Snow Report Forum
Δεν έχετε συνδεθεί και υπάρχουν περιορισμοί

Σελίδα 2 από 39 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 389

Θέμα: Παρνασσός Χειμώνας 2011-2012

Super Moderator
    Περιοχή
    ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 170μ.
    οπότε τίποτα επίσημο,μπορεί να είναι και ράδιο αρβύλα

Administrator Το avatar του χρήστη snowreport
    Περιοχή
    Αθήνα
    είναι φοβερό πως μερικοί προτρέχουν να ανακοινώσουν κάτι γνωρίζοντας την σημερινή κατάσταση που βρίσκεται η Ελλάδα. Σε άλλο κόσμο ζουν?
    20 χρόνια Snow Report

Super Moderator
    Περιοχή
    ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 170μ.
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από arisk
    O Σ.Γιαννόπουλος που ανέβασε το θέμα παρακολουθεί από πολύ κοντά τις εξελίξεις στο ΧΚΠ.Μόλις σήμερα βγήκε το αποτέλεσμα του διαγωνισμού.Ίσως να μην πρόλαβαν να το ανεβάσουν στο site του ΧΚΠ
    καλά και ο Τοττός θα μπορούσε να παρακολουθεί το θέμα και να βγάλει ανακοίνωση.

Senior Member Το avatar του χρήστη spider.gr
    Περιοχή
    Παντού
    Παιδια η γνωμη μου ειναι οτι θα πρεπει πρωτα να ρωτατε και μετα να διαβαλετε το ονομα καποιου ποσο μαλλον οταν αυτον δεν τον ξερετε ή αν τον ξερετε και το κανετε τοτε τα πραγματα ειναι πολυ χειροτερα!!
    Απλα επειδη ο ανθρωπος ξερει πραγματα εκ των εσω, προλαβε και τα ανακοινωσε και ερχετε και απο κοντα η ανακοινωση του ΧΚΠ....
    Ελπιζω την επομενη φορα να ειστε πιο εγκρατεις και συναμα και πιο υπομονετικοι ειδικα εσυ φιλε μου ο snowreport" που λογω και της ιδιοτητα σου θα επρεπε να εισαι πιο διαλακτικος.
    Λιγο υπομονη παιδια και θα μας τα πουνε και δω τα νεα....

"
    Την υγειά μας ρε....
    www.skimag.gr

Junior Member
    Περιοχή
    IΛION
    Επειδή παραπάνω αναφέρεται το όνομά μου, απλά σας πληροφορώ ότι τα πράγματα είναι έτσι όπως τα λέω είτε θέλετε να το πιστέψετε είτε όχι! Εαν περιμένετε ανακοινώσεις και τυμπανοκρουσίες... τότε θα περιμένετε πολύ!
    Εξάλλου το θέμα δεν είναι κρυφό ούτε από την ΕΤΑ ούτε από κανένα. Όσο για τη πληροφόρησή μου είναι κατευθείαν από τους εν Ελλάδι αντιπροσώπους της Doppelmayr αλλά και της Leitner (Νουλίκας) που ήταν η ηττημένη εταιρεία στο διαγωνισμό.

Ωστόσο δεν περίμενα από σένα Πάνο τέτοια επίθεση αφού με ξέρεις χρόνια και έχουμε περάσει πολλά μαζί!.
    Και εαν τέλος πάντων πέρσι ανταλλάξαμε κάποιες κουβέντες με τον κολητό σου τον Καπτεν, εντάξει περασμένα ξεχασμένα. Εγω σας εύχομαι να έχετε ένα καλό χειμώνα και ειδικά σε σένα Πάνο να έχεις μια καλή και κερδοφόρα χρονιά!

Εαν θέλετε προς χάρην των αναγνωστών σας το δημοσιεύεται, εάν όχι το πρόβλημα είναι δικό σας και όχι δικό μου.
    Ευχαριστώ για τη φιλοξενία.
    Σωτήρης Γιαννόπουλος

Υ.Γ. Πάνο, εάν πέρσι αντάλαξα και δυο τρεις κουβέντες με τον κολητός σου τον Καπτεν δεν είναι λόγος να μου επιτίθεσαι ΕΣΥ, που με ξέρεις άλλωστε τόσα χρόνια. Ούτε βέβαια με τον Κάπτεν έχω τίποτε, περασμένα ξεχασμένα, κοιτάμε μπροστά και εύχομαι και στους δυό σας καλή σεζόν!
    Edited by: snowreport

Administrator Το avatar του χρήστη snowreport
    Περιοχή
    Αθήνα
    Δεν πρόκειται για επίθεση. Σήμερα Σωτήρη στην Ελλάδα μας κανείς δεν μπορεί να είναι σίγουρος για τίποτα αλλά καλύτερα να μιλήσεις ο ίδιος με τον μειοδότη του διαγωνισμού και θα σου εξηγήσει.
    20 χρόνια Snow Report

Super Moderator
    Περιοχή
    ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 170μ.
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sotogiann
    Επειδή παραπάνω αναφέρεται το όνομά μου, απλά σας πληροφορώ ότι τα πράγματα είναι έτσι όπως τα λέω είτε θέλετε να το πιστέψετε είτε όχι! Εαν περιμένετε ανακοινώσεις και τυμπανοκρουσίες... τότε θα περιμένετε πολύ!
    Εξάλλου το θέμα δεν είναι κρυφό ούτε από την ΕΤΑ ούτε από κανένα. Όσο για τη πληροφόρησή μου είναι κατευθείαν από τους εν Ελλάδι αντιπροσώπους της Doppelmayr (xxxxx) αλλά και της Leitner (Νουλίκας) που ήταν η ηττημένη εταιρεία στο διαγωνισμό.

Ωστόσο δεν περίμενα από σένα Πάνο τέτοια επίθεση αφού με ξέρεις χρόνια και έχουμε περάσει πολλά μαζί!.
    Και εαν τέλος πάντων πέρσι ανταλλάξαμε κάποιες κουβέντες με τον κολητό σου τον Καπτεν, εντάξει περασμένα ξεχασμένα. Εγω σας εύχομαι να έχετε ένα καλό χειμώνα και ειδικά σε σένα Πάνο να έχεις μια καλή και κερδοφόρα χρονιά!

Εαν θέλετε προς χάρην των αναγνωστών σας το δημοσιεύεται, εάν όχι το πρόβλημα είναι δικό σας και όχι δικό μου.
    Ευχαριστώ για τη φιλοξενία.
    Σωτήρης Γιαννόπουλος

Υ.Γ. Πάνο, εάν πέρσι αντάλαξα και δυο τρεις κουβέντες με τον κολητός σου τον Καπτεν δεν είναι λόγος να μου επιτίθεσαι ΕΣΥ, που με ξέρεις άλλωστε τόσα χρόνια. Ούτε βέβαια με τον Κάπτεν έχω τίποτε, περασμένα ξεχασμένα, κοιτάμε μπροστά και εύχομαι και στους δυό σας καλή σεζόν!

κάπου αλλού έγραψες ότι αυτά που λέμε εδώ τα αφήνεις στην κρίση των Ελλήνων χιονοδρόμων , προς τι τότε τα παραπάνω που γράφεις ?*Edited by: snowreport

Junior Member
    Περιοχή
    IΛION
    Εννοώ την επίθεση αγαπητέ φίλε!

Junior Member
    Περιοχή
    IΛION
    Επίσης, στον Πάνο αναφέρομαι τώρα.
    Αυτά που έγραψα εγω είναι οι πληροφορίες μου. Λοιπόν το έργο θα γίνει τώρα εαν ο μειοδότης σου είπε κάτι άλλο αυτό δεν αλλάζει τα δεδομένα. Ο διαγωνισμός έγινε, κέρδισε κάποιος και το έργο θα υλοποιηθεί εντός τριετίας από την ημέρα υπογραφής της συμφωνίας.

Junior Member
    Περιοχή
    IΛION
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sotogiann
    Εννοώ την επίθεση προς το άτομό μου αγαπητέ φίλε!

Σελίδα 2 από 39 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας