Snow Report Forum
Δεν έχετε συνδεθεί και υπάρχουν περιορισμοί

Σελίδα 2 από 13 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 128

Θέμα: "ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΚΑΠΝΙΛΑ ΣΤΑ ΣΑΛΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΡΑΒΟ

Senior Member Το avatar του χρήστη harder
    Περιοχή
    Νάουσα
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από jmal

Παιδιά, το ότι όπως κάποιοι λέτε ότι παντού είναι το κακό"... δε σημαίνει* ότι εμείς θα πρέπει να ανεχόμαστε αυτό το "κακό"! Ούτε θέλω να ακούω αυτά που λένε "αναγκαίο κακό" και τέτοιες αηδίες. Αυτά είναι πολύ άσχημα πράγματα και καλώς αναφέρονται, και πολύ κακώς γίνονται.

Και εγώ σε όποιο μέρος πάω και έχω τον τρόπο να το καυτηριάσω και να το αναφέρω κάπου, σαφώς και θα το κάνω.
    Ρε παιδιά και εγώ συμφωνω μαζί σας , αλλά το θέμα δημιουργεί εντυπώσεις για κάτι που αφορά όλα τα χ/κ κι όχι μόνο τα Πηγάδια..."
    www.vermiobees.blogspot.com

Senior Member
    Περιοχή
    VERIA
    Άσχετο.
    Φίλε (aeras) δοκίμασες τα Κ2 στα πηγάδια?
    Edited by: herman

Member
    Περιοχή
    Naoussa
    Εγω πιστεύω πως ο τίτλος που επιλέχτηκε είναι λανθασμενος,εχει απόλυτο δίκιο ο φίλος μας σε αυτά που λέει αλλά το να γενικευει καταστασεις νομίζω πως είναι λάθος πέρα για πέρα....
    Τι σχέση έχει τα Πηγάδια σαν τοπόθεσια,σαν χιονοδρομικό με το σαλέ...
    Δημιουργουνται λάθος εντυπωσεις με αυτη την γενικεύση,θα με συχγωρεσεις παρα πολυ αγαπητε μου φιλε απο την Εδεσσα αλλα θα διαφωνησω μαζι σου μοναχα ως προσ τον τίτλο και πουθενα αλλου....

Senior Member
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Όντως ισχύει παντού και εγώ προσωπικά ΔΕΝ πατάω το πόδι μου σε κανένα σαλέ για αυτό το λόγο. Είναι αδιανόητο να είσαι έξω στη φύση και να μπαίνεις στο σαλέ για να καπνίζεσαι ! Με ΤΙΠΟΤΑ ! (ΟΥΤΕ για τουαλέττα)

Senior Member
    Περιοχή
    κ
    Συμφωνώ κι εγώ!Απαράδεκτο!Αλλά επίσης αν θέλουν να εφαρμοστεί ο νόμος να φτιάξουν χώρο και για εμάς τους καπνιστές.....Άνθρωποι είμαστε κι εμείς!Ένα σαλέ καπνιστών και ένα αντικαπνιστών.

Και θα παρακαλούσα τον διαχειριστή του θέματος να αλλάξει τον τίτλο.Δεν φταίει η Διοίκηση του Χ/κ σε κάτι....Ας γίνει ο τίτλος απαράδεκτο το σαλέ στα Πηγάδια....Edited by: vanzel

Member Το avatar του χρήστη Aeras
    Περιοχή
    Εδεσσα
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από vanzel
    Συμφωνώ κι εγώ!Απαράδεκτο!Αλλά επίσης αν θέλουν να εφαρμοστεί ο νόμος να φτιάξουν χώρο και για εμάς τους καπνιστές.....Άνθρωποι είμαστε κι εμείς!Ένα σαλέ καπνιστών και ένα αντικαπνιστών.

Και θα παρακαλούσα τον διαχειριστή του θέματος να αλλάξει τον τίτλο.Δεν φταίει η Διοίκηση του Χ/κ σε κάτι....Ας γίνει ο τίτλος απαράδεκτο το σαλέ στα Πηγάδια....

Την διαχείριση ΟΛΟΥ του χιονοδρομικού την έχει ο Δήμος Νάουσας, ποιος φταίει δηλαδή ? άλλος ?<?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />"

Senior Member Το avatar του χρήστη maria30
    Περιοχή
    3 μοίρες νότια
    Καλά δεν παιζόμαστε οι Έλληνες , μέχρι χτες είχαμε την δικτατορία του καπνιστή, ενώ τώρα έχουμε την δικτατωρία του αντικαπνιστή , μέση οδό πουθένα....Δεν καπνίζω ποτέ δεν κάπνισα αλλά δεν μου αρέσει αυτός ο διαχωρισμός και στο φινάλε κανείς δεν υποχρεώνει κανένα για τιποτα, καπνίζουν και σε ενοχλεί μην μπαίνεις κάτσε έξω.
    Ποτέ μην κάνεις την καρδιά σου κλουβί για εκείνους που αγαπάς!!!

Περιοχή
    Εδεσσα
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από herman
    Άσχετο.
    Φίλε (aeras) δοκίμασες τα Κ2 στα πηγάδια?

Αψογα τα πέδιλα, ηταν οτι καλυτερο για αυτό το χιονι,

και επιδή καποιες διαδρομες στα πηγάδια ειναι απαιχτες,

δες και το Βιντεακι της ημερας:

<a href=http://www.youtube.com/user/Aeras5#p/u/0/pAs_iI0qFk8" target="_blank">http://www.youtube.com/user/Aeras5#p/u/0/pAs_iI0qFk8</A>

"

Περιοχή
    Εδεσσα
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από maria30

Καλά δεν παιζόμαστε οι Έλληνες , μέχρι χτες είχαμε την δικτατορία του καπνιστή, ενώ τώρα έχουμε την δικτατωρία του αντικαπνιστή , μέση οδό πουθένα....Δεν καπνίζω ποτέ δεν κάπνισα αλλά δεν μου αρέσει αυτός ο διαχωρισμός και στο φινάλε κανείς δεν υποχρεώνει κανένα για τιποτα, καπνίζουν και σε ενοχλεί μην μπαίνεις κάτσε έξω.

<?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /> Αν διάβασες καλά το πρώτο μου μήνυμα, φυσικά και δεν κάθισα μέσα με τέτοιο ντουμάνι αλλά ήμουν υποχρεωμένος μισή ώρα να αναπνέω καπνό για να πάρω ένα καφέ για έξω, που την είδες την δικτατορία από μέρος μου.

Κοίτα, δεν μιλάμε για ένα καφέ στην πόλη, που αν δεν σου αρέσει πας σε άλλο, εκεί μπαίνουμε για να προφυλαχτούμε από την κακοκαιρία να ζεσταθούμε να στεγνώσουμε για να ξεκουραστούμε, εμείς, τα παιδία μας οι αθλητές, όλοι. "

Senior Member Το avatar του χρήστη miscelano
    Περιοχή
    40.3045°N 21.80
    αερα και <a href=mailto:γ@μω" target="_blank">γ@μω</A> τις κατεβασιες!!!!ευγε τεκνον μου "
    τα βυζια της Παολα δεν εχουν σιλικονη....ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

Σελίδα 2 από 13 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία