Snow Report Forum
Δεν έχετε συνδεθεί και υπάρχουν περιορισμοί

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 30

Θέμα: Αστοχη ανακοινωση Snow report??

Junior Member
    Περιοχή
    ΔΡΑΜΑ
    Υ.Σ.

Μονο το γεγονος,οτι δινεται ελευθερο βημα απο το site για διαλογο-προβληματισμο,ειναι πολυ σημαντικο και ευχαριστουμε πολυ για την φιλοξενια

Αν και πολυ φοβαμαι οτι αυτη η συζητηση ειναι μεταξυ μας και οι οποιοι ιθυνοντες,περι αλλων τυρβαζουν....

Senior Member Το avatar του χρήστη sorkis
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Βγάζει το snowreport ανακοίνωση ότι το Φαλακρό δεν θα δουλέψει φέτος και αμέσως ορμάτε να το φάτε!!!! Τι φταίει το snowreport δηλαδή? Όλοι ξέρουμε ότι τα τελευταία χρόνια το Φαλακρό δεν δουλεύει σωστά για πολλούς και διάφορους λόγους. Ο ανταγωνισμός από το Bansko είναι ο τελευταίος από αυτούς. Η νοοτροπία του Έλληνα φταίει και όχι το Bansko... ούτε το snowreport.

Senior Member
    Περιοχή
    VERIA
    Το Snowreport απλά ανέφερε ένα γεγονός. Δηλαδή θα έπρεπε να γίνει εισαγγελέας και να αποδίδει κατηγορίες;
    Είναι κάτι από αυτά που ανέφερε λάθος;

Ένα μεγάλο μπράβο στη τοπική αυτοδιοίκηση, έχει ένα διαμάντι και το έκανε κάρβουνο.

Όλοι εσείς που κατηγορήσατε το snowreport μπορείτε να αναφέρεται τα ονόματα αυτών που διαχειρίστηκαν και σχετίζονται (άμεσα ή έμμεσα) με το ΧΚ Φαλακρού;. Είναι απαραίτητο να δοθούν επίσημες απαντήσεις.
    Εάν (όπως λέτε) αγαπάτε το Φαλακρό κάντε επίσημες ερωτήσεις στους αρμόδιους. Δηλαδή με αριθμό πρωτοκόλλου και όλες τις σχετικές διαδικασίες.

Snowreporter Το avatar του χρήστη irkaso
    Περιοχή
    ΚΑΒΑΛΑ
    Συγνώμη αλλά το Φαλακρό μια χαρά πάει από χιόνι.. Δεν έχει ιδιαίτερο πρόβλημα , βέβαια η τεχνητή χιόνωση θα βοηθούσε να πάει καλύτερα!! Και σας πληροφορώ ότι το Μπάνσκο δεν έχει κάνει τέτοια ζημιά ώστε να κλείσει το Φαλακρό. Οι περισσότεροι άντε να πάνε 2-3 φορές τη σεζόν.. τις άλλες φορές που πάνε? Στα Πηγάδια? Ή στο Καϊμακ? Στο Φαλακρό πάνε!! Αυτή είναι η ζημιά??? Γνωρίζετε πόσα γκρουπ από Ελλάδα αλλά και από το εξωτερικό (όπως η Τουρκία) επισκέπτονται το Φαλακρό? Ξέρετε τι γινόταν πέρυσι τον Φεβρουάριο που βουνό ήταν στα φόρτε του???? Το αδιαχώρητο!!! <?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /> Ότι υπήρξε κακοδιαχείριση αυτό το φωνάζουμε χρόνια τώρα!!! Όσο για την επίσημη ανακοίνωση δεν μπορεί δοθεί αν δεν βγουν οι οριστικές δικαστικές αποφάσεις και δεν παρθούν αποφάσεις από πλευράς περιφέρειας. " Έξω απ' το χορό πολλά τραγούδια λέτε" !!! Εμείς που τα ζούμε εδώ και δεκαετίες είμαστε "άσχετοι"!! Το καλύτερο που έχετε να κάνετε είναι να περιμένετε τις επίσημες ανακοινώσεις! Μέχρι τότε να σταματήσουν οι "ράδιο αρβύλες" και οι ειρωνείες τύπου "ο 4θέσιος στο Πισοδέρι" κτλ... παρακαλώ!! Αντί να βοηθήσετε την κατάσταση σαν Έλληνες και να υψώσετε φωνή μπας και ακούσουν κάποιοι (που βρίσκουν λεφτά και δίνουν για την νότια Ελλάδα.....), προμοτάρετε το Μπάνσκο.. Ηλίθιοι δεν είμαστε!! ο xteamdrama έχει απόλυτο δίκιο.

Αυτά είχα να πω και ειλικρινά έχω αγανακτήσει και έχω αηδιάσει με όλα αυτά που λέγοντε και γίνοντε.. είστε απαράδεκτοι!!! Αν θέλετε να βοηθήσετε ξέρετε το τρόπο...

"
    <ΦΑΛΑΚΡΟ>

https://www.facebook.com/groups/falakrodrama/
    https://www.facebook.com/xkfalakro?fref=ts
    http://www.falakro.gr/

Senior Member Το avatar του χρήστη gavis
    Περιοχή
    ουελιγκτον
    απο οποια σκοπια να το δεις .......ολοι δικιο εχετε[i]"
    ....ο τρελος του χωριου

Senior Member
    Περιοχή
    Γέρακας - Αττική 246μ
    Παίδες, το snowreport δεν είναι ανώνυμο όπως εμείς και είναι και εταιρία... Δεν μπορεί να χρεώνει χωρίς αποδείξεις γιατί παίζουν και μηνύσεις...

Senior Member Το avatar του χρήστη sbird
    Περιοχή
    Πύργος
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από irkaso
    Αντί να βοηθήσετε την κατάσταση σαν Έλληνες και να υψώσετε φωνή μπας και ακούσουν κάποιοι (που βρίσκουν λεφτά και δίνουν για την νότια Ελλάδα.....),

???? Τι άκυρο είναι πάλι αυτό?? Τι εννοείς φίλε?

"

Senior Member Το avatar του χρήστη gavis
    Περιοχή
    ουελιγκτον
    προς SNOWREPORT

αν και εχω διαφορετικη γνωμη με τα μελη dimit,Xtremedrama (επανω στο συγκεκριμενο θεμα)oi opoioi εξεφρασαν μια αποψη τους μεσα στο χωρο του snowreport για το snowreport....?????

Θελω να παρεμβω και να τονισω μετα λυπης μου οτι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟΤΕΡΟ Ως ΤΙΜΩΡΙΑ Ο διωγμος τους απο το forum

Αποψη μου καθαρα προσωπικη και εαν θελετε μην την λαβετε υποψιν σας.
    ....ο τρελος του χωριου

Administrator Το avatar του χρήστη snowreport
    Περιοχή
    Αθήνα
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από gavis

προς SNOWREPORT

*

*

αν και εχω διαφορετικη*γνωμη*με τα μελη dimit,Xtremedrama (επανω στο συγκεκριμενο θεμα)oi opoioi εξεφρασαν μια αποψη τους μεσα στο χωρο του snowreport για το snowreport....?????

Θελω να παρεμβω και να τονισω μετα λυπης μου οτι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟΤΕΡΟ Ως ΤΙΜΩΡΙΑ Ο διωγμος τους απο το forum

*

Αγαπητέ gavis,
    Αν έχουν κάποια αντίρρηση για την απόφαση μου μπορούν να επικοινωνήσουν κατευθείαν μαζί μου.
    20 χρόνια Snow Report

Senior Member
    Περιοχή
    Γέρακας - Αττική 246μ
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από gavis

προς SNOWREPORT

αν και εχω διαφορετικη γνωμη με τα μελη dimit,Xtremedrama (επανω στο συγκεκριμενο θεμα)oi opoioi εξεφρασαν μια αποψη τους μεσα στο χωρο του snowreport για το snowreport....?????

Συμφωνώ με τον gavis απόλυτα...
    "

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία