Σελίδα 213 από 593 ΠρώτηΠρώτη ... 113163203211212213214215223263313 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 2.121 έως 2.130 από 5924

Θέμα: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014

Senior Member Το avatar του χρήστη ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ
    Περιοχή
    Μυτιλήνη
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από borios_polos Εμφάνιση μηνυμάτων
    και να μη κανει τιποτα μπαμπη τι θα κερδισω αν κλαιω 3 μηνες τον χειμωνα συν ενα τον μαρτιο το συνολο 4!!!!ουτε συ ουτε εγω ουτε κανενας λεει οτι εχουμε περασει κανα σουπερ χειμωνα...αλλα προτιμω να ψαχνω την αλλαγη ειτε ερθει ειτε δενε ρθει παρα να τραβαω κουπι αρνητικης ψυχολογιας 4 μηνες...θα ξεσπασω καπου τον μαρτιο αν ολα πανε στραβα και θα εχω γλιτωσει 120 μερες γρινιας και θα εχω κερδισει 120 μερες ψυχικης ηρεμιας...νομιζω συμφερει
    Συμφωνώ απόλυτα...καλά δεν κλαίμε, απλά μας μένει η πίκρα και ένα γιατί και πάμε για άλλα... Εξάλλου έχει η ζωή μας τόσα προβλήματα που καλούμαστε καθημερινά να επιλύσουμε, οπότε δεν χρειάζεται να βάλουμε ακόμα ένα..
    ΤΟ ΝΙΚΑΝ ΑΥΤΟΝ ΠΑΣΩΝ ΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΗ ΤΕ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΗ, ΤΟ ΔΕ ΗΤΤΑΣΘΑΙ ΑΥΤΟΝ ΥΦ' ΕΑΥΤΟΥ ΠΑΝΤΩΝ ΑΙΣΧΙΣΤΟΝ ΤΕ ΑΜΑ ΚΑΙ ΚΑΚΙΣΤΟΝ (ΠΛΑΤΩΝ)

Senior Member Το avatar του χρήστη borios_polos
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ απόλυτα...καλά δεν κλαίμε, απλά μας μένει η πίκρα και ένα γιατί και πάμε για άλλα... Εξάλλου έχει η ζωή μας τόσα προβλήματα που καλούμαστε καθημερινά να επιλύσουμε, οπότε δεν χρειάζεται να βάλουμε ακόμα ένα..
    ακριβως...
    ο μη χειμωνας μου να γινει...ο ανοιξιατικος καιρικος εφιαλτης σας...και το καλοκαιρινο βατερλο σας

Senior Member Το avatar του χρήστη SOTOS NIKAIA
    Περιοχή
    NIKAIA-PEIRAIAS
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από borios_polos Εμφάνιση μηνυμάτων
    και να μη κανει τιποτα μπαμπη τι θα κερδισω αν κλαιω 3 μηνες τον χειμωνα συν ενα τον μαρτιο το συνολο 4!!!!ουτε συ ουτε εγω ουτε κανενας λεει οτι εχουμε περασει κανα σουπερ χειμωνα...αλλα προτιμω να ψαχνω την αλλαγη ειτε ερθει ειτε δενε ρθει παρα να τραβαω κουπι αρνητικης ψυχολογιας 4 μηνες...θα ξεσπασω καπου τον μαρτιο αν ολα πανε στραβα και θα εχω γλιτωσει 120 μερες γρινιας και θα εχω κερδισει 120 μερες ψυχικης ηρεμιας...νομιζω συμφερει
    σε βρισκω τζαμι χιονισει δεν χιονισει και μονο που ξεχναμε τις αφραγγιες μας φτανει........αν και θα χιονισει τελικα
    GR-NIKAIA-KRHTH-ο καιρος δεν ειναι τροικα να κανει περικοπες φετος θα τα δουμε ολα

Senior Member
    Περιοχή
    αθηνα.Αγ.δημητριος

Senior Member Το avatar του χρήστη borios_polos
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από beach-snow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπράβο παλικάρι Βαγγέλη....αυτός είσαι....η απόλυτη εικόνα του καιρο-χιονόφιλου με θέση, σκέψη και ιδέα...και φυσικά μακριά από γκρίνια ακόμη και στα δύσκολα!!!
    οταν σε διαβαζα κωστα πριν γραφτω στο φορουμ θαυμαζα την αισιοδοξια σου οχι γιατι επεφτες μεσα η εξω...αλλα γι αυτο που γραφω πιο πανω..μου προσφερες ηρεμια στο μυαλο...το οτι δεν μπορω να σκεφτομε αρνητικα δεν σημαινει οτι δεν σκεφτομε καθολου και βλεπω οραματα...αλλα εσυ και οι μισοι εδω μεσα το καταλαβαινουν οι αλλοι μισοι οχι...απλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι ενω εμεις δεν τρολλαρουμε( επιτελους το ειπα κι εγω για πρωτη φορα αυτον τον ορο) και δεν θελουμε να αλλαξουμε κανεναν .απο την αλλη μερια πρεπει σονι και καλα να αλλαξουμε εμεις...ε οχι ρε δεν αλλαζουμε...που να χτυπατε τον πισινο σας στο πατωμα
    ο μη χειμωνας μου να γινει...ο ανοιξιατικος καιρικος εφιαλτης σας...και το καλοκαιρινο βατερλο σας

Senior Member
    Περιοχή
    αθηνα.Αγ.δημητριος
    παιδια με αυτο θαβεται ολη η ελλαδα απο χιονι.?η κανω λαθος?το ξερω ειναι μακρια αλλα 3 κατεβιασιες δειχνει ο φεβρουαριος

Senior Member Το avatar του χρήστη phanis777
    Περιοχή
    kαστελλα-Δερβενι Κορινθιας
    Αυτο θα ηταν το τελος των αγαθων του πολιτισμου στη Αθηνα.
    " A day in the life "

Senior Member
    Περιοχή
    αθηνα.Αγ.δημητριος
    να δουμε θα το αλλαξει

Senior Member Το avatar του χρήστη dimisg
    Περιοχή
    Ανώ Τούμπα - Πάπιγκο
    Χωρίς υετό στο μεγαλύτερο μέρος τις χώρας

Senior Member
    Περιοχή
    αθηνα.Αγ.δημητριος
    για ποτε λες χωρις υετο?

Σελίδα 213 από 593 ΠρώτηΠρώτη ... 113163203211212213214215223263313 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας