Snow Report Forum
Δεν έχετε συνδεθεί και υπάρχουν περιορισμοί

Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 88

Θέμα: ΠΩΛΕΙΤΑΙ...

Senior Member
    Περιοχή
    ΤΡΙΚΑΛΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από beauty
    Καλημερα και καλη σεζον να εχουμε ολοι!!!!
    Προεδρε εγω σε ακουω και αυτα που διαβαζω δεν μου αρεσουν καθολου!!! Θα φροντισω μεσα στις επομενες μερες να μαθω οτι μπορω γι'αυτη την ιστορια ...και ο Θεος βοηθος.....
    Κατι μου λεει παντως οτι φετος δεν θα κανουμε σκι στο βουνο μας!

αααααααα!!!!!!!!!!!!......εμφανιστικες επιτελους ????αφου μας ταραξες ενα καλοκαιρι με τις συνεχως νεες σου φωτο[i] απο τις διαφορες παραλιες ,προκαλοντας εμας τους κοινους θνητους μια ψυχικη κατάθλιψη ....αποφασισεις ψαφνικα να κάνεις εμφάνιση και παλι στο καημενο φορουμ κατηγορώντας εμενα πως ταχα δημιουργό ΕΝΤΑΣΕΙΣ ..αντι να με πεις ευχαριστω που κρατω ζωντανη την ενότητα καιμακκκκκ....

εμεις ομως του πισοδεριου ΗΜΑΣΤΕ υπερανω απο τετοιες μικροψιχιες . και τον νεο χειμωνα αν!!! δεν λειτουργήσετε ,θα σας περιμενουμε στο ηρωικο πισοδερι...παρατείνοντας πιθανον το ωραριο λειτουργιας τον λιφτ για να σας ικανοποιήσουμε οσο μπορουμε ........................... σου λεει τιποτα αυτο αξιότιμη συναδελφος .. χκ πισοδεριου σταθερη αξια .....................
    Edited by: PRESIDENT "
    http://www.skafotexniki.gr
    ΤΣΟΥΛΑΤΕ ΓΕΝΝΑΙΟΙ

Senior Member
    Περιοχή
    κ
    Συγγνώμη για το off topic.Πρόεδρε μιλάς σαν να είσαι ο διευθυντής του Πισοδερίου ή ο ιδιοκτήτης. Άσε τις αποφάσεις για την παράταση λειτουργίας και τα τοιαύτα να τις πάρει η διεύθυνση.

Senior Member Το avatar του χρήστη gavis
    Περιοχή
    ουελιγκτον
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από vanzel
    Συγγνώμη για το off topic.Πρόεδρε μιλάς σαν να είσαι ο διευθυντής του Πισοδερίου ή ο ιδιοκτήτης. Άσε τις αποφάσεις για την παράταση λειτουργίας και τα τοιαύτα να τις πάρει η διεύθυνση.

Ποιος ο προεδρος?

General manager η αλλιως στην δικια μας γλωσσα leader"

ουτε ο Πατακος ειχε τοσες αρμοδιοτητες"
    ....ο τρελος του χωριου

Senior Member Το avatar του χρήστη TURMS
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- στ
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από PRESIDENT
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από beauty
    Καλημερα και καλη σεζον να εχουμε ολοι!!!!Προεδρε εγω σε ακουω και αυτα που διαβαζω δεν μου αρεσουν καθολου!!! Θα φροντισω μεσα στις επομενες μερες να μαθω οτι μπορω γι'αυτη την ιστορια ...και ο Θεος βοηθος.....Κατι μου λεει παντως οτι φετος δεν θα κανουμε σκι στο βουνο μας!
    αααααααα!!!!!!!!!!!!......εμφανιστικες** επιτελους* ????αφου** μας* ταραξες* ενα* καλοκαιρι* με* τις* συνεχως* νεες* σου* φωτο[i]* απο* τις* διαφορες* παραλιες ,προκαλοντας* εμας* τους* κοινους* θνητους* μια* ψυχικη* κατάθλιψη* ....αποφασισεις* ψαφνικα* να* κάνεις* εμφάνιση* και* παλι* στο* καημενο* φορουμ* κατηγορώντας* εμενα* πως* ταχα* δημιουργό* ΕΝΤΑΣΕΙΣ * ..αντι* να* με* πεις* ευχαριστω* που* κρατω* ζωντανη* την* ενότητα* καιμακκκκκ....εμεις* ομως * του* πισοδεριου * ΗΜΑΣΤΕ* υπερανω* απο* τετοιες* μικροψιχιες* . * και* τον* νεο* χειμωνα* αν!!!* δεν* λειτουργήσετε* ,θα* σας* περιμενουμε* στο * ηρωικο* πισοδερι...παρατείνοντας * πιθανον * το* ωραριο* λειτουργιας* τον* λιφτ* για* να* σας* ικανοποιήσουμε* οσο* μπορουμε* ........................... * * σου* λεει* τιποτα* αυτο * αξιότιμη ** συναδελφος * .. * χκ* πισοδεριου* σταθερη* αξια .....................

Πολυ σιγουρο σε κοβω....ας κραταμε μικρο καλαθι. Εχουμε να κανουμε και με τον καιρο"

Snow is on my D.N.A.-ζητειται δουλεια στις Δολομιτικες Αλπεις

Περιοχή
    ουελιγκτον
    to kaimak θα δουλεψει 100% .....με νεο η παλαιο ιδιοκτησιακο καθεστος.....
    ....ο τρελος του χωριου

Senior Member Το avatar του χρήστη Agathos3
    Περιοχή
    ΚΙΤΡΙΝΟΜΑΥΡΗ.ΗΜΑΘΙΑ
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από vanzel
    για σου βαζελ !!! ουτε ιδιοκτήτης ειμαι ουτε διευθυντής του χκ πισοδεριου .ουτε περνω εγω τις αποφασεις και [ νομιζω οτι δεν εχω δωσει τετοια εντύπωση] ..αλλα οτι γραφω τουλαχιστον εγω δεν ειναι ,ναχαμε να λεγαμε κοινως μπαρουφες .[i]..και ουτε αυτα που γραφω ειναι απο το μυαλο μου ....????
    παρε και αυτο ΕΡΧΕΣΑΙ πισοδερι σβκ αφήνεις αυτοκινητο κανεις σκι και την κυριακη φευγεις με τοποθετιμενο αεριο στο αμάξι που γεμίζεις και με αεριο στην φλωρινα, φευγεις , και σου ΕΡΧΕΤΑΙ η επιστροφη τσαμπα ...απο κοστος ....ειπες τιποτα !!!
    "
    http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=53949038923
    ΑΡΗΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ

Senior Member
    Περιοχή
    ΤΡΙΚΑΛΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
    και απο λαθος μου εγραψα το κειμενο σαν αγαθος [i]"
    ΤΣΟΥΛΑΤΕ ΓΕΝΝΑΙΟΙ

Περιοχή
    ουελιγκτον
    και απο λαθος μου εγραψα το κειμενο σαν αγαθος [i]

δεν σταματιεσαι...........\

εεεεεεε!!!..........Προεδρε εισαι και reporter του Πισσοδεριου σε λαθος...... ΘΕΜΑ ΓΡΑΦΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
    ....ο τρελος του χωριου

Senior Member
    Περιοχή
    ΤΡΙΚΑΛΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από gavis
    και απο λαθος μου εγραψα το κειμενο σαν αγαθος [i]

δεν σταματιεσαι...........\

εεεεεεε!!!..........Προεδρε εισαι και reporter του Πισσοδεριου σε λαθος...... ΘΕΜΑ ΓΡΑΦΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ελα ντε ....θέσει τροχοσπιτου σου κατοχυρωμένη ειμεθα σε αναμονη .....
    "
    ΤΣΟΥΛΑΤΕ ΓΕΝΝΑΙΟΙ

Senior Member Το avatar του χρήστη beauty
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Καλημερα! Το Χ.Κ θα λειτουργησει κανονικα ....
    ...Skiing is not a hobby.....Its a way of life.....
    fotini_kostoglou@yahoo.gr
    Facebook: Fotini Kostoglou

Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία