Snow Report Forum
Δεν έχετε συνδεθεί και υπάρχουν περιορισμοί

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 57

Θέμα: ΠΗΛΙΟ ΧΕΙΜΩΝΑΣ 2013-2014

Member Το avatar του χρήστη Bumps
    Περιοχή
    HELLAS
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από detox Εμφάνιση μηνυμάτων
    κάτσε να δεις αμα ανοίξουν κ το καταφύγιο τι έχουν να πάθουν
    H2 0 & -10c =

Senior Member
    Περιοχή
    Χάνια-Πηλίου
    http://voliotaki.blogspot.gr/2013/12/x.html

καλα το πατε..εχτε χρονο ακομα.....

Senior Member Το avatar του χρήστη detox
    Περιοχή
    volos
    Το ειδα και γω.... Τι να πω ελπιζω να προλαβουν αλλα να κανουν και σωστη δουλεια.
    detox

Senior Member Το avatar του χρήστη detox
    Περιοχή
    volos
    detox

Member Το avatar του χρήστη Bumps
    Περιοχή
    HELLAS
    πόσες φορές τόπαμε??
    ο 'σύμβουλος' είναι για τα ..νησιά ( κ εκει με επιφυλάξεις )

H2 0 & -10c =

Senior Member Το avatar του χρήστη bbc
    Περιοχή
    paralia
    Και ο Μπέος θα κατέβει για Δήμαρχος!

«Χαλάνε» κόσμο οι νέες δηλώσεις του Αχιλλέα Μπέου μετά από συνέντευξή του στον «Βόλος 986». Μάλιστα ομολόγησε ότι σκέπτεται σοβαρά το ενδεχόμενο να κατέβει για δήμαρχος Βόλου και τόνισε πως….

οι δικαστικές του περιπέτειες δεν μπορούν να σταθούν βάσει νόμου εμπόδιο σ’ αυτό του το εγχείρημα.
    «Ο Βόλος είναι η ωραιότερη πόλη στην Ελλάδα, στις καλύτερες της Ευρώπης και έχει τις δυνατότητες να είναι μία τελείως ανεξάρτητη οικονομία από πόρους, που θα έχουν γίνει από την προσέλευση πολλών τουριστών και από τα έργα που θα γίνουν στις υποδομές».
    Αναλυτικά τα όσα δήλωσε ο Αχιλλέας Μπέος:
    «Αυτή τη χρονική στιγμή έχει την προτεραιότητα να καθαρίσει το όνομά μου και των παιδιών μου. Αν πουν κάποιοι ότι είμαι υπόδικος, τους λέω ότι μέχρι να τελεσιδικήσει η απόφαση του Αρείου Πάγου, έχω δικαίωμα να βάλω υποψηφιότητα για δήμαρχος, για βουλευτής, για οτιδήποτε. Για ν’ ασχοληθώ όμως, πρέπει να δώσω όλη μου την ενέργεια. Είμαι υπό σκέψη, αλλά για να πάρω την απόφαση, κριτήριό μου θα είναι η πόλη του Βόλου να έχει μία άλλη εικόνα μετά τη θητεία μου.
    Δεν είμαι πολιτικός αλλά αληθινός. Θα είμαι δίπλα στα προβλήματα του Βόλου. Αν πάρω την απόφαση, ο Αχιλλέας Μπέος δε θα έχει αντίπαλο και θα είναι δήμαρχος όλων των πολιτών, για όλους τους Βολιώτες και αντικειμενικός. Δεν υπάρχει εδώ Νέα Ιωνία ή Βόλος. Αλλιώς σκέπτομαι στο ποδόσφαιρο, διαφορετικά θα ενεργώ εκεί. Δεν ήρθε η ώρα αυτή, όταν έρθει οι αντίπαλοί μου θα το μάθουν. Δίνεται μία ευκαιρία να έχει ο Βόλος έναν δήμαρχο που θα παραμιλάει όλη η Ελλάδα.
    Να ξέρετε ότι αυτό που θα πω, θα το νιώσει και ο πιο φανατικός Νικιώτης. Εγώ δεν είμαι πολιτικός. Με πλησίασε πολύς κόσμος, με πίεσε πολύς κόσμος. Την απόφαση θα την πάρω κοντά στις γιορτές, για να πάρει και ο κόσμος ένα ευχάριστο μήνυμα από τον Αϊ Βασίλη. Όταν το αποφασίσω, ας μην κατέβουν πολλοί, γιατί θα τρέχω μόνος μου. Και οι συνεργάτες μου δε θα είναι πολιτικοί, αλλά φρέσκοι και νέοι άνθρωποι, που θα τους γράψει η ιστορία. Κάντε ένα γκάλοπ στους Νικιώτες αν με ήθελαν για πρόεδρο. Αν με ήθελαν, γιατί να μη με θέλουν για δήμαρχο;».
    http://www.realpolitics.gr

Junior Member
    Περιοχή
    νεοι επιβατες θεσσαλινικη
    καλησπερα σε ολους.μηπως υπαρχει καποιο τηλεφωνο για το καταφυγιο που να ισχυει?

Junior Member Το avatar του χρήστη blizzard
    Περιοχή
    Βολος
    Χάνια Πηλίου Live:

http://www.livestream.com/astratv3g

Καλημέρα.ξέρουμε αν έχουν κρεμαστεί τα καρεκλάκια στο χιονοδρομικό? Γιατί δεν πατάνε τις πίστες να διατηρηθεί περισσότερο το χιόνι και να πιάσει καλύτερα το επόμενο?

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας