Snow Report Forum
Δεν έχετε συνδεθεί και υπάρχουν περιορισμοί

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 31 έως 36 από 36

Θέμα: ΚΛΟΠΗ ΣΚΙ

Senior Member Το avatar του χρήστη Dimis_viper
    Περιοχή
    Συκιές Θεσ/νίκη
    Το ίδιο ακριβώς προμηθεύτηκα και εγώ την προηγούμενη βδομάδα.. Ηλία αν ξέρεις που μπορούν να το αγοράσουν ρίξε την πρόταση γιατί εγώ εκτός από το ebay δεν γνωρίζω μιας και το πήρα απο άλλο φόρουμ. Είναι μια πολύ καλή λύση πάντως.
    http://www.facebook.com/dimitris.gatzes
    http://logistiki-exelixi.blogspot.com
    http://www.logistiki-exelixi.gr
    [SIGPIC]

Snowreporter Το avatar του χρήστη frontlineman
    Περιοχή
    Βυζαντινή Επικράτεια
    Το αγορασα απο μαγαζί με είδη ταξιδίου.Φαντάζομαι πως όπου υπάρχουν εταιρείες βαλιτσων (delsey, samsonite κτλ) θα υπάρχει και η συγκεκριμένη κλειδαριά.

Senior Member Το avatar του χρήστη Kateriniotis87
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Κρίμα ρε φίλε.....πόσο μ.....ς μπορεί να είναι αυτός ο άνθρωπος.....πάντως δεν είναι ότι δεν θα ξανάρθεις όμως...απλάείναι άμα σου τύχει και σου έτυχε στο Ελατοχώρι....αυτά συμβαίνουν παντού.....είναι και ακριβά απ'ότι είπες......κρίμα............

Senior Member
    Περιοχή
    VERIA
    ΕΑΝ ΚΑΝΕΙ ΣΚΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΝΑ ΡΗΜΑΞΕΙ ΠΡΟΣΘΙΟ, ΠΛΑΓΙΟ ΚΑΙ ΜΗΝΙΣΚΟ (ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΓΟΝΑΤΑ).

Πολυ λυπηρο γεγονος.Και για αυτον που τα εχασε αλλα και για το συνολο της χιονοδρομικης οικογενειας με τετοιες παραβατικες συμπεριφορες.Το σιγουρο ειναι οτι θα πρεπει ο παθων να κανει μυνηση κατ αγνωστων , μεσα σε τρεις μηνες απο το συμβαν, με συγκεκριμενα στοιχεια π.χ.σειριακο αριθμο των σκι που βρισκεται αναγλυφος στη μεση των σκι κατω απο τις δεστρες,περιγραφη του σκι,μηκος ,τυπος δεστρων κλπ.Μονο τοτε εαν σπασει ο διαβολος το ποδαρι του και τα δει να τα εχει καποιος, μονο τοτε θα μπορεσει να ειδοποιησει την αστυνομια και με την επιδειξη της μηνυσης και των στοιχειων να μπορεσει να παρει πισω τα σκι του και να τιμωρηθει ο δραστης .Κατα τα αλλα η προληψη ειναι το καλυτερο οπλο.ΔΕΝ αφηνουμε τα σκι(δικά μας ή ενοικίου) ουτε λεπτο απο τα ματια μας και εαν τα αφησουμε τουλαχιστον τα κλειδωνουμε με καποιο τροπο .Κλεινοντας να σημειωσουμε οτι ο μονος που δεν φταιει για το αυτο το περιστατικο ειναι το χιονοδρομικο κεντρο και οι ανθρωποι του και επουδενη δε πρεπει να ριχνουμε το αναθεμα σε αυτους... Edited by: vyrlos

Snowreporter Το avatar του χρήστη notis_tripoli
    Περιοχή
    Τρίπολη
    περσυ αγορασα τα salomon teneigthy τα συλεκτικα που εγβαλε η εταιρια για τα 10 χρονια!!!

ειμαι κυριακη στο χελμο και εκει που εχω κατσει για καφε στο πανω σαλε και τα εχω αφησει παραεξω βλεπω ενα τυπο να προσπαθει να φορεσει τα πεδιλα και να χτυπαει με δυναμη την μποτα πανω στο πεδιλο να κουμπωσει......μια,δυο,τρεις λεω και εγω τι κανει αυτος ρε?τι τα χτυπαει ετσι?σηκωνομια να δω δω και βλεπω οτι προσπαθει να παρει τα δικα μου,πεταγομαι πανω και του φωναζω τι κανεις εκει ρε?αυτα ειναι δικα μου!!!!

ο τυπος αφωνος παιρνει τα διπλα πεδιλα τα φοραει σε χορνο ρεκορ και φευγει...εγω να εχω βαρεσει κοκκινα και να ειμαι ετοιμος να τον βουτηξω απο το λαιμο!

παραλιγο να με βαρεσει εγκεφαλικο!!!

φαντασου το παιδι που του τα πηραν!

προσοχη παιδια προσοχη μεγαλη......ειναι πολλα τα λεφτα,μην τα αφηνεται απο τα ματια σας!
    Αν ρωτήσεις κάτι θα φανείς μια φορά βλάκας... Αν δεν ρωτήσεις θα είσαι για πάντα...!!!
    Αν δεν ξέρεις ναγαπάς....μάθε τουλάιστον να μην πληγώνεις!
    Καλύτερα να μετανιώσεις για κάτι που έκανες...παρά για κάτι που δεν έκανες!

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας