Snow Report Forum
Δεν έχετε συνδεθεί και υπάρχουν περιορισμοί

Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 10 από 57

Θέμα: 2η συναντηση Β.Ελλαδας-Βεροια 2/12/2017

Super Moderator Το avatar του χρήστη notios_polos
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη

2η συναντηση Β.Ελλαδας-Βεροια 2/12/2017

Εφτασε η ωρα για την δευτερη συναντηση μας εδω πανω.οπως και περυσι ετσι και φετος θα γινει στην βεροια για καφε ποτο και μετα σ αυτη την ταβερναρα με τα λουκουμοκρεατακια που μας πηγε ο σωτος.Και φετος βεροια μιας και πηγε γουρι περυσι...χαχαχα...του χρονου να μαστε γεροι βλεπουμε για που...
    ...(ΕΜΕΙΣ ΜΗΔΕΝΙΣΑΜΕ...)...και φετος θα μηδενισουμεΧ3...

Senior Member
    Περιοχή
    thessaloniki
    εγω λογο ταξιδιου δεν μπορεσα να ερθω στην πρωτη συναντηση αλλα σε αυτη θα ειμαι παρων πρωτα ο θεος!!! ξεχασες να πεις για τα παιδακια τα αρνισια που εγλυφες τα δαχτυλα σου!!!🤣🤣🤣

Senior Member Το avatar του χρήστη TRILOFIANOS
    Περιοχή
    Τρίλοφος Θεσ/νίκης 210μ.
    Βαγγελη δυστυχως δε θα μπορεσω να ερθω και ηθελα πολυ.Δουλευω εκεινη τη μερα μεσημερι με βραδυ.Ωραια η Βεροια.
    Γιωργος...Ο τελευταίος αισιοδοξος Θεσσαλονικιος

Senior Member Το avatar του χρήστη Nikos.fydas
    Περιοχή
    Ανδρομάχη, Πιερίας - Θεσσαλονίκη
    Καλησπέρα..
    Υπέροχη η ιδέα για Βέροια Βαγγέλη! Λογικά αν όλα πάνε κατ'ευχην θα ρθω και εγώ. Ωστόσο, θέλω να μου πείτε αν θα πάμε με αμάξι ανά 4-5 άτομα πχ και να μοιραστούμε τα εξοδα, τι λέτε? Είναι νωρίς ακόμη βεβαια, αλλά θα σας πω για σίγουρα αν ρθω τις επόμενες μέρες για να τα κανονίσουμε από νωρις😄😄

Senior Member Το avatar του χρήστη [weathermaniac]
    Περιοχή
    Λάρισα[85μ.]-Ιωάννινα[519μ.]
    δεν ξέρω και πάλι, αν θα έρθω. Θα πρέπει να είμαι Λάρισα για ένα εμβόλιο που θα κάννω, ενώ γενικά είναι κοντά στην ημερομηνία που πιστεύω ότι θα αρρωστήσω. Δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορούσε να με φέρει ο πατέρας μου. Πέρσι που μετά από πολλές συζητήσεις που τον έπεισα πέρσι, τελικά την προηγούμενη μέρα έπαθα γαστρεντερίτιδα. Γενικά το κόβω πολύ χλωμό και πάλι.
    Το φθινόπωρο τελείωσε πριν καν αρχίσει. Οπότε ο στόχος για τον χειμώνα είναι ένας φυσιολογικός χειμώνας. [χαιρέτα μας τον πλάτανο δηλαδή]
    Έσπασε η 6ετία χωρίς 30ποντο. Να ξαναμηδενίσουμε?

Senior Member Το avatar του χρήστη panos erythrea
    Περιοχή
    Νέα Ερυθραία
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από [weathermaniac] Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ξέρω και πάλι, αν θα έρθω. Θα πρέπει να είμαι Λάρισα για ένα εμβόλιο που θα κάννω, ενώ γενικά είναι κοντά στην ημερομηνία που πιστεύω ότι θα αρρωστήσω. Δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορούσε να με φέρει ο πατέρας μου. Πέρσι που μετά από πολλές συζητήσεις που τον έπεισα πέρσι, τελικά την προηγούμενη μέρα έπαθα γαστρεντερίτιδα. Γενικά το κόβω πολύ χλωμό και πάλι.
    Βρε Μιχαλη αν προβλέπεις ποτε θα αρρωστήσεις κιόλας εκτος απο τον καιρο, το εχεις παει πολυ μακριά

Senior Member Το avatar του χρήστη [weathermaniac]
    Περιοχή
    Λάρισα[85μ.]-Ιωάννινα[519μ.]
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panos erythrea Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε Μιχαλη αν προβλέπεις ποτε θα αρρωστήσεις κιόλας εκτος απο τον καιρο, το εχεις παει πολυ μακριά
    Γενικά επειδή μου αρέσουν τα πειράματα και οι μετρήσεις, είπα να αρχίσω να καταγράφω την συχνότητα, τα συμπτώματα, και τις ημερομηνίες που αρρωσταίνω, σε συνάρτηση κιόλας με το πότε αρρώστησα την τελευταία φορά.
    Γενικά πέφτω, αρκετά έως πολύ μέσα στις προβλέψεις, για να μην πω προγνώσεις, αφού συνήθως, το λάθος πρόγνωσης δεν είναι πάνω από 5 μέρες πριν ή μετά το διάστημα.. Κατά 90% θα έχω αρρωστήσει, ότι και να κάνω μέχρι τις 5 Δεκέμβρη, από 25 περίπου Νοέμβρη.

Και το λέω στα σοβαρά, και όχι για πλάκα. Όσοι με ξέρουν από κοντά τους το έχω αποδείξει πολλές φορές έμπρακτα..
    Το φθινόπωρο τελείωσε πριν καν αρχίσει. Οπότε ο στόχος για τον χειμώνα είναι ένας φυσιολογικός χειμώνας. [χαιρέτα μας τον πλάτανο δηλαδή]
    Έσπασε η 6ετία χωρίς 30ποντο. Να ξαναμηδενίσουμε?

Senior Member Το avatar του χρήστη panos erythrea
    Περιοχή
    Νέα Ερυθραία
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από [weathermaniac] Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικά επειδή μου αρέσουν τα πειράματα και οι μετρήσεις, είπα να αρχίσω να καταγράφω την συχνότητα, τα συμπτώματα, και τις ημερομηνίες που αρρωσταίνω, σε συνάρτηση κιόλας με το πότε αρρώστησα την τελευταία φορά.
    Γενικά πέφτω, αρκετά έως πολύ μέσα στις προβλέψεις, για να μην πω προγνώσεις, αφού συνήθως, το λάθος πρόγνωσης δεν είναι πάνω από 5 μέρες πριν ή μετά το διάστημα.. Κατά 90% θα έχω αρρωστήσει, ότι και να κάνω μέχρι τις 5 Δεκέμβρη, από 25 περίπου Νοέμβρη.

Και το λέω στα σοβαρά, και όχι για πλάκα. Όσοι με ξέρουν από κοντά τους το έχω αποδείξει πολλές φορές έμπρακτα..
    Μιχαλη μου παραδινομαι και υποκλίνομαι!!!μετά τα μερομηνια εχουμε και τα μεραρρωστια....χαχα να εισαι καλα και εύχομαι να πέσεις εξω την μέρα συνάντησης και να εισαι καλα!

Super Moderator Το avatar του χρήστη notios_polos
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    μιχαηλ ποια ειναι αντιεμπορικη ημερομηνια για αρρωστια?..να την κανουμε την μεθεπομενη συναντηση κατα κει ρε παιδι μου
    ...(ΕΜΕΙΣ ΜΗΔΕΝΙΣΑΜΕ...)...και φετος θα μηδενισουμεΧ3...

Super Moderator
    Περιοχή
    Κρυονέρι 365μ.
    χαχαχα...θεουλης ο Μιχαλάκης!!!!
    ΚΑΛΗ ΣΕΖΟΝ!!

Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •