Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 5 από 5

Θέμα: Διακοπες στην Στενη Ευβοιας

Junior Member
    Περιοχή
    Π.Τριοβ,Μηλος
    Δεν ξερω αν το δημιουργησα στη σωστη ενοτητα...τεσπα στο θεμα μας τωρα.Λοιπον εν διαφερομαι να παω οικογενειακως διακοπες στη Στενη αφου ειχα παει πριν λιγες μερες βολτα και μπορω να πω μου αρεσε πολυ σαν μερος και ειδικα σαν χειμερινος προορισμος.

Ξερει κανεις κανενα καλο ξενοδοχειο εκει και σχετικα φθηνο,μιλαω για 3 το πολυ διανυκτερευσεις απο 30/12-3/01/12?Εχω βρει μονο 2 απο ιντερνετ το hotel steni και το μουσικο πανδοχειο που παρεπιμπτοντως μου φανηκαν πολυ καλα και τα 2 αλλα δεν λενε τιμες..βεβαια ειναι πολυ νωρις ακομα αλλα ετοιμαζομαι [i]"

Senior Member Το avatar του χρήστη JIM FORD
    Περιοχή
    CORFU-SALONIKA
    Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ.............
    Σκοπιανοί και άλλοι διαβάστε ιστορία! ΕΣΤΙΝ ΟΥΝ ΕΛΛΑΣ ΚΑΙ Η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ!
    ΟΡΟΣ ΤΟΜΑΡΟΣ (ΟΛΥΤΣΙΚΑ) 1974 μ. / 28-12-11

Senior Member Το avatar του χρήστη Dirfis
    Περιοχή
    Χαλκίδα-Στενή-Παππάδες, Ευβοια
    Φιλε, κανε ενα τηλεφωνο και στο ξενοδοχειο Βασιλικη...και στο Hotel Dirfis. Το hotel steni ειναι το πιο φθηνο αν δεν κανω λαθος...σχετικα καλο, αλλα μην εχεις πολλες απαιτησεις.
    Αγγελος...Χαλκιδα!!!!

Senior Member Το avatar του χρήστη dirfi
    Περιοχή
    ΙΛΙΣΙΑ-ΧΑΛΚΙΔΑ
    Hotel Στενη μπορω να σου πω οτι για οικογενεια ειναι το ιδανικο. Δεν ξερω ποιοτητα δωματιων αλλα εχει μια πολυ ομορφη σαλα (με θεα ολο το χωριο) και στην μεση ενα τεραστιο τζακι ανοιχτο και απο τις 4 μεριες για τις χιονισμενες μερες του χειμωνα. Τα παιδια εκει ειναι πολυ εξηπερετικα. Για τον Ξενωνα Βασιλικη δεν μπορω να εκφερω γνωμη καθως ειναι νεος και δεν εχω ιδεα. Το μουσικο πανδοχειο ειναι λιγο ακριβουτσικο (κατοσταρα την βραδια) αλλα τα αξιζει Edited by: dirfi

Senior Member Το avatar του χρήστη dirfi
    Περιοχή
    ΙΛΙΣΙΑ-ΧΑΛΚΙΔΑ
    Ολα τα ξενοδοχεια-πανδοχεια-ξενωνες εδω: <a href=http://www.dirfys.gr/index.php?opti&#111;n=com_c&#111;ntent&amp;view=ar ticle&amp;id=6&amp;Itemid=10" target="_blank">http://www.dirfys.gr/index.php?option=com_content&amp;view=article&amp; id=6&amp;Itemid=10</a>"

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας