Snow Report Forum
Δεν έχετε συνδεθεί και υπάρχουν περιορισμοί

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 20

Θέμα: Εξαιρετική συμπεριφορά προσωπικού στο ΧΚ

Senior Member Το avatar του χρήστη Burtonstyle
    Περιοχή
    Panorama-thess
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Chris82 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπράβο τους, αλλά βέβαια κάποια στιγμή θα πρέπει να αλλάξουν αυτό το απαρχαιωμένο σύστημα (να ήταν το μόνο)... Τουλάχιστον στο πισοδέρι τα βραχιολάκια δε φεύγουν...Όχι να αγχωνόμαστε και για αυτό !
    Φίλε συνονόματε έχεις ένα δίκιο αλλά με τη παρούσα κατάσταση και αυτά καλά είναι... Τα καρτελάκια είναι το λιγότερο.. θα μπορούσε να γίνει πιο ουσιαστική αλλαγή σε λίφτ, πίστες, υποδομές.... όντως ας μην γκρινιάζουμε γιατί και τα ΧΚ με ότι μπορούν λειτουργούν... Εμένα μου έκανε εντύπωση στο Ελατοχώρι που ήμουν ότι τα καρτελάκια έγραφαν επάνω σεζόν 2009-2010... Αλλά αυτό είναι το λιγότερο...

ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΚΡΙΣΕΩΝ

http://www.odik.gr/

Junior Member
    Περιοχή
    Πτολεμαΐδα
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Chris82 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τουλάχιστον στο πισοδέρι τα βραχιολάκια δε φεύγουν...
    Προσωπικά αυτό το σύστημα στο Πισοδέρι το θεωρώ άθλιο. Το μπουφάν μου έχει ενσωματωμένο γάντι, οπότε το βραχιολάκι με υποχρεώνει να φοράω το μπουφάν ακόμα και όταν είμαι σε κλειστούς χώρους (!). Μια φορά που ρώτησα τον ταμία αν μπορώ εξαιτίας αυτού αν μπορώ να το βάλω σε κάποιο άλλο σημείο (πχ φερμουαρ) δεν το δέχτηκε κ μου μίλησε και πολύ αγενώς. Εντάξει ρε παιδιά, δεν έχουμε ως βασικό σκοπό της ζωής μας να σας κλέψουμε, ούτε να πουλάμε τις κάρτες σε άλλους! Δηλαδή σε όλον τον πλανήτη που τα χιονοδρομικά έχουν μαγνητικές κάρτες τι παθανε? Το επόμενο στάδιο για να είστε σίγουροι είναι να μας σφραγίζετε με κανα πυρωμένο σίδερο ή να μας κόβετε τα αυτιά σαν τα πρόβατα!

Και από εμένα μπράβο στους υπεύθυνους στα Πηγάδια!

Senior Member Το avatar του χρήστη drbalm
    Περιοχή
    katw apo to sinnefo
    Στο σέλι που σου δινουν δεματικο ται ραπ για το καρτελακι? την επομενη φορα που θα παω για σκι να μην ξεχασω να παρω και κοφτακι μαζι μου

Senior Member Το avatar του χρήστη koukos
    Περιοχή
    Near Thessaloniki
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από drbalm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο σέλι που σου δινουν δεματικο ται ραπ για το καρτελακι? την επομενη φορα που θα παω για σκι να μην ξεχασω να παρω και κοφτακι μαζι μου
    Κι ο νυχοκόφτης κάνει δουλειά!
    http://www.youtube.com/watch?v=olpZkEZD_3E&feature=related

Member Το avatar του χρήστη xtreme ng
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Burtonstyle Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχαχαχα ωραίος.....

Είχε πολύ αέρα..?? Ο Παράδεισος πως ήταν..?
    Είχε λίγο αέρα, κυρίως ψηλά που δεν υπάρχουν και δέντρα να τον κόβουν. Σε κάποια στιγμή μαλιστα έκανες και ξυρισμα ανετα στο πανω σαλε!!! Αλλα αυτα τα λουσα μονο στην κοψη της κορυφης.
    Κατω τπτ ιδιαιτερο.
    Ο παραδεισος αρκετα καλος χωρις παγο(!!) το πρωι, μετα λιγο σκαμενος λογω φρεσκου χιονου. Πατησαν και το λουκι, αλλα μετα απο 20 χιονοδρμομους σκαφτηκε και αυτο ( φρεσκο χιονι γαρ, θελει λιγο χρονο να κατσει!). Ωστοσο ωραια πουδρε αισθηση χωρις να κολαει!!!
    K2 EXTREME!!

Senior Member Το avatar του χρήστη valsam
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Στα πηγαδια προπερσυ με εμβολησε ακομη ενας λαλακας σκιερ ερχομενος απο πισω με αποτελεσμα να σπασει η μια δεστρα του snowboard και ημουν στην μεση του αριστοτελη και ειχε πολυ περπατημα για κατω και στελνω το φιλαρακι μου στον Tαμπουρη και μετα απο 10 λεπτα ηρθε το snowmobile και με κατεβασε,ουτε η expess service να΄ταν!

Snowreporter Το avatar του χρήστη Loof
    Περιοχή
    Νάουσα-Πηγάδια
    Γεια σου ρε valsam VIP snowboarder των Πηγαδιων.ολο λαλακες σκιερ βρίσκεις στα Πηγαδια!
    Για τους λαλακες σανιδαδες δεν λες τίποτα...που το παίρνουν όλο ευθεία!!!!

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Mt KostaS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή σε όλον τον πλανήτη που τα χιονοδρομικά έχουν μαγνητικές κάρτες τι παθανε? Το επόμενο στάδιο για να είστε σίγουροι είναι να μας σφραγίζετε με κανα πυρωμένο σίδερο ή να μας κόβετε τα αυτιά σαν τα πρόβατα!
    χαχαχα.Καλο!!!Πετυχημενο!

Senior Member Το avatar του χρήστη valsam
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Loof Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σου ρε valsam VIP snowboarder των Πηγαδιων.ολο λαλακες σκιερ βρίσκεις στα Πηγαδια!
    Για τους λαλακες σανιδαδες δεν λες τίποτα...που το παίρνουν όλο ευθεία!!!!
    Λαλακες loof εχει παντου και οτι και να καβαλανε ακομη και με ελκυθρο απλα σε εμενα ετυχε 4 φορες να με εμβολισουν ερχομενοι απο πισω σκιερ και αυτο γιατι στα πηγαδια και συγκεκριμενα στον Αριστολη πανε σκιερ που εχουν τεχνικη και τρεχουν αλλα δεν εχουν παιδεια!
    Οι σανιδαδες ναι οντος ξυνουν πολυ χιονι αλλα μην μου πεις οτι δεν εχει παρα πολλους βλακογκαζιαριδες-ευθειακιδες στα πηγαδια!

Senior Member Το avatar του χρήστη TURMS
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- στ
    εμενα ετυχε μια φορα και ητνα ρε συ εξωτερικο. Σε πιστα αυτοκινητοδρομο....ψιλοαδεια, καπου 3 φορες σε πλατος πχ απο αυτες στο Αρσουμπασι....τελος παντων.

το προβλημα με τους λαλακες σανιδαδες δεν λες τίποτα...που το παίρνουν όλο ευθεία ειναι οτι απλα πανε σε πιστες πιο δυσκολες απο οσο μπορουν...

Ολα ειναι θεμα παιδειας. και για τους δυο...

Snow is on my D.N.A.-ζητειται δουλεια στις Δολομιτικες Αλπεις

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία