Snow Report Forum
Δεν έχετε συνδεθεί και υπάρχουν περιορισμοί

Σελίδα 3 από 19 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 189

Θέμα: Φωτοαφιερωμα αττικου χιονια 2002!!!

Senior Member Το avatar του χρήστη ΓΙΑΝΝΗΣ
    Περιοχή
    dionysos
    ωπ..στο βιντεο γραφει παρασκευη πρωτη ημερα...η λαθος εκανε η ειναι απο μαρουσι και νοτιοτερα!
    μαλλον ομως εχει κανει λαθος γιατι απο οτι ξερω αυτο το παιδι μενει εκαλη τωρα.εκτος και αν δεν εμενε τοτε εκαλη.
    απορω παντως που εχει παει το δικο μου αφιερωμα εδω που εχω κανει με τοσες φωτογραφιες,ουτε εγω ειχα ψηφιακη,ειχα βαλει το βιντεο στην τηλεοραση και απο εκει τις τραβηξα μετα.,Edited by: ΓΙΑΝΝΗΣ
    καμερα στον ευξεινο 420m τις ημερες με ενδιαφερον μονο http://dionisos.pblogs.gr/

Senior Member Το avatar του χρήστη gkatharopo
    Περιοχή
    thessaloniki-oraiokastro
    παντως αν ειναι απο το τελος η φωτο ειχε διαφορα η εκαλη με δροσια διονυσο μεγαλη.δροσια 1 μετρο ειχε που μου δειξε ο ερμης φωτογραφια. στην φωτο της εκαλης γυρω στους 50 βλεπω +-10 Edited by: gkatharopo
    AMBER ALERT!!!!Αγνοουνται 5-10 ποντοι στο μαρουσι...Αν τους εντοπισει κανεις ας τηλεφωνησει στο 100 στο 200 η στο χαμογελου του χαζου....
    www.northmeteo.gr
    Γνωστος και ως "ιερεας"

Senior Member Το avatar του χρήστη hermes
    Περιοχή
    Δροσιά Αττικης
    Συγνωμη για να βαλω τα πραγματα σε μια σειρα...
    Εγω απο το 2002 εχω φωτογραφιες εξω απο το σπιτι μου την παρασκευη το πρωι 5 Γεναρη 2002 οπου το χιονι αγγιζει τα 20 εκατοστα στον δρομο...Δεν εχω καμια φωτογραφια με 1 μετρο στην Δροσια αττικης γιατι απλως δεν εχω φωτογραφιες απο το τελος της κακοκαιριας...
    Τοτε το 2002 ενας φιλος απο την παρεα απεναντι εν ονοματι Βασιλης ειχε τραβηξει φωτογραφιες απο το χωραφι ενος παιδιου απεναντι(δεν χρειαζονται ονοματα) οπου ειχε ανοιχτει ενα δρομακι με φτυαρι για να μπουμε στο πισω μερος το κτηματος οπου ειναι και το σπιτι του και το χιονι εφτανε σχεδον στο στηθος μου...Τοτε ημουν πρωτη λυκειου...Αυτες λοιπον οι φωτογραφιες το παιδι αρνητε οτι τις εχει και λεει οτι τις τραβηξε μια κοπελα(αδερφη του αλλου παιδιου που εχει το σπιτι)...η κοπελα εχει ψαξει ολη την κοινωνια και δεν εχει βρει τις φωτογραφιες,πραφανως και ο Βασιλης της εχει και απλως λεει οτι δεν τις εχει...Αλλα δεν πειραζει...Δυστηχως το προσωπικο υλικο μου απο το 2002 ειναι ελαχιστο...
    Επισης το αλλο που θυμαμαι ειναι οτι στο γηπεδο της Δροσιας ειμασταν 3 ατομα εν μεσω κακοκαιριας(νομιζω κυριακη πρωι) και ειχαμε κατσει οι 2 κατω και δεν μπορουσαμε να σηκωθουμε γιατι απλως τα χερια μας δεν βρισκαν πατο και μας σηκωσε ο τριτος της παρεας...Το χιονι το 2002 στην πανω δροσια ξεπερναγε το 1 μετρο και στα σπιτια του διονυσου κατω απο την κορυφη της πεντελης(οχι στο διονυσοβουνι) μπορει και να αγγιξε το 1,3-1,5 μετρο...τα αυτοκινητα εκει απλως δεν φαινονταν σχεδον...Δυστηχως δεν εχω υλικο...Αν ποτε βρεθουν αυτες οι φωτογραφιες,θα τις ανεβασω

Y.Γ:Η φωτογραφια Καθαροπουλε που λες που σου χω στειλει(μην την ανεβασεις) με το ποδηλατο ειναι απο το 2004 και οχι απο το 2002 ε και δεν το λες και 1 μετρο το χιονι αυτο στην φωτο...Τεσπα...
    Edited by: hermes
    Μελος της γνωστης κλικας που μαστιζει το snowreport,τυχον επικοινωνια μαζι μου,μονο με pm...!!!

Junior Member
    Περιοχή
    ΔΙΟΝΥΣΟΣ
    <a href=http://imageshack.us/photo/my-images/147/snow7gb1.jpg/" target="_blank"></a>

5 ή 6 Ιανουαρίου 2002. Γωνία Λ. Δημοκρατίας και Πηλίου στο Διόνυσο. Στο βάθος είναι η Λ. Καίρη στο ύψος της παιδικής χαράς."
    "Καιρικά ανώμαλος" κατά Koppen

Senior Member
    Περιοχή
    Porto_Leone
    <a href=http://imageshack.us/photo/my-images/6/snow7gb1.jpg/" target="_blank"></a>

Uploaded with ImageShack.us"

Περιοχή
    Δροσιά Αττικης
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από nickrous
    <a href=http://imageshack.us/photo/my-images/147/snow7gb1.jpg/" target="_blank"></a>

5 ή 6 Ιανουαρίου 2002. Γωνία Λ. Δημοκρατίας και Πηλίου στο Διόνυσο. Στο βάθος είναι η Λ. Καίρη στο ύψος της παιδικής χαράς.
    Αυτη η φωτογραφια ισως να αποτυπωνει εως ενα 80% την κατασταση τοτε στον διονυσο αν και παλι δεν ειναι στο τελος της κακοκαιριας,Αυτον τον δρομο τον περπαταω σχεδον καθε μερα και εδω εχει ναυαγησει...Το καλο τοτε μετα την πετρινη 10ετια ηταν οτι δεν υπηρχαν γκρειτερ να χαλασουν το χιονικαι ο δρομος ειχε ναυαγησειΕνα 2002 λειπει απο την Αθηνα αλλη μια φορα

Αν εχεις και αλλες φωτος ανεβασε γιατι απο το 2002 υπαρχει ελλειμα σε υλικο για δροσια-διονυσο

Υ.Γ:Αραγε το αποτυπωνει σε 80%;;;γιατι εγω θυμαμαι κατι επιπεδα στον διονυσο τοτε δεν ξεχωριζες αν ειναι δρομος ή χωραφι...τεσπα...και εδω ειναι και κατηφορικος ο δρομος...Κριμα να μην υπαρχει φουλ υλικο απο δροσια-διονυσο τοτε...Κριμα πραγματικα και το λεω πρωτα για μενα που δεν μπορω να βρω εκεινες της ριμαδο φωτογραφιες...
    Edited by: hermes "
    Μελος της γνωστης κλικας που μαστιζει το snowreport,τυχον επικοινωνια μαζι μου,μονο με pm...!!!

Περιοχή
    thessaloniki-oraiokastro
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από hermes
    Εγω απο το 2002 εχω φωτογραφιες εξω απο το σπιτι μου την παρασκευη το πρωι 5 Γεναρη 2002 οπου το χιονι αγγιζει τα 20 εκατοστα στον δρομο...Δεν εχω καμια φωτογραφια με 1 μετρο στην Δροσια αττικης γιατι απλως δεν εχω φωτογραφιες απο το τελος της κακοκαιριας...
    Τοτε το 2002 ενας φιλος απο την παρεα απεναντι εν ονοματι Βασιλης ειχε τραβηξει φωτογραφιες απο το χωραφι ενος παιδιου απεναντι(δεν χρειαζονται ονοματα) οπου ειχε ανοιχτει ενα δρομακι με φτυαρι για να μπουμε στο πισω μερος το κτηματος οπου ειναι και το σπιτι του και το χιονι εφτανε σχεδον στο στηθος μου...Τοτε ημουν πρωτη λυκειου...Αυτες λοιπον οι φωτογραφιες το παιδι αρνητε οτι τις εχει και λεει οτι τις τραβηξε μια κοπελα(αδερφη του αλλου παιδιου που εχει το σπιτι)...η κοπελα εχει ψαξει ολη την κοινωνια και δεν εχει βρει τις φωτογραφιες,πραφανως και ο Βασιλης της εχει και απλως λεει οτι δεν τις εχει...Αλλα δεν πειραζει...Δυστηχως το προσωπικο υλικο μου απο το 2002 ειναι ελαχιστο...
    Επισης το αλλο που θυμαμαι ειναι οτι στο γηπεδο της Δροσιας ειμασταν 3 ατομα εν μεσω κακοκαιριας(νομιζω κυριακη πρωι) και ειχαμε κατσει οι 2 κατω και δεν μπορουσαμε να σηκωθουμε γιατι απλως τα χερια μας δεν βρισκαν πατο και μας σηκωσε ο τριτος της παρεας...Το χιονι το 2002 στην πανω δροσια ξεπερναγε το 1 μετρο και στα σπιτια του διονυσου κατω απο την κορυφη της πεντελης(οχι στο διονυσοβουνι) μπορει και να αγγιξε το 1,3-1,5 μετρο...τα αυτοκινητα εκει απλως δεν φαινονταν σχεδον...Δυστηχως δεν εχω υλικο...Αν ποτε βρεθουν αυτες οι φωτογραφιες,θα τις ανεβασω

Y.Γ:Η φωτογραφια Καθαροπουλε που λες που σου χω στειλει(μην την ανεβασεις) με το ποδηλατο ειναι απο το 2004 και οχι απο το 2002 ε και δεν το λες και 1 μετρο το χιονι αυτο στην φωτο...Τεσπα...
    οχι ρε την αλλη λεω που δειχνει ενα σπιτι. αυτη που εδειξες προχθες.
    AMBER ALERT!!!!Αγνοουνται 5-10 ποντοι στο μαρουσι...Αν τους εντοπισει κανεις ας τηλεφωνησει στο 100 στο 200 η στο χαμογελου του χαζου....
    www.northmeteo.gr
    Γνωστος και ως "ιερεας"

Περιοχή
    Δροσιά Αττικης
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από gkatharopo
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από hermes

οχι ρε την αλλη λεω που δειχνει ενα σπιτι. αυτη που εδειξες προχθες.
    εκεινη ειναι το 2008 στον διονυσο παλι αλλα πιο ψηλα

Περιοχή
    thessaloniki-oraiokastro
    εδω εμεις δεν εχουμε υλικο μετα την πρωτη μερα του 2001 απο πουθενα...
    www.northmeteo.gr
    Γνωστος και ως "ιερεας"

Senior Member Το avatar του χρήστη ΧΕΙΜΩΝΑΣ
    Περιοχή
    καβαλα
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από geornik

<a href=http://imageshack.us/photo/my-images/6/snow7gb1.jpg/" target="_blank"></a>

Uploaded with ImageShack.us

ΡΕ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ.ΤΗ ΧΙΟΝΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΕΙΝΑΙ?
    "
    Μήπως,ο κακός μας ο καιρός,ήταν μέχρι χτες???

Σελίδα 3 από 19 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας