ημέρας παράδοσης με e-mail από την UPS.

Γερμανία : www.ski-shop.de. Μεγάλη γκάμα, καλές προσφορές αλλά μεταφορά για Ελλάδα μόνο οδικώς (DPD με παράδοση από ACS). Αξιόπιστη μεν, αλλά κάνει μια εβδομάδα, συν-πλην 1 ημέρα και είναι πανάκριβη, (50 Ευρώ).

Σουηδία : www.skistore.se. Εξυπηρετεί Ελλάδα αλλά δεν έχω παραγγείλει για να εκφέρω γνώμη. Φαίνεται πολύ "κυριλέ", αλλά ακριβό μαγαζί με "εξειδίκευση στο freestyle.

Αγγλία : www.amazon.co.uk.com. (επίσης www.amazon.it/fr/de) Μεγάλη γκάμα σε ορισμένα είδη, π.χ. μάσκες. Τις καλές Smith Optics, Anon κλπ μόνο εκεί τις βρήκα. Σημείωση : Η ακριβή αποστολή (DHL Express) είναι όντως DHL. Ομως η φθηνή (DHL Standard) σημαίνει DHL Paket "όπερ μεθερμηνευόμενον": από Γερμανία - Ελλάδα : Γερμανικά Ταχυδρομεία - ΕΛΤΑ . Ούτε κωδικός, ούτε τίπτις. Η πιο πρόσφατη παραγγελία έφθασε με 15 ημέρες καθυστέρηση και στο μεταξύ την θεωρούσα χαμένη, αφού δεν υπάρχει δυνατότητα tracking για το κομμάτι Γερμανία - Ελλάδα

Διορθώνω μια αδικία για το Amazon. Αναλαμβάνουν την ευθύνη της αποστολής, εάν τους "πιέσεις" λίγο.
              Last edited by SAR1; 04-01-13, 03:15.

Σχολιασμός

να προσθέσω και εγώ το planet-sports.com δοκιμασμένο και με καλές τιμές...

ψάχνω αυτό το μπουφάν http://www.planet-sports.com/en/cate...duct_info.html
                το βρίσκω στα 170€ και λέω μήπως το πετύχω πουθενά λίγο φθηνότερα γιατί το βρήκα σε ένα μαγαζί στην πόλη μου και μου το αφήνει στα 120 αλλά δεν έχει medium...

επειδή το θέμα είναι λίγο παλιό αν ξέρετε και κανένα άλλο κατάστημα ή πετύχατε πουθενά το μπουφάν βοηθήστε....

Σχολιασμός

Αυτο που ψάχνεις θα το βρεις έδω, κοντα στην τιμή που αναφέρεις!

http://www.amazon.de/dp/B007UMR3EW/ref=asc_df_B007UMR3EW11494100?smid=A3JWKAKR8XB7XF& tag=geizhalspre03-21&linkCode=asn&creative=22494&creativeASIN=B007UM R3EW
                  Last edited by X-rider; 15-01-13, 16:38.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από X-rider Εμφάνιση μηνυμάτων
                    Αυτο που ψάχνεις θα το βρεις έδω, κοντα στην τιμή που αναφέρεις!

http://www.amazon.de/dp/B007UMR3EW/ref=asc_df_B007UMR3EW11494100?smid=A3JWKAKR8XB7XF& tag=geizhalspre03-21&linkCode=asn&creative=22494&creativeASIN=B007UM R3EW
                    ευχαριστω...

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από TURMS Εμφάνιση μηνυμάτων
                      εκτος απο το blue tomato, Ξερετε αλλα μαγαζια On line?
                      εξωτερικου....για snowboard Κυριως...Edited by: TURMS
                      Για να μην ψαχνεις αδικα εδω κι εκει θα τα βρεις ολα συγκεντρωμενα εδω

www.anyride.gr
                      Το βρισκω χρησιμο για να συγκρινω τιμες
                      Never summer

Σχολιασμός

Παιδιά στο blue tomato αυτό που γράφουν για δωρεάν μεταφορικά πάνω από 100 ευρώ ισχύει και για Ελλάδα?

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από fazz84 Εμφάνιση μηνυμάτων
                          Παιδιά στο blue tomato αυτό που γράφουν για δωρεάν μεταφορικά πάνω από 100 ευρώ ισχύει και για Ελλάδα?
                          για την ελλαδα ειναι δωρεαν πανω απο 200€... αλλιως ειναι 10€

Σχολιασμός

Ευχαριστω jimsakpt3.

Σχολιασμός

Ουφ ...... Ρε παιδιά, υπάρχει κάποιο αθλητικό κατάστημα η e-shop που μπορώ να βρω τιράντες για παντελόνι του σκι; Δεν βρίσκω πουθενά. Είδος προς εξαφάνιση είναι η τιράντες. Γνωρίζει κάποιος που μπορώ να προμηθευτώ.

Σχολιασμός

Working...
                              X