Snow Report Forum
Δεν έχετε συνδεθεί και υπάρχουν περιορισμοί

Σελίδα 1 από 12 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 10 από 114

Θέμα: ΚΑΠΝΑ TΣΙΓΑΡΩΝ ΣΤΟ ΣΑΛΕ ΤΟΥ ΚΑΙΜΑΚΤΣΑΛΑΝ

Member Το avatar του χρήστη Aeras
    Περιοχή
    Εδεσσα
    ΚΑΠΝΑ TΣΙΓΑΡΩΝ ΣΤΟ ΣΑΛΕ ΤΟΥ ΚΑΙΜΑΚΤΣΑΛΑΝ

Χτες ανέβηκα για πρώτη φορά φέτος στο Καιμακ, ήταν από μια τις καλύτερες ημέρες σκι φέτος, το χιόνι στην Κρέμαση ΑΨΟΓΟ μιλάμε για πουδρίτσα που πήγαινες όπου ήθελες στα εκτός. Με το που έφτασα επάνω πήγα στο "Καταφύγιο" για να βγάλω την ετήσια κάρτα μου, ("Καταφύγιο" έτσι έχω μάθει να το λέω από παλιά, γιατί για Καταφύγιο πρόκειται, άσχετα εάν με τον και καιρό μεταμορφώθηκε σε καφέ μπαρ κτλ κτλ) Μπαίνω μέσα και αντικρίζω ένα απίστευτο ντουμάνι και είναι πρωί ακόμα, η κοπέλα στα εισιτήρια με το τσιγάρο στο χέρι μου έβγαλε την κάρτα, τις ζητάω να μην καπνίζει επάνω μου, πηγαίνω να αγοράσω ένα μπουκάλι νερό και ο σερβιτόρος με το τσιγάρο στο χέρι μου έδωσε το νερό, του λέω συγγνώμη αλλά εδώ δεν θα έπρεπε να καπνίζετε απαγορεύεται από τον νόμο και πήρα την γνωστή απάντηση «μα παντού καπνίζουν», ΟΧΙ του λέω στα περισσότερα χιονοδρομικά ΔΕΝ καπνίζουν πλέον. Πηγαίνω για σκι και επιστρέφω το απόγευμα, ε τότε είναι που έπαθα την πλάκα μου. ΤΕΚΕΣ κανονικός μιλάμε, δεν ήταν καταφύγιο αυτό, ήθελα να πάω τουαλέτα αλλά δεν έκανα ούτε δυο βήματα προς τα μέσα, βλέπω δεξιά μου μια ομάδα αθλητών, παιδιά 13 – 14 ετών μόλις έχουν επιστρέψει από την προπόνηση λαχανιασμένα από την κούραση και να αναπνέουν την Τσιγαρίλα αυτή, ντράπηκα για λογαριασμό του Χιονοδρομικού που είμαι από την Έδεσσα και έχουμε αφήσει να φτάσει η κατασταση σε αυτήν την ξεφτίλα. Πήγα στο γραφείο του διευθυντή για να διαμαρτυρηθώ, αυτός όμως έλειπε, διαμαρτυρήθηκα σε αυτόν που ήταν εκεί μέσα και η απάντηση που πήρα ήταν η εξής: «Το Σαλέ το έχει κάποιος επιχειρηματίας, αυτός είναι ο υπεύθυνος». Δηλαδή εάν ο επιχειρηματίας θελήσει να το κάνει στριπτίζαδικο και μ * * * * * * *ο τότε ΟΚ ? κανένα πρόβλημα ? τον αφήνουμε ? Αναρωτιέμαι: ο Νομάρχης έχει κάποια ιδέα για αυτό που γίνετε εκεί επάνω ? , τι κάνουν οι χιονοδρομικοί σύλλογοι ? τι κάνει ο ΕΟΧ ? τι κάνουμε εμείς οι χιονοδρόμοι ? θα συνεχίσουμε να ανεχόμαστε αυτό το χάλι ? Έλεος δηλαδή, Φτάνει πια, μιλάμε για χιονοδρομικό κέντρο και όχι για …… Edited by: js69 "
    Σταματήστε το κάπνισμα στα Σαλέ των Χιονοδρομικών, δεν ειναι απλες καφετεριες, είναι γεμάτα με αθλητές και μικρά παιδιά.

Senior Member Το avatar του χρήστη beauty
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    [i]"
    ...Skiing is not a hobby.....Its a way of life.....
    fotini_kostoglou@yahoo.gr
    Facebook: Fotini Kostoglou

Senior Member Το avatar του χρήστη AKIS-EGIO
    Περιοχή
    ΑΙΓΙΟ
    Είμαι καπνιστής.
    Όταν δεν είχα κάνει παιδί, δεν με ένοιαζε και τόσο το θέμα του τσιγάρου σε κλειστό χώρο. Όταν έκανα παιδί, που τον χειμώνα αναγκαστικά, όλοι είμαστε σε κλειστούς χώρους, κατάλαβα τι αισχρό είναι να καπνίζει κάποιος και να αναπνέει το παιδί μου....αλλά και το παιδί του διπλανού.
    Από τότε, ΠΑΝΤΑ, και σε ταβέρνα να είμαι, βγαίνω έξω για να καπνίσω. Αλλά η πλάκα είναι άλλη. Μου έτυχε σε ταβέρνα της περιοχής μου. Βγαίνει ο μαγαζάτορας και μου λεει..... «Μα καλά....τρελός είσαι άνθρωπέ μου...κάνει κρύο έξω...έλα μέσα» Του λεω... «Όχι, γιατί έχει παιδιά στην ταβέρνα» Και μου λεει.... «σώπα ρε άνθρωπε.... εδώ καπνίζει η μάνα τους και ο πατέρας τους»...

Είχα βρεθεί κι εγώ στο Καιμακ την Πρωτοχρονιά. Ένας φίλος μου είπε ότι στον πάνω όροφο δεν επιτρέπεται το κάπνισμα. Να είμαι ειλικρινής δεν το ξερα. Αλλά και στον Αγ.Αθανάσιο το κάπνισμα υπήρχε ΠΑΝΤΟΥ......και σε ταβέρνες και σε καφετέριες. Έπαιρνα έναν καφέ σε πλαστικό και μέχρι να μου τον ετοιμάσει, έβγαινα έξω να καπνίσω....κι ένιωθα τα βλέμματα των υπολοίπων να με κοιτούν.......κοροϊδευτικά

Φυσικά το απόλυτο το άκουσα από έναν φίλο στον Αγ.Αθανάσιο. Μου είπε το εξής..
    «Να κοπεί το κάπνισμα στις καφετέριες????..... Να πάει ο Θεσσαλονικιός να πιει τον καφέ του χωρίς τσιγάρο????......ΠΑΣ ΚΑΛΑ????»

Φυσικά σε κάθε μέρος της Ελλάδας.....στην παραπάνω έκφραση αλλάζεις τον τόπο καταγωγής του καπνιστή....πχ....ο Πειραιώτης, ο Πατρινός, ο Καβαλιώτης κλπ κλπ.

Συμπέρασμα..... ότι νόμοι και να ψηφιστούν αν εμείς οι ίδιοι δεν αλλάξουμε..... τίποτα δεν θ αλλάξει.
    ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

Web cam, live καιρός στο Αιγιο
    http://www.e-achaia.gr

Senior Member Το avatar του χρήστη miscelano
    Περιοχή
    40.3045°N 21.80
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Aeras

ΚΑΠΝΑ ΜΕΧΡΙ ΑΗΔΙΑΣ - ΞΕΦΤΙΛΑ ΤΟ ΚΑΙΜΑΚΤΣΑΛΑΝ

Χτες ανέβηκα για πρώτη φορά φέτος στο Καιμακ, ήταν από μια τις καλύτερες ημέρες σκι φέτος, το χιόνι στην Κρέμαση ΑΨΟΓΟ μιλάμε για πουδρίτσα που πήγαινες όπου ήθελες στα εκτός. <?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><O:P> </O:P> Με το που έφτασα επάνω πήγα στο "Καταφύγιο" για να βγάλω την ετήσια κάρτα μου, ("Καταφύγιο" έτσι έχω μάθει να το λέω από παλιά, γιατί για Καταφύγιο πρόκειται, άσχετα εάν με τον και καιρό μεταμορφώθηκε σε καφέ μπαρ κτλ κτλ) <O:P> </O:P> Μπαίνω μέσα και αντικρίζω ένα απίστευτο ντουμάνι και είναι πρωί ακόμα, η κοπέλα στα εισιτήρια με το τσιγάρο στο χέρι μου έβγαλε την κάρτα, τις ζητάω να μην καπνίζει επάνω μου, πηγαίνω να αγοράσω ένα μπουκάλι νερό και ο σερβιτόρος με το τσιγάρο στο χέρι μου έδωσε το νερό, του λέω συγγνώμη αλλά εδώ δεν θα έπρεπε να καπνίζετε απαγορεύεται από τον νόμο και πήρα την γνωστή απάντηση «μα παντού καπνίζουν», ΟΧΙ του λέω στα περισσότερα χιονοδρομικά ΔΕΝ καπνίζουν πλέον. <O:P> </O:P> Πηγαίνω για σκι και επιστρέφω το απόγευμα, ε τότε είναι που έπαθα την πλάκα μου. <O:P> </O:P> ΤΕΚΕΣ κανονικός μιλάμε, δεν ήταν καταφύγιο αυτό, ήθελα να πάω τουαλέτα αλλά δεν έκανα ούτε δυο βήματα προς τα μέσα, βλέπω δεξιά μου μια ομάδα αθλητών, παιδιά 13 – 14 ετών μόλις έχουν επιστρέψει από την προπόνηση λαχανιασμένα από την κούραση και να αναπνέουν την Τσιγαρίλα αυτή, ντράπηκα για λογαριασμό του Χιονοδρομικού που είμαι από την Έδεσσα και έχουμε αφήσει να φτάσει η κατασταση σε αυτήν την ξεφτίλα. <O:P> </O:P> Πήγα στο γραφείο του διευθυντή για να διαμαρτυρηθώ, αυτός όμως έλειπε, διαμαρτυρήθηκα σε αυτόν που ήταν εκεί μέσα και η απάντηση που πήρα ήταν η εξής: «Το Σαλέ το έχει κάποιος επιχειρηματίας, αυτός είναι ο υπεύθυνος». <O:P> </O:P> Δηλαδή εάν ο επιχειρηματίας θελήσει να το κάνει στριπτίζαδικο και ********* τότε ΟΚ ? κανένα πρόβλημα ? τον αφήνουμε ? <O:P> </O:P> Αναρωτιέμαι: ο Νομάρχης έχει κάποια ιδέα για αυτό που γίνετε εκεί επάνω ? , τι κάνουν οι χιονοδρομικοί σύλλογοι ? τι κάνει ο ΕΟΧ ? τι κάνουμε εμείς οι χιονοδρόμοι ? θα συνεχίσουμε να ανεχόμαστε αυτό το χάλι ? <O:P> </O:P> Έλεος δηλαδή, Φτάνει πια, μιλάμε για χιονοδρομικό κέντρο και όχι για …… <O:P> </O:P>

+απειρο... χιλια δικαια εχεις φιλε....κι εγω καπνιστης ειμαι αλλα εκει μεσα οντως δεν παλευεται η κατασταση...και μην αρχισετε το παραμυθι οτι πανω εχει χωρο για μην καπνιστες γιατι ο καπνος προς τα πανω παει... "
    τα βυζια της Παολα δεν εχουν σιλικονη....ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

Περιοχή
    Εδεσσα
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από miscelano

+απειρο... χιλια δικαια εχεις φιλε....κι εγω καπνιστης ειμαι αλλα εκει μεσα οντως δεν παλευεται η κατασταση...και μην αρχισετε το παραμυθι οτι πανω εχει χωρο για μην καπνιστες γιατι ο καπνος προς τα πανω παει...

Και οχι μόνο παει προς τα επανω, αλλα ο πάνω όροφος είναι καφε-εστιατόριο που τις καθημερινές είναι κλειστός και το κυριότερο απαγορεύετε να ανέβεις με τις μπότες του Σκι."

Senior Member
    Περιοχή
    Πατρα-Περιστερι
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από miscelano

+απειρο... χιλια δικαια εχεις φιλε....κι εγω καπνιστης ειμαι αλλα εκει μεσα οντως δεν παλευεται η κατασταση...και μην αρχισετε το παραμυθι οτι πανω εχει χωρο για μην καπνιστες γιατι ο καπνος προς τα πανω παει...

Και οχι μόνο παει προς τα επανω, αλλα ο πάνω όροφος είναι καφε-εστιατόριο που τις καθημερινές είναι κλειστός και το κυριότερο απαγορεύετε να ανέβεις με τις μπότες του Σκι.
    Eγω ειχα ανεβει....Ναι απαγορευετε??
    "
    http://www.kalavrita-ski.com/photos/file.asp?file=HPIM0132%2Ejpg

Λιγο χιονακι παιδια!!!!

Senior Member Το avatar του χρήστη mario79
    Περιοχή
    ΤΡΙΚΑΛΑ
    απαραδεκτη τσιγαριλα!!!οταν πηγα εγω ο χωρος ειχε πολλους αθλητες απο διαφορους συλλογους και τα παιδια μετα την προπονηση ανεπνεαν ολο αυτο του ντουμανι που υπηρχε!!!στα μπαρ εχει λιγοτερο καπνο!!!

Snowreporter
    Περιοχή
    edessa

ΚΑΠΝΑ ΜΕΧΡΙ ΑΗΔΙΑΣ - ΞΕΦΤΙΛΑ ΤΟ ΚΑΙΜΑΚΤΣΑΛΑΝ

Χτες ανέβηκα για πρώτη φορά φέτος στο Καιμακ, ήταν από μια τις καλύτερες ημέρες σκι φέτος, το χιόνι στην Κρέμαση ΑΨΟΓΟ μιλάμε για πουδρίτσα που πήγαινες όπου ήθελες στα εκτός. <?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><O:P> </O:P> Με το που έφτασα επάνω πήγα στο "Καταφύγιο" για να βγάλω την ετήσια κάρτα μου, ("Καταφύγιο" έτσι έχω μάθει να το λέω από παλιά, γιατί για Καταφύγιο πρόκειται, άσχετα εάν με τον και καιρό μεταμορφώθηκε σε καφέ μπαρ κτλ κτλ) <O:P> </O:P> Μπαίνω μέσα και αντικρίζω ένα απίστευτο ντουμάνι και είναι πρωί ακόμα, η κοπέλα στα εισιτήρια με το τσιγάρο στο χέρι μου έβγαλε την κάρτα, τις ζητάω να μην καπνίζει επάνω μου, πηγαίνω να αγοράσω ένα μπουκάλι νερό και ο σερβιτόρος με το τσιγάρο στο χέρι μου έδωσε το νερό, του λέω συγγνώμη αλλά εδώ δεν θα έπρεπε να καπνίζετε απαγορεύεται από τον νόμο και πήρα την γνωστή απάντηση «μα παντού καπνίζουν», ΟΧΙ του λέω στα περισσότερα χιονοδρομικά ΔΕΝ καπνίζουν πλέον. <O:P> </O:P> Πηγαίνω για σκι και επιστρέφω το απόγευμα, ε τότε είναι που έπαθα την πλάκα μου. <O:P> </O:P> ΤΕΚΕΣ κανονικός μιλάμε, δεν ήταν καταφύγιο αυτό, ήθελα να πάω τουαλέτα αλλά δεν έκανα ούτε δυο βήματα προς τα μέσα, βλέπω δεξιά μου μια ομάδα αθλητών, παιδιά 13 – 14 ετών μόλις έχουν επιστρέψει από την προπόνηση λαχανιασμένα από την κούραση και να αναπνέουν την Τσιγαρίλα αυτή, ντράπηκα για λογαριασμό του Χιονοδρομικού που είμαι από την Έδεσσα και έχουμε αφήσει να φτάσει η κατασταση σε αυτήν την ξεφτίλα. <O:P> </O:P> Πήγα στο γραφείο του διευθυντή για να διαμαρτυρηθώ, αυτός όμως έλειπε, διαμαρτυρήθηκα σε αυτόν που ήταν εκεί μέσα και η απάντηση που πήρα ήταν η εξής: «Το Σαλέ το έχει κάποιος επιχειρηματίας, αυτός είναι ο υπεύθυνος». <O:P> </O:P> Δηλαδή εάν ο επιχειρηματίας θελήσει να το κάνει στριπτίζαδικο και ********* τότε ΟΚ ? κανένα πρόβλημα ? τον αφήνουμε ? <O:P> </O:P> Αναρωτιέμαι: ο Νομάρχης έχει κάποια ιδέα για αυτό που γίνετε εκεί επάνω ? , τι κάνουν οι χιονοδρομικοί σύλλογοι ? τι κάνει ο ΕΟΧ ? τι κάνουμε εμείς οι χιονοδρόμοι ? θα συνεχίσουμε να ανεχόμαστε αυτό το χάλι ? <O:P> </O:P> Έλεος δηλαδή, Φτάνει πια, μιλάμε για χιονοδρομικό κέντρο και όχι για …… <O:P> </O:P>
    Φιλε ΔΗΜΗΤΡΗ δυστυχως για να δειξεις στους φιλους σου στη ναουσα οτι εισαι δικαιος πεφτεις σε δευτερο λαθος......ο τιτλος σου απευθυνεται σε ολους μας και ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!!!!!.Ειμαι φανατικος αντικαπνιστης και συμφωνω με πολλα απο οσα λες αλλα οχι με τον τροπο!!!!!!!

1.Δε δειχνεις την ιδια ευθιξια για το μαγαζι οπου συχναζεις με τις ωρες και ταιριαζει με τα πεδιλα σου.....εκει την παπια .....(και σε πολλα αλλα μερη της εδεσσας,οπου καθεσαι ανελιπως...)

2.εγω πιστευω οτι πρωτος ο ιδιος ο επιχ/τιας του σαλε θα γλιτωνε πολλα απο τη διακοπη του καπνισματος ,οντας και ο ιδιος ακαπνος....Για αυτο το λογο και ξοδεψε χιλιαδες ευρω και εκανε στο 2ο οροφο ειδικο τεραστιο χωρο (απομωνομενο) με ειδικο συστημα εξαερισμου μη καπνιστων!!!και ψευδεσαι ανεπιτρεπτα οτι απαγορευεται να ανεβεις πανω με τις μποτες (δεν υπαρχει καμια ταμπελα παρα μονο προτροπη των υπευθυνων να ανεβαινουν καλυτερα με τα υποδηματα,για αυτο και υπαρχουν ειδικοι χωροι φυλαξης!!!!)ουτε τις καθημερινες ειναι πανω κλειστα,λασπη και αυτο!!!!!

3.ως λατρης των καταφυγιων μην μου πεις οτι θα ηθελες να ηταν οπως παλια"να σταζει απο παντου,μεσα στα ***** και καπνιλα χωρις καθολου εξαερισμο!!!!!!!!'

4.δυστυχως (και το εννοω!!!!!!!) στην ασυδοτη χωρα που ζουμε -και νομιζω οτι δεν ισχυει ακομα ο νομος περι μη καπνισματος- ο καθενας καπνιζει παντου και δε σεβεται τον διπλανο του.η γενικευμενη τοποθετηση σου λοιπον (που προσβαλει και εκθετει το καιμακ στο συνολο του) ,η επιλεκτικη σου τοποθετηση (δεν ειδα καμια αναλογη επιστολη σου καπου στην εδεσσα) και κυριως οι υμνοι σου για αλλο χιον/κο μου δινουν την αισθηση οτι τα λεγομενα σου ειναι κυριως για εντυπωσιασμο (αρνητικο βεβαια γαι την περιοχη οπου ζεις....) και οτι χθες ανεβηκες στο βουνο οχι για να το απολαυσεις αλλα για να το ΕΚΘΕΣΕΙΣ.Λυπαμαι...."

Περιοχή
    Εδεσσα
    Φιλε ΔΗΜΗΤΡΗ <?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /> 1. Καταρχήν δεν με λένε Δημήτρη δυστυχως για να δειξεις στους φιλους σου στη ναουσα οτι εισαι δικαιος 2. Φίλους έχω σε όλα τα χιονοδρομικά και είμαι πολύ χαρούμενος για αυτό. πεφτεις σε δευτερο λαθος......ο τιτλος σου απευθυνεται σε ολους μας και ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!!!!!. 3. Το μήνυμα αυτό δεν αφορά μόνο το Σαλέ του χιονοδρομικού αλλά όπως και το ίδιο αναφέρει αφορά συνολικά το χιονοδρομικό κέντρο, την Νομαρχία, τον επιχειρηματία του Σαλέ και επιρρίπτει εύθηνες κατά αναλογία σε όλους τους εμπλεκόμενους.

Παρακαλώ να επανέλθει ο αρχικός τίτλος ο οποίος δόθηκε από τον συγγραφέα του μηνύματος και καθρεφτίζει επ επακριβώς την κατάσταση όπως την αντιλαμβάνεται και θελει να την μεταφέρει ο συγγραφέας του μηνύματος.
    Ειμαι φανατικος αντικαπνιστης και συμφωνω με πολλα απο οσα λες αλλα οχι με τον τροπο!!!!!!! 1.Δε δειχνεις την ιδια ευθιξια για το μαγαζι οπου συχναζεις με τις ωρες και ταιριαζει με τα πεδιλα σου.....εκει την παπια .....(και σε πολλα αλλα μερη της εδεσσας,οπου καθεσαι ανελιπως...) Τώρα μπερδευτήκαμε, σου είπα δεν με λένε Δημήτρη 2.εγω πιστευω οτι πρωτος ο ιδιος ο επιχ/τιας του σαλε θα γλιτωνε πολλα απο τη διακοπη του καπνισματος ,οντας και ο ιδιος ακαπνος....Για αυτο το λογο και ξοδεψε χιλιαδες ευρω και εκανε στο 2ο οροφο ειδικο τεραστιο χωρο (απομωνομενο) με ειδικο συστημα εξαερισμου μη καπνιστων!!!και ψευδεσαι ανεπιτρεπτα οτι απαγορευεται να ανεβεις πανω με τις μποτες (δεν υπαρχει καμια ταμπελα παρα μονο προτροπη των υπευθυνων να ανεβαινουν καλυτερα με τα υποδηματα,για αυτο και υπαρχουν ειδικοι χωροι φυλαξης!!!!)ουτε τις καθημερινες ειναι πανω κλειστα,λασπη και αυτο!!!!! 3. Έχει σήματα που απαγορεύουν να πας με μπότες επάνω και το ξέρεις, μην κοροϊδευόμαστε ποίος θα πάει επάνω? και ξέρεις είναι τζάμπα το να απαγορεύσεις το κάπνισμα δεν κοστίζει τίποτα, στα Πηγάδια το απαγορεύσανε το ίδιο και στα Καλάβρυτα το ίδιο και στον Παρνασσό, χωρίς κόστος 3.ως λατρης των καταφυγιων μην μου πεις οτι θα ηθελες να ηταν οπως παλια"να σταζει απο παντου,μεσα στα ***** και καπνιλα χωρις καθολου εξαερισμο!!!!!!!!' 4. Γιατί τώρα έχει εξαερισμό ? δεν ακούς τι γράφουν εδώ…. όχι εγώ... οι άλλοι 4.δυστυχως (και το εννοω!!!!!!!) στην ασυδοτη χωρα που ζουμε -και νομιζω οτι δεν ισχυει ακομα ο νομος περι μη καπνισματος- ο καθενας καπνιζει παντου και δε σεβεται τον διπλανο του.η γενικευμενη τοποθετηση σου λοιπον (που προσβαλει και εκθετει το καιμακ στο συνολο του) ,η επιλεκτικη σου τοποθετηση (δεν ειδα καμια αναλογη επιστολη σου καπου στην εδεσσα) και κυριως οι υμνοι σου για αλλο χιον/κο μου δινουν την αισθηση οτι τα λεγομενα σου ειναι κυριως για εντυπωσιασμο (αρνητικο βεβαια γαι την περιοχη οπου ζεις....) και οτι χθες ανεβηκες στο βουνο οχι για να το απολαυσεις αλλα για να το ΕΚΘΕΣΕΙΣ.Λυπαμαι.... Ρίξε μια ματιά στην Εδεσσαϊκη 9/1/2010 έχει σχετική επιστολή μου και με την υπογραφή μου. Να μην λυπάσαι για μένα ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΝΑ ΛΥΠΑΣΑΙ που δεν έχεις καταλάβει ακόμα πιο είναι το πραγματικό συμφέρον του Χιονοδρομικού "

Περιοχή
    Εδεσσα
    Διαμαρτύρομαι για αυτήν την αλλαγή του τίτλου που έγινε αυθαίρετα και την θεωρώ απαράδεκτη λογοκρισία.

Το μήνυμα αυτό δεν αφορά μόνο το Σαλέ του χιονοδρομικού αλλά όπως και το ίδιο αναφέρει αφορά συνολικά το χιονοδρομικό κέντρο, την Νομαρχία, τον επιχειρηματία του Σαλέ και επιρρίπτει εύθηνες κατά αναλογία σε όλους τους εμπλεκόμενους.

Ο συγγραφέας του μηνύματος δεν είναι ανώνυμος και φέρει εξ ολόκληρου την ευθύνη για το περιεχόμενο αλλά και για τον τίτλο του μηνύματος.

Παρακαλώ να επανέλθει ο αρχικός τίτλος ο οποίος δόθηκε από τον συγγραφέα του μηνύματος και καθρεφτίζει επ επακριβώς την κατάσταση όπως την αντιλαμβάνεται και θελει να την μεταφερει,

ΥΓ. επισης παρατηρισα και αλαγή στον εσωτρικό τιτλο του μυνηματος.

Edited by: Aeras

Σελίδα 1 από 12 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία