Snow Report Forum
Δεν έχετε συνδεθεί και υπάρχουν περιορισμοί

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 22

Θέμα: Η επιστροφή του καύσωνα αρχή Αυγούστου

Super Moderator Το avatar του χρήστη notios_polos
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    δεν σου εφτασε η παολα τζαφρετζι τωρα θες και την λαουρα αρμετζη...που τον βλεπεις τον καυσωνα?το μελτεμι που θα χουμε το κανεις γαργαρα?τα δυτικα και τα βορεια μακρια απο θαλασσα ισως να εχουν ζεστη αλλα φυσιολογικη..καυσωνας γενικευμενος με την σωστη εννοια του ορου δεν υπαρχει πουθενα παρα μονο στο μυαλο σου
    ΒΡΥΑ!!! ΚΑΙ ΛΕΙΧΗΝΕΣ!!! ΦΥΤΡΩΣΑΝ ΚΑΤΑΜΕΣΗΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ.....(ΕΜΕΙΣ ΜΗΔΕΝΙΣΑΜΕ...)

Είμαι πολύ πολύ χαρούμενος.o καύσωνας φαίνεται να την κοπανησε πάλι για ην Ελλαδα αλλά τη Παρασκευή πάω Μαγιόρκα και βλέπω στους χάρτες ότι είναι μες τα μωβακια.

Τέλεια! Τέλεια ! Τέλεια!

Senior Member Το avatar του χρήστη panos erythrea
    Περιοχή
    Νέα Ερυθραία
    Καύσων προ των πυλών. Η πύρινη γλώσσα της Σαχάρας θα εκτοξευθεί ως αν του φιδιού και θα ξερογλύφει την χωρα μας. Χριστιανοί τρεχάτε. Κλείστε γίδια πρόβατα στο μαντρί με μπόλικο νερό. Μαζευτε χήρες και ορφανά απο τους δρομους και ας ελπίσουμε ο θεος να μας ελεήσει...βοήθειά μας!!

Senior Member Το avatar του χρήστη [weathermaniac]
    Περιοχή
    Λάρισα[85μ.]-Ιωάννινα[519μ.]
    Όσοι Πάνο δεν τυφλώθηκαν από τον προηγούμενο καύσωνα επειδή εξατμίστηκε το νερό από τα μάτια τους θα γίνει τώρα αφού θα έχουμε 80 βαθμούς και όχι 70
    Με την ευχή η άνοιξη και το καλοκαίρι να έχει πολλά από αυτά:https://www.youtube.com/watch?v=ze6hKctqBNg, και εγώ να είμαι στην θέση του τύπου με το αυτοκίνητο, αρκεί να προσγειωθώ σε λίμνη
    Υ.Γ.
    Σε 30 χρόνια ο καιρός θα ελεγχθεί πλήρως. Ξέρετε από ποιον.

Η Chanel έβγαλε ένα διαφημιστικό βίντεο που λέει :" ο Ήλιος βρίσκεται παντού σ αυτή τη χώρα" και σεις χαίρεστε με βροχές μες το καλοκαίρι.

Και μη χειρότερα!!

Τέτοια λατρεία στις λάσπες!!

Senior Member Το avatar του χρήστη [weathermaniac]
    Περιοχή
    Λάρισα[85μ.]-Ιωάννινα[519μ.]
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Κωστας. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Chanel έβγαλε ένα διαφημιστικό βίντεο που λέει :" ο Ήλιος βρίσκεται παντού σ αυτή τη χώρα" και σεις χαίρεστε με βροχές μες το καλοκαίρι.

Και μη χειρότερα!!

Προσωπικά την χθεσινή καταιγίδα που δεν μας επηρέασε καλά, αλλά είχε εντυπωσιακό ουρανό την απόλαυσα περισσότερο από την κακοκαιρία με τα 134 χιλιοστά που έπεσαν στην Λάρισα. Δεν μου αρέσει η λάσπη τόσο πολύ όσο το να απολαμβάνουν θέαμα τα ματάκια μου. Την προηγούμενη φορά, μόνο ένα γκρίζο πράγμα υπήρχε, δεν λέω προτιμώ τις λάσπες από τον ήλιο, αλλά σιχαίνομαι τον ήλιο, που σημαίνει ότι απλά, με τις λάσπες είμαι οκ. Μην συγχέεις τον καιρό της Αγγλίας, με εδώ. Εκεί μια ζωή θα βρίσκεσαι μέσα στην μετριότητα.
    Το καλοκαίρι στα ηπειρωτικά χαρακτηρίζεται από καταιγίδες, αν δεν τις είχαμε θα μιλούσαμε για καλοκαίρι κάποιας άλλης περιοχής, και όχι ηπειρωτικής Ελλάδας
    Με την ευχή η άνοιξη και το καλοκαίρι να έχει πολλά από αυτά:https://www.youtube.com/watch?v=ze6hKctqBNg, και εγώ να είμαι στην θέση του τύπου με το αυτοκίνητο, αρκεί να προσγειωθώ σε λίμνη
    Υ.Γ.
    Σε 30 χρόνια ο καιρός θα ελεγχθεί πλήρως. Ξέρετε από ποιον.

Senior Member Το avatar του χρήστη OASIS
    Περιοχή
    ΚΟΡΩΠΙ
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Κωστας. Εμφάνιση μηνυμάτων

Και μη χειρότερα!!

http://www.economy365.gr/article/305...n-ellada-video
    Ο χειμώνας αν δεν πιάσει κι ο χιονιάς αν δεν πλακώσει,
    ούτε λάδι, ούτε στάρι, ούτε ανθούς η γη θα δώσει.

Senior Member
    Περιοχή
    acharnes 204m
    Ο ήλιος στην Ελλάδα και η μούχλα στη δυτική Ευρώπη, είναι όπως το "μπορείς να τρώς κάθε μέρα μουσακά";
    Λογικό είναι αυτοί να επιζητούν λιγάκι ήλιο και εμείς λιγάκι μουχλίτσα. Απόλυτα φυσιολογικό. Μην τρελαθούμε κιόλας...

Senior Member Το avatar του χρήστη panos erythrea
    Περιοχή
    Νέα Ερυθραία
    Ο ηλιος ειναι υπέροχος το καλοκαίρι. Ο καύσωνας δεν ειναι. Ειδού η διαφορά η οποια ειναι και διακριτή απο παιδι πρώτης δημοτικού και περα! Βεβαιως ομως ειναι μεσα στο προγραμμα και ουδεις μπορει να παρέμβει παρα μονο να υπομένει...!

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panos erythrea Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο ηλιος ειναι υπέροχος το καλοκαίρι. Ο καύσωνας δεν ειναι. Ειδού η διαφορά η οποια ειναι και διακριτή απο παιδι πρώτης δημοτικού και περα! Βεβαιως ομως ειναι μεσα στο προγραμμα και ουδεις μπορει να παρέμβει παρα μονο να υπομένει...!
    Εσύ χαιροσουν με τις βροχές.

Μη μας τσαμπουνας ότι τάχα δε χαιροσουν. Παραδεξου το.

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας