Snow Report Forum
Δεν έχετε συνδεθεί και υπάρχουν περιορισμοί

Σελίδα 22 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 12202122
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 211 έως 214 από 214

Θέμα: "ΧΕΙΜΩΝΑΣ 2011-12" ΝΕΑ-ΚΑΙΡΟΣ"

Senior Member Το avatar του χρήστη boutas ski
    Περιοχή
    ΞΑΝΘΗ Καλαμαριά
    δεν ειναι λογικη η απεργια..... ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΟΜΕΑ..... ειμαι καθετος.... εχεις ενα θεμα με την "διευθυνση" σου? τοτε μπορεις να τους πιεσεις χωρις να ενοχλεις και να ταραζεις το υπολοιπο συνολο.... αυτες οι αηδιες μας εχουν φτασει εδω... το φαλακρο ειναι η μικρογραφια της Ελλαδας..... ντροπη.... εγω φταιω που διαλεξα φαλακρο αντι για μπανσκο γιατι ΑΓΑΠΑΩ ΤΟΝ ΤΟΠΟ μου κατι που μαλλον δεν κανεται εσεις.....!!

Junior Member
    Περιοχή
    athens
    Και εγω εκει ημουνα με την κοπελα μ που ειναι απο την καβαλα και ολο το σκηνικο ηταν μια απογοητευση..ανεβηκα απο αθηνα για να κανω σκι πρωτη φορα στο φαλακρο..σε ενα τοσο καλο χιονοδρομικο απο οτι μ εχουν πει και αντικρυσα αυτη την κατασταση..ευτυχως που ηταν ο κυριος μποσκος και μας κερασε καλο τσιπουρακι και μεζε και ξεχασαμε τον πονο μας..ελπιζω καποια στιγμη να δουμε καλυτερες μερες στην ελληνικη χιονοδρομια...!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ioanpara1181 : 05-04-12 στις 00:55

Senior Member
    Περιοχή
    ΚΑΒΑΛΑ
    και για να επανέλθω:

ασχέτως των προβλημάτων (οικονομικών και όχι μόνο) που μπορεί να έχει το φαλακρό και όσοι δουλεύουν εκεί, έχω να πω τα εξής ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ:

όταν θέλεις να δουλεύεις σωστά, τότε ένα αυτονόητο πράγμα είναι η ενημέρωση. τι διαπίστωσα εγώ φέτος? ότι πήγε να γίνει κάτι σχετικά σωστό με έγκαιρη ενημέρωση από το σάιτ και το facebook... στην πράξη βέβαια, στο fb υπήρχε update μόνο όταν επρόκειτο να ανοίξει το Χ/Κ... τις άλλες φορές σιωπή...

επίσης, κάποιο Χ/Κ φέτος (το πισοδέρι αν θυμάμαι καλά?) ανακοίνωσε ότι την τελευταία μέρα θα άνοιγε με δωρεάν τα λιφτ, σαν ευχαριστήριο για τους χιονοδρόμους και κλείσιμο της χρονιάς... φυσικά δεν περίμενα-ήθελα το ίδιο... απλά ένα αξιοπρεπές κλείσιμο και όχι μια κοροϊδία...

οι "δικοί" μας ξέρουμε όλοι τι έκαναν...

αν με το καλό ανοίξει και του χρόνου, και αν έχουμε ίδια διαχείριση, σκοπεύω να κάνω το εξής απλό: λιγότερες φορές αλλά ολόκληρο Σ/Κ σε Σέλι (με κέρδισε φέτος), 3-5 πηγάδια... έτσι ώστε οικονομικά να είναι περίπου μία η άλλη... και ίσως κανένα μπάνσκο ή μπόροβετς (αλλά εκεί είναι άλλη κουβέντα-δεν πηγαίνω συχνά όχι για ιδεολογικούς λόγους, αλλά γιατί έχω ένα θέμα με τους βούλγαρους)

και το καλό μας φαλακρό θα το επισκέπτομαι μόνο όταν έχει καλό καιρό, ανοιχτό δρόμο και γνωρίζοντας ότι η τιμή στα λιφτ θα είναι μία έτσι και μία γιουβέτσι...

καλό καλοκαίρι καρντάσια, και εύχομαι σύντομα να μας ξανάρθει ο χειμώνας...

Snowreporter Το avatar του χρήστη irkaso
    Περιοχή
    ΚΑΒΑΛΑ
    Φώτος του Φαλακρού την Πρωτομαγιά από το χωριό Ποταμοί

Αυτό που βλέπετε είναι το λιφτ της Χιονότρυπας!!
    <ΦΑΛΑΚΡΟ>

https://www.facebook.com/groups/falakrodrama/
    https://www.facebook.com/xkfalakro?fref=ts
    http://www.falakro.gr/

Σελίδα 22 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 12202122

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία