Snow Report Forum
Δεν έχετε συνδεθεί και υπάρχουν περιορισμοί

Σελίδα 3 από 75 ΠρώτηΠρώτη 123451353 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 747

Θέμα: Σχολιασμός καιρικών χαρτών - Μάρτιος 2017

Senior Member Το avatar του χρήστη swter
    Περιοχή
    Π.Φαληρο-Καλλιτεχνουπολη-Αβδελλα
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από salonikatasos Εμφάνιση μηνυμάτων
    νορμάλ πράγματα για μάρτη από την άποψη ότι πλέον οι 3 και 4 βαθμοί πάνω από τα κλιματικά θεωρούνται νορμάλ

θερμοκρασιακά δεν με ενδιαφέρει πλέον τι θα κάνει,αφού στη χειρότερη θα παίζουμε στις χθεσινές τιμές,δηλαδή ακόμα και με βροχές μονοψήφιες μέγιστες πολύ δύσκολα θα ξαναδούμε. η ευχή μου απλά είναι να έχει όσο το δυνατόν λιγότερες βροχές
    Που ησουν 3 μηνες που ηταν χαμηλοτερη απο 3 μεχρι 10 σε μεγαλα διαστηματα? Δυστυχε ,3 μηνες σου πηρε να γραψεις....
    carpe diem - αδραξε την ημερα

If I have seen further it is by standing on the shoulders of giants

Senior Member Το avatar του χρήστη salonikatasos
    Περιοχή
    Ανάληψη
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από swter Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που ησουν 3 μηνες που ηταν χαμηλοτερη απο 3 μεχρι 10 σε μεγαλα διαστηματα? Δυστυχε ,3 μηνες σου πηρε να γραψεις....
    μάλλον πρέπει να κάνεις μια εξέταση στο ιατρείο σου,γιατί νομίζω οφθαλμίατρος είσαι. κάνε την λοιπόν και μετά έλα να μου ξαναπείς αν έχω να γράψω 3 μήνες
    μηδενίσαμε,αλλά δεν τελειώσαμε...

Senior Member Το avatar του χρήστη salonikatasos
    Περιοχή
    Ανάληψη
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από korfalonas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και γιατι ειναι να μην βρεξει απο ζαχαρη εισαι και φοβασαι μην λιωσεις?Η ευχη σου ειναι και καταρα για ενα μεγαλο κομματι του ελληνικου πληθυσμου...συνελθε.
    το αν είναι κατάρα για μεγάλο κομμάτι του ελληνικού πληθυσμού είναι δικιά σου άποψη. εγώ λέω ότι οι βροχές είναι κατάρα για πολλούς έλληνες που στηρίζονται στον τουρισμό. και για πολλούς επιχειρηματίες που βλέπουν τα μαγαζιά τους να γεμίζουν όταν έχει καλό καιρό και βγαίνει ο κόσμος έξω να κάνει τα ψώνια του και να πιει τον καφέ του.

γι αυτό σύνελθε εσύ και κάνε κουμάντο στα δικά σου τα γούστα. εγώ δεν γουστάρω τις βροχές,τώρα αν αυτό σε βρίσκει σύμφωνο ή όχι,με αφήνει παντελώς αδιάφορο.
    μηδενίσαμε,αλλά δεν τελειώσαμε...

Senior Member Το avatar του χρήστη Pupazzo di Neve
    Περιοχή
    Ιωνία Θεσ/νικης-Δίστρατο
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από INUIT Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα στους παραμενοντες ...καλη Σαρακοστη !!!
    Που ισαι ρε Χρηστο.. Σε χασαμε!

Senior Member Το avatar του χρήστη Pupazzo di Neve
    Περιοχή
    Ιωνία Θεσ/νικης-Δίστρατο
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Pupazzo di Neve Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που ισαι ρε Χρηστο.. Σε χασαμε!
    εισαι****

Senior Member
    Περιοχή
    Καλαμάτα
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από salonikatasos Εμφάνιση μηνυμάτων
    το αν είναι κατάρα για μεγάλο κομμάτι του ελληνικού πληθυσμού είναι δικιά σου άποψη. εγώ λέω ότι οι βροχές είναι κατάρα για πολλούς έλληνες που στηρίζονται στον τουρισμό. και για πολλούς επιχειρηματίες που βλέπουν τα μαγαζιά τους να γεμίζουν όταν έχει καλό καιρό και βγαίνει ο κόσμος έξω να κάνει τα ψώνια του και να πιει τον καφέ του.

γι αυτό σύνελθε εσύ και κάνε κουμάντο στα δικά σου τα γούστα. εγώ δεν γουστάρω τις βροχές,τώρα αν αυτό σε βρίσκει σύμφωνο ή όχι,με αφήνει παντελώς αδιάφορο.
    Τον ίδιο τον καιρό τον ρωτήσατε αν γουστάρει την άποψη του καθενός μας??Για την ακρίβεια στα @@@ια του μας γράφει ο κύριος που λέγεται "Καιρός"!!!

Senior Member Το avatar του χρήστη [weathermaniac]
    Περιοχή
    Λάρισα[85μ.]-Ιωάννινα[519μ.]
    Γενικά οι εικόνες για αρκετά μετά είναι καλές με διαδοχικά χαμηλά. Για ψυχρή εισβολή ούτε λόγος, μπορεί να εμφανίζεται τυχαία σε κάποια ραν.
    Με την ευχή η άνοιξη και το καλοκαίρι να έχει πολλά από αυτά:https://www.youtube.com/watch?v=ze6hKctqBNg, και εγώ να είμαι στην θέση του τύπου με το αυτοκίνητο, αρκεί να προσγειωθώ σε λίμνη
    Υ.Γ.
    Σε 30 χρόνια ο καιρός θα ελεγχθεί πλήρως. Ξέρετε από ποιον.

Senior Member
    Περιοχή
    Πυργι-Χιος,Χανια
    Μακαρι φιλε να ερθει κανενα χαμηλο γιατι δευτερη σερι χρονια αναβροχια παει πολυ αλλα και να μην ερθει οπως μαθαμε σημερα θα ωφεληθουν τουλαχιστον οι καφετεριες...τι και αν ζημειωνεται ο πρωτογενης τομεας και εχουμε πυρκαγες φλεβαρη μηνα...ψιλοπραγματα,και μην ξεχναμε αλλο γουστα αλλο χαιρεκακια.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη korfalonas : 27-02-17 στις 22:00
    Κωστας

Super Moderator Το avatar του χρήστη sotos*snow
    Περιοχή
    Μακροχώρι Ημαθίας
    Εγώ πλέον μετά από έναν τόσο γεμάτο Ιανουάριο ειδικά όσον αφορά το ψύχος στην περιοχή μου αφού δεν χιόνισε αξιόλογα εδώ..θέλω να μην ξανακάνει σημαντική εισβολή πλέον και φέρει μόνο καταστροφές στις παραγωγές των ανθρώπων....βροχούλες και χαμηλά να έχει απλά να μην κάνει μείον..ούτε μιση ώρα αναστροφή δεν θέλω την χόρτασα και με το παραπάνω φέτος πρέπει να έκανε πάνω από 50 μέρες με αρνητικές ελάχιστες ή μηδενικές...
    Μετεωρολογικός Σταθμός Μακροχωρίου:
    http://penteli.meteo.gr/stations/veroia/
    Κάμερα Μακροχωρίου:
    http://penteli.meteo.gr/stations/veroia/makrohori.jpg

Super Moderator Το avatar του χρήστη notios_polos
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από [weathermaniac] Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικά οι εικόνες για αρκετά μετά είναι καλές με διαδοχικά χαμηλά. Για ψυχρή εισβολή ούτε λόγος, μπορεί να εμφανίζεται τυχαία σε κάποια ραν.
    θεμα χρονου εστω και εικονικα να εμφανιστεί και ψυχρη εισβολή ασχετα αν γινει η όχι στην πραγματικοτητα.προδιαθετει για κατι τετοιο το στησιμο των εμποδισμων και το σχετικο ξεφούσκωμα του ατλαντικου μετα από 1 σχεδόν μηνα που το εταζαν τα μοντελα αλλα ποτε δεν ερχοταν,ισως τον μαρτη να ερθει τελικα
    ...(ΕΜΕΙΣ ΜΗΔΕΝΙΣΑΜΕ...)...και φετος θα μηδενισουμεΧ3...

Σελίδα 3 από 75 ΠρώτηΠρώτη 123451353 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας